mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ktoś też nie może spać?
0
Ciesze sie, że ktos to widzi. Nie ma co porownywac Rakiety do Xaviego umiejetnosciami, ale zawsze jak nam sie dupa paliła to on wiedział co mamy grać. De Jong będzie zbawienny. Licze na wymiane Suareza i na wzmocnienie SO De Ligtem, choć nie winje Pique o nic. Tak po prostu pazur nam sie przyda w pomocy i w obronie
0
Mnie śmieszy, ze w takich momentach takiego Rakietę czy Roberto zjada presja. Ten gol na 2;o na konto Alby ludzie mówią. Moim zdaniem to Rakitic go wrzucił na mine. Nie mamy juz tej mentalności. Nie mamy napastnika. Dobrze, że przyjdzje de Jong, do tego nowy napastnik i dedensywny pomocnik.
2
Powiem wam tak. Mam 20 lat. Kibicuje Barcelonie od 9 roku życia. Zawszd oglądam ich mecze kiedy tylko mogę. Nigdy nie poczulem takiego zawodu w moim kibicowskim życiu. Nigdy. Jest mi tak przykro. Ciezko zaakceptować fakt odpadnięcia w takich okolicznościach. Ciężko dlatego, że nie mamy charakteru. Brak nam takiego pazura. Ciezko, dlatego że myśleli, że mecz sie wygra sam. Ciężko bo od 4 lat mamy same pasma niepowodzeń, a teraz już praktycznie byliśmy już w finale. Naprawdę jest mi przykro i nie wiem jak dzisiaj zasnę. Szczególnie zdenerwował mnie Rakitic Busquets i Suarez. Ci panowie nie powinni już grać u nas w klubie.
0
Mysleli ze mecz sam sie wygra. Te niedokładne podania. Beka patrze na ten skład Liverpoolu i nie wiem jak tak srednia pomoc mogla nas zdominować, a tak tragiczny atak wbić 4 gole. Przecież to co dzisiaj graliśmy to patologia. Straty zero pomysłu zachowasczo i przestraszeni
0
Live vs Ajax
Chelsea vs Valencia
0
Napastnik na gwałt. Do tego defensywny pomocnik i bo Rakitic po przyjściu de Jonga nie zagra
0
Tak sie ciesze, że przyjdzie Frankie. Niech Sprowadzą kogoś za Busquetsa i Suareza. Przyjaciel Messiego. Beke mam dalej z Luisa. Najwięcej macha łapami a jest tak chu***y. Technika na bakier.
Strzelac by go lepiej nauczyli w B klasie. Co za syf
0
Mi tez jest strasznie ciężko. Nie mogę spać. Nie przez postawę the Reds tylko naszą. Mysleli, że od tak możemy sobie grać na prostych nogach. Gdzie ra nasza mentalnosc zwyciezcow uciekła. Gdzie?
Nie będe pisał dlaczego, ale pozegnanie z Suarezem,
Rakiticiem i posadzenie Busquetsa to obowiązek. Tak jak w Rzymie pomoc zero charakteru.
2
Mowcie sobie co chcecie, ale trzeba odświeżyć skład. Alba słaby mecz fakt, ale on gra wszystkie mecze. Suarez. Co ja moge o nim powiedzieć. Gość sie skończył. W dupie mam jego przyjaźń z Messim. Umie sie poruszać po boisku, ale nie umie strzelać, wykończyć. Kiedy strzelił ostatniego gola na wyjeździe w LM. Busquets strasznie słaby na przekroju ostatnich sezonów. Wolny. Potrzebujemy korekt w składzie. Co prawda poważnych, ale to nadal korekty nie trzon zespolum
0
Padła mi transmisja . Czy mógłby ktoś wyciągnąć pomocną dłoń i wysłać link do meczu?
0
Mam nadzieje, że to my dzisiaj zagramy na zasadach Liverpoolu. To my będziemy grali Rocka dzisiejszego wieczoru.
0
Czy ja wiem. Tottli z tych 4 pozostalych drużyn sa przynajmniej polke nizej od każdego. Łatwa wygrana Ajaxu i awans
0
Milwaukee wyrzuci Boston
2
W prawie finale * :p
34
Powiem wam w obliczu tego, że Lenglet wcale nie prezentuje gorszego poziomu od BIG Sama nie jest mi tęskno za Umtitim. Lenglet gra naprawde fajnie, wcale nie wyprowadza gorzej pilki od Sama i dobrze potrafi przerzucić na skrzydło, a jego ustawianie na boisku jest naprawde wspaniałe. Do tego jest wyższy, silniejszy i 2 lata młodszy. Naprawde myślałem, że mocno Barcelona odczuje strate Umtitiego, a okazuje sie, że sam z niekwestionowanego zawodnika 1 składu może stać sie zawodnikiem, ktory będzie zmuszony odejść przy tak dobrej grze Lengleta i rzekomym przyjściu De Ligta.
0
Może ktoś sie podzielic fajnym zdjęciem Leo po strzeleniu 3 gola? Byłbym wdzięczny. Dobranocki
0
Za słaby jestem niestety
0
Taaa XD.
4
Messi znowu w wywiadzie mówi, że miał szczęście, że trafił okno z wolnego. Nie wiem co ja mam powiedzieć jak uda mi sie trafić w bramke na orliku z grzybka.
0
Ktory teren jest cięższy Anfield czy Camp Nou? Moim zdaniem jednak Camp Nou bo ostatni raz na Camp Nou przegraliśmy w LM w 2013. Ogolnie od 2 sezonów jak gramy once de gala to tylko dwa razy przegraliśmy u siebie i to w meczach na styku.
1
Może ktoś mi wysłac jakieś ladne zdjecie Druzyny bądź Leosia jak pierwszy raz jako pierwszy kapitan podnosi puchar z Barceloną?
0
Ty zawsze sie ciepiasz Nelsona. Ma chlopak potencjał napewno lepszy niż ten ospały Roberto
0
Wyrzuciłbym Ronaldo i Edena.
1
Zaobserwowałem ją na ig by z bliska przyjrzeć sie sprawie
0
Na tryplet to oni jeszcze mają szanse misiu złoty
0
Podoba mi się.
0
Do czego one są
0
Na iperfumy jest okej. Perfumy są oryginalne. Polecam jeszcze perfumerie Sabina
Jest to perfumeria ktora umozliwia kupienie perfum z wysp kanaryjskich gdzie nie istnieje podatek VAT (jest inny podatek od sprzedaży) jak zamówisz kilka to bardzo duzo zaoszczędzisz
2
Ała xd.