mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosze o stream do meczu
0
Moglbym was prosic o link do meczu? Dziękuję
0
@MessiiNeymar
"Neymar w tej chwili po takich 2 sezonach pełnych kontuzji w średniej lidze, a do tego w tej chwili wyrażający chęć na odejście jest wart te 180 mln"
Na tamten moment Neymar był nieoceniony. Był blisko poziomu Ronaldo , a nawet Messiego
2
Według Transfermarkt Umtiti jest wart 45 mln, Rakitic 40 mln i Dembele 100 mln. Neymar jest wart 180 MLN. O jakiej pewnej sumie pieniędzy mówi PSG? Pomijając fakt, że są to ceny umowne. Neymar w tej chwili po takich 2 sezonach pełnych kontuzji w średniej lidze, a do tego w tej chwili wyrażający chęć na odejście jest wart te 180 mln. Oprócz tego Umtitiego, Rakiete i może Dembele sprzedalibyśmy za większe pieniążki. Po kolei:
Umtiti z 60, Rakitic 50, Dembele może ze 110.
Wiem, że ludzie mówią kontrakty, że piłkarz wie co podpisuje, ale jednak. Tzeba wiedzieć na co się piszą Ci pilkarze. PSG ma chore podejście i nie mówcie, że nie bo ich jedynym argumentem jest to, że honor im nie pozwala sprzedać go nam, a już wgl za cene 200 mln czy tam 180 mln. PSG proponuje naprawdę wysokie i dogodne pensje to naprawdę jest niemożliwością odejście z klubu jeżeli klub nie wyraża chęci sprzedania.
0
@Pavl0 cześć. (15 znaków)
18
@WiatruuV2 ma 30 lat. Potrzebujemy Kreatora. To jest dobry zawodnik, dużo biega i sporo walczy. Jednak to nie jest zawodnik ktorego potrzebujemy. Moim zdaniem jak ma grac Arthur i De Jong to potrzebujemy kogos przebojowego jeszcze
9
@Kapitan hawk
To nie fejk ziom. Coraz częściej takie przykre rzeczy zdarzają się dobrym ludziom.
0
Przeraża mnie to, że zawodowy piłkarz jest tak przeraźliwie wolny i zwrotny. Jak zobaczyłem jego zdjecie z badań to w sumie nie zdziwiłem sie dlaczego jest tak beznadziejnie słaby wolny i zwrotny jak czołg. Licze, na tego De Jonga ktory go posadzi
3
Nie no beke mam z tej ZP i jakieś kandydatury. Tam już rezerwacja jest na Pana Argentyńczyka z brodą
0
Jak wy widzicie przyszłość Dembele i Coutinho bo transferze Griezmanna? Ja szczerze nie wiem. Chciałbym zobaczyć Cou chociaz raz z De jongiem i Arthurem. Dembele to też fajny zawodnik. Jednak to są zawodnicy ktorzy chcą grać, a nie siedziec, tymbardziej, że maja świadomość, że mogliby grać w podstawowych składach europejskich potęg.Ciężki orzech do zgryzienia, tymbardziej że mówi sie o powrocie Neymara. Ciekawe jak pospinamy budżet, płace i sklad.
0
@Chwytliwy
Ja kibicuje dobrej piłce. Widzialem co sie dzialo w polfinale i wiem, że karma wraca. Brazylijczycy to ci*eczki
3
@koksik2700
W jakiej teorii. Messi jest najlepszy. Po co dodajesz to w teorii?
1
@Chwytliwy oby nie. Naprawdę wierze, że przegrają to w jakimś brutalnym stylu w 90 minucie po samobóju
0
Muzka na dzisiaj
2
@xavi890
Noemalną ma budowe. Może Ci sie tak wydawać bo jest szczupły i koszulka na nim wisi xd, a do tego ma lekko krzywe nogi. Przypakuje w klatce to nie będzie tak wyglądał
0
@stepien121
Karaoke kozaczek młodziak
0
@Colon
Znajomy mi pokazał
0
@Copernicus
Spoko to.
0
Jak by była pogoda koło 27 stopni to chętnie bym posiedział wieczorem z piwkiem nad jeziorkiem przy tym :
0
@Colon
Przeczuwałem, że od Ciebie komentarz sie pojawi
0
@Pressinho
Wlasnie Alisson nie ma umiejętności bronienia strzalow "nie do wyjecia"
0
Fajne
0
@Transu96 Widzialem jak Liverpool wrzuca na ig jego interwencje z hashtagiem great save xd. A to jakis drops w srodek bramki z 30 metrów
0
Alisson ma zupelnie inny styl bronienia niz MATs czy De Gea. On troche jak Oblak przewiduje gdzie poleci pilka. Jak od czasu do czasu zdazy mu sie parada na reflex to wygląda to jakby dobrze sie przewrócił .
0
@Kucharlele
@Witam
Nie baituje. W lidze narodów nie grał wczesniej nawet. Na ME prawda strzelił gola z potężna Walia, ale gdyby nie ten smieszny system rozgrywek to niewyszli by z grupy. Wiecej tam sie farta zadzialo niz umiejetnosci. To był taki cud, że nie zdziwie sie, jak moj 40 letni sasiad alkoholik zagra w finale LM w Barcelonie
0
@AmigoBlancos
W samym finale i w jednym i w drugim nie istniał. Sorry w jednym nie grał w drugiej robił za statyste
0
@AmigoBlancos
No i tu masz racje. Chociaż wkład w wygranie jakiegokolwiek trofeum z Portuglia był bliski zeru. Messi to pechowiec 3 przegrane finały CA i finał MŚ
0
@MrShakira
Generalnie typ prawie zrobił salto z obrotem, więc tu chyba nie trzeba zadnych zbliżeń
1
@KamQiX
Ja nie wiem jak oni to zrobili, ale Brazylia nie dość, że grała slabo to zdobyła gole rodem z orlika. Xd
2
@Sonia17
Mój sąsiad ktory śpi teraz nawet to widział