mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebo939
Tak szczerze to ja nadal nie wiem po co Mbappe ma do białych przychodzic
1
Impostor nie został wyeliminowany w PSG jak widać
1
@Peszko07
7,20-7,40 Gdansk
0
@zaiks
A widzisz wygrywający Real ? Mysle ze możemy to wygrac imo szanse 50 na 50 jesteśmy w lepszej formie niż Real i gramy napewno lepsza pilke
3
Panowie wy tez nie możecie się zalogować na Spotify ?
1
@P33ck
Mało takich ?
0
@zaiks mysle ze sevilla do łyknięcia a szczerze mówiąc to możemy skończyć sezon nawet dosyć blisko za realem powiedzmy te 5-6 punktów
0
@zmiter912576
Ja bym bral
0
@maciar
Dużo zależy od środowiska naprawde
0
@BARCA_FOR_EVER
Totti
0
@Transu96
Ta dokładnie
Cancelo w jego wieku to nawet na obronę przymierzany nie był i szczególnie się nie wyróżniał grając w słabszym zespole . Dest miał wszystko oprócz ogłady taktycznej plus braki w grze defensywne.
Widać ze pod Xavim jego gra wyglada innaczej , nie lepiej tylko dobrze
0
@FCB_dimiC
Totalnie nie rozumiem tego komentarza XDD
0
@Transu96 ja bym go z PO nie wykluczał , trzeba dać czas do konca sezonu bo naprawdę ostatnio wyglada niezłe . Dynamiczny dobre wejścia z drugiej lini za plecy obrońców
3
@FCB_dimiC
Czy ja wiem Cancelo był skrzydłowym potem PO a teraz jest najlepszym lewym obrońca na swiecie …
1
@Transu96 tez tak uważam , a taki może nie wymarzony ale bardzo chętnie bym zobaczył . Alba + Gaya , Dest + Mazouri i Alves
0
@ShawnC
To znaczy , ze fizycznie dociągamy nie brak nam koncentracji i gole zAczely przychodzić . Przed Xavim mieliśmy strike po 3 przegrane …
1
@araevik127
Nawet jeśli by tak było tutaj środek jest całkiem dobrze poukładany . Na tamten moment gdzie odchodził Thiago Xavi był grubo po 30 a I insta tez koło 30 był . Tutaj mamy pomocników na jego pozycji 17-24 lata . Mysle ze tego nie odczujemy aczkolwiek uważam ze może być naprawdę super pomocnikiem i tez chce żeby zostal
6
Powiem wam ze w zyciu nie spodziewałem się, ze będziemy tak grac i osiągać takie wyniki w tym sezonie . Strzelałem ze reke Xaviego będzie widać w następnym i to tez w tej fazie gdziesie bardziej rozegrają chłopaki . Tu widać naprawdę fajne kombinacje . Mino wszystko Dest za Alvesa , chłopak się naprawdę sprawdza . Do rywalizacji z Alba to Gaya . I napewno środek obrony trzeba wzmocnić . Gramy fajna piłkę dominujemy i mamy sporo okazji
8
@araevik127
Ciężko upchnąć w składzie Gaviego a gdzie do tego Nico . Busquets nie do zastąpienia a forma De Jonga i Pedriego jest solidna . Napewno powinien zacząć rotować i dać mu szanse za Busiego
2
@zaiks ja się nastawiam na wicemistrzostwo
0
@ShawnC
Zesrales się ?
5
Ostatni oficjalny mecz przegraliśmy 20 stycznia po dogrywce a ostatni oficjalny mecz w regulaminowym czasie przegraliśmy z Bayernem w grupie 8 grudnia .
0
@Mixtape musieli by się naprawdę zesrsc bo piłkarsko są dużo wyżej od Realu . W pierwszym meczu totalna dominacja mogli to zakończyć na dobra sprawe tym jednym meczem . W drugim meczu przewiduje podobny przebieg bo pilkarsko pomimo gry poniżej oczekiwań są zdecydowanie lepsi od Realu. Tam jest tyle indywidualności w każdej formacji ze na luzaku przejdą . Będę w szoku jeżeli Real zremisują ten mecz rly
0
@zaiks
Tez mieliśmy pare takich meczów na przykład dwumecz z Napoli czy z Bilbao czy 2 miesiące trmu z Sevilla . Wrażenie dobre po sobie zostawili z trudnym rywalem pomimo ze forma słaba . Ostatnich pare meczów zagrali bardzo słabo to teraz dobrze się odbili
0
@socha
Tyle se wyżej wymienieni są już na rynku ciutke dłużej niż młodziacy ze szkółki . Poza tym każdy z nich będzie zarabiał koło 4-5 mon tak mysle, to mało ?
0
@Mixtape
W El Classico od wielu lat nie decydowała aktualna forma tych zespolow
0
@Arczi57
Złe się czyta takie komentarze
0
@paweldunajecfcb
Lebron nad Kobim i W sumie to się zgadzam
1
@Joint21
Zaśmiałem się nie powiem
0
@Hosh
Rumunię Bulgarzy i Chorwaci potrzebują wizy ?
Kolejna sprawa to co w takim razem wniesie to ze Ukraina dołączy do Unii