mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 Pasuje
@BART97 zależy niektóym to pasuje
@GeneralXavi Imo to bardziej oznacza BIG DICK POWER
1
@maroon Ale średniowiecze :D dramat
0
Co myślicie o tym jak typ maluje paznokcie ? W sensie albo ma naklejki albo np czarne .
0
@Emhyr
Bracia Cramp
5
@Colon
Kreseczka rozgrzeweczka
1
Ale się najaralem xDDD
1
@adamt1996
Znam ludzi co to oglądają, nie rozumiem w życiu fenomenu tego serialu. Porównując go do amerykańskich czy Netflixowych to na każdym polu ustępuje. Ale na przykład mój stary lubi to oglądać xD
0
@gaucho104
A co lepiej Pique, który pokazal w poprzednim meczu, że nie domaga, a teraz jest naprawde niegotowy w 100 %. Niech wejdzie po przerwie.
5
Nie rozumiem czemu jest tak Forsowane, że Pique ma grać. Tym baridzje ze do dyspozycji jest Eric i Araujo. Pique słaby mecz rozgrywał we Frankfurcie. Wiadomo jeszcze jeszcze Lenglet w obwodzie, lepszy on niz kontuzjowany Pique. Mamy kim grać
1
@Pawel13sz
Cancelo
Prince
Luis
Park z United
1
@Kgorecki2500
Jest przepis na zupe z elfa i cebuli ?
0
@gryfiT.
Bez kitu xD już nawet nie chodzi o to, że oni robią błędy ale zaczynają strzelać samobóje xD
2
@AmigoBlancos
Oczywiśćie, jeżeli ktoś sie sugeruje jednym meczem to naprawde ma nierówno pod kopułą. City bez KDB traci tyle samo co Real bez Karima, chociaż jak wczoraj mecz pokazał to jeszcze więcej.
City napewno jest faworytem bez dwóch zdań.
Awans Realu 30%
Awans City 70%
Tak bym tutaj stawiał
0
@FCB24
Myśle, że mógłby sie znaleźć
1
@Rust_Cohle
JA mysle ze Liverpool nie zjadłbuy Bayernu. byłby mega równy mecz na styku.
1
@Commandement
Jednym z najlepszych na świecie. Ale to jest fenomen typ zrobił glow up z fiata 126 p do Ferrari. Jestem w szoku, żę go nie wyje**ali z madrytu jakies 4-5 lat temu przynajmniej jak nie lepiej. chłop od 2009 roku do 2019 był tak mizerny, że szkoda gadać
0
KALECK BENZEMA
Powinien powstac dokument na Netflixie jak oto niepełnosprawny wstał z wózka
0
@Messibestplayerintheworld
napewno maja też lepsza pomoc i ciekawsze zestawienia z napadzie
0
@Don-Corleone
też uważam, że jest najlepszy ale statystyki które są podane są Bardzo wygodne ;)
Można napisać też że Cristu ma więćej bramek w Kadrze. Ba ma najwięcej w historii w reprezentacjach. Najwięcej w historii Eliminacji do ME i w historii ME.
Oprócz tego ma najwięcej goli w historii LM oraz ma najwięcej goli w historii piłki nożnej ;)
0
@Bruti
2 gole Chelsea im podarowała
0
@Objectivo
te dwumecze wyglądały jak mecz Legia - Real w Warszawie . Tyle, że Legią był Real a Real było PSG i Chelsea
1
@Objectivo
No pewnie, że mnie to wku*ia. Klub którego nie trawie przechodzi psim swędem w dwuch dwumeczach. Pomijająć fakt ze po pierwszym meczu 1/8 wszystko powinno być jasne
1
@TheNekro94
Jak City tak samo zagra, że zdominuje Real, a jestem pewien ze tak będzie i będzie je*ało na potęge to Real znów się ślizgnie, bo tym razem Ederson pomyli połowy i strzeli piętką swojaka od poprzeczki, a na koniec strzeli Benzema po tym jak Stones wiązałs sznurówke. City do tego nie trafi 3 karnych a Mendy wybije pilke z lini
16
Statystyki z dwumeczu
Wynik: Real 5 - 4 Chelsaea
Posiadanie: 43% - 57 %
Strzały : Real 18 - 49!!! Chelsea
Rożne : Real 3 - 15 Chelsea
XG: Real2.58 !! - 4,58 Chelsea
Masakra. Chłopaki z Londynu tracąc 5 goli w dwumeczu choć Real miał okazje na max 3-4 , mogli strzelić spokojnie koło 8-9 bramek. Sami sie pogrążyli ;)
0
@TheNekro94
Dokładnie tak
0
@Ronaldinho10zMadrytu
Stary to były 4 mecze z rzędu w LM . Całe rozgrywki tak rozegrać ?
0
Jak to jest ze w drugim dwumeczu Real totalnie nie na kontroli nad tym co się dzieje , ale przeciwnik znów dostaje udaru słonecznego w kluczowym momencie .
Ktoś powie wyrachowany Ancelotti . Rzeczywiście jeszcze jakby dobrze bronili a nie dopuścili do 6 czy 7 sytuacji do strzrlrnia bramki
0
@sokot
Napisałeś 1 do 1 jak to wyglada . Real Gra cienko fartem nie traci 5 goli strzela jedna po genialnym podaniu a druga po 2 wylewach w obronie XD następnie się broni cudem nie tracić znów przynajmnejj 2 bramek
4
Nie zdziwię się jak Real przegra z City . Naprawdę nie wierze ze takie ogórki grają w półfinale LM . Jak to się nie skonczylo 6-7 golami Chelsea . To chyba tylko sam Bóg wie .
1
Jest niezły ale bardzo słabo operuje piłką . Zawodnik typu skała raczej