0

@Antimadridista_WR
bez Pedriego jest gut

0

@Gaz
Pedri ? jego karta toty tak, ale jak grasz z iomami przy tym overallu watlej sylwetce i tempie nic nie zrobisz

0

@VeB10Ronnie
Mam nadzieje ze trollujesz

0

@Jurandinho o albo Aube
@jeyx77x nie no Depay tez ma tempo kolo 80, a Auba blizej 90.
W takeij konfiguracji depay spo albo cf i auba N

6

@VeB10Ronnie
gadasz jak dziecko teraz. to Jeden mecz a chlop zagrał ze 100 dobrych i 60 wybitnych.
Puyol tez mial slabe mecze, Maldini, Cannavaro.
To akurat durne co piszesz

0

fajnie ze znów w fife będzie można normalnie Barcelona popykać.
Dostawałem w dupe od kolegów co brali sobie City czy Liverpool.
Teraz Dembele z Raphinia na skrzydłach i Robercik na napadzie.
Kessie z de Jongiem w pomocy. Jedyny problem to ten Deścik na PO ale da sie żyć.

15

@VeB10Ronnie
Jest zajebisty to topka ale jaka nagonka na niego byla to moze rzeczywiście przehajpowany. Powiedzmy 90 procent co o nim mówią to prawda.

Araujo też ciezko przedryblować bo podobnie do Virgila gra. Cofa się i czeka na moment, spycha do boku. To sie nazywa inteligencja :D

0

@Kidd chyba tak
@FCB24 zobacz jak to wygląda z jego strony. Przyszedł rok temu, mógł zarabiać dużo lepiej w innym klubie i dostać dużo lepszą pensje. Z jednej strony poświęcił się dla naszego dobra. W tym roku klub jeszcze zabrał mu 9 i wiadome jest, że będzie grał bardzo mało. Ja rozumiem Memphisa

3

@paweldunajecfcb
mnie osobiście irytuje i go skipuje, często wypowie sie na jakiś temat na który nie ma pojęcia, ale tak jak ktoś napisał. Osiągnął sukces i może być wzorem dla innych.
PS. Tak z ciekawości, to na czym on ten sukces osiągnął ? Zarabia z youtuba ?

0

@AmigoBlancos
Dlaczego ?
Przecież był Vicemistrzem to czemu jakiś śmieszny Juventus jest w drugim ?

2

@Aragorn33
Bernardo idzie do PSG, nam udaje sie sprzedać de Jonga i w ostatnim momencie na testach medycznych Bernardo dostaje telefon i mówi, że idzie na szluga po czym tajemnie udaje sie na samolot do Barcelony i trafia do nas.

0

@IronSanHybrid
mógłby mu nowa koszulke i spodenki kupić, zeby nie chodził w tej samej

22

kluby włoskie zawsze transfery na horom curke

0

Ale bym dzisiaj pieniążków przegrał hehe

1

@fart
Nie No o utrzymanie dobrze kolega powiedział

1

Sorry ale z taka kadra w tym roku musimy powalczyć o Lm nawet nie ma bata ze dopadniemy w grupie albo w jakiejś 1/8

1

@Rust_Cohle
Dobra namówiłeś

0

@kosmos91
Ty dalej nie rozumiesz

2

@msmsms
Bardziej chodzi o to, ze dla niektórych to traumatyczne przeżycie było . Rozumiem, dlaczego rozważane było aby nie używać syren

4

@pato1234
Oglądałem wyglada jak Niskobudżetowe twd

0

Szkoda ze nie ma Dembele , mógłby go oprowadzić

0

@Rust_Cohle
Tego Się nie spodziewałem

0

@VegetaPolska
Nacho i Rudiger daj Pan spokój . Alaba nie chce tam grac . Jedynie Mendy do którego są wątpliwości

0

@Rust_Cohle
Dokładnie, do tego Modric

2

Jest 10/ 10 ale kibicuje Realowi .

0

Dziwi mnie pasywność Realu na rynku transferowym . Maja takie luki w składzie . Brakuje lewego obrońcy i przede wszystkim glebi w napadzie . Vinicius jest okej Benzema jest świetny Rodrygo przeciętny , a zmienników oprócz Asensio nie ma . Wiadomo pomimo wzmocnień my tez potrzebujemy wciąż uzupełnień. Pomoc maja lepiej obsadzona bo maja CKM , za to u nas młodzi prosperują napewno lepiej . Środek obrony teraz tez u nas wydaje się być nieco lepszy niż ten z Madrytu i to samo się tyczy formacji ofensywnej. Większe zęby i głebia . Uważam ze mamy zdecydowanie bardziej konkurencyjny zespół . Jeżeli przyszedłby Bernardo to nasza pomoc tez napewno nie byłaby gorsza niż ta Madrytu. Poza tym nie wierze ze Benzema zagra u nich 60 meczy w sezonie gdzie w srodku są mistrzostwa świata .

1

@adi7adi8
Mysle ze tak . Aktualizacja cen za Dembele , Araujo

1

@adi7adi8
Przed Bayern raczej pomyliłem się . Dzięki za czujność . Jak dobrze to pójdzie to może i przed Liverpool

0

W tej chwili nasza kadra jest 7 najdroższa na swiecie a przed transferami była 13 . Po aktualizacjach powinnismy wskoczyć na 4 miejsce za City PSG Liverpool i Bayern

0

Kurczę widać gołym okiem w tym meczu nasze problemy . Potrzebny oprócz Kounde jest Prawy obrońca . Ogólnie to dobrze hulalo . Mogliśmy to spokojnie wygrac nawet jakby Juve strzeliło nam 4 bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?