0

@ini_barca sorry byku nie możesz

9

@messi564
Nie szkoda,
Chłop jest wychowankiem przeszedł każdy stopień Juniorski a odchodzi do Realu. Nie ważne, że nie bezpośrednio od nas ale wciąż mega słabe. nie życze powodzenia pozdro

1

@Kidd
chłop odemnie z miejscowości

0

@El Madridista.
ja nadal uwazam, że REal powinien sprowadzic napastnika typu nawet Giroud i jakiegoś skrzydłowego właśnie typu Di Maria, żeby mieć głębie. To sie źle skonczy, jestem przekonany. Mega debilnie , mówiąć szczerze to jestem w szoku, że można tak źle zarządzać kadrą jak Kaszalot

0

@Gall
zobaczymy, bo są zgrani. Pojedynczych piłkarzy nie maja lepszych na bank

0

ale te Limity w La Lidze są z dupy, w Anglii czy Francji dawno byśmy mieli zarejestrowanych piłkarzy.

0

Turbo beka,
typa otwarcie nie chcą robią mu takie rzeczy, a on chce zostać. Do tego ma zarabiać 22 mln netto. ja bym wyciągną caly arsenał i zmusił go do odejścia tak czy siak. Trybuny Kamieniołomy cokolwiek. Ktoś przyklepał idiotyczny kontakt. Chłop 5 mln netto wart jest max, maaaax

0

@El Madridista.
4 zawodników na 3 pozycje to cienko

0

@okiemtypera_lucaxx95
Ciekawy a gdzie taki kurs ?

0

@Cvzx Nie lubie Marvela zupelnie Stranger Things to jedyny serial tego typu który oglądam powaznie. Tak to BB The Suits itp
Peaky Blinders wolne straszne jest

0

@Yoshi94 ANsu ma 14 baniek ?
5 mln to max co moze dostac tym bardziej ze będzie rezerwowym

0

@DaPidejpi
Rozśmieszył mnie ten komenatarz XDD. No wiadomo prawdziwy sigma. Pali szluga za szlugiem i pije wude bez popity.
@Vandal No tak wiadomo. Tylko ja mam seriali których nie lubie, ale wiem co ludzie mogą w nich widzieć, a tu kompletnie nie mam pojęćia. Nic ciekawego.
@Bobo25 może nie jest tak dopracowany i nahajpowany jak stranger things. Inny level moim zdaniem produkcji

0

@MesQueUnClub_87
z rankigiem masz racje, ale poza tym to nie ten level co BB

1

Stranger things mistrzostwo świata ten 4 sezon. Nie dziwie sie, że ten serial jest tak nahajpowany bo jest genialny.
Za to obejrzałem też Peaky Blinders, a skłonił mnie do tego nowy sezon, więc pomyślałem, że zacznę swoją przygodę z tym serialem. No nic żałuje straconego czasu. Bardzo przeciętny ten serial jak na to co mówią tutaj o nim ludzie , tak samo z prison break oprócz pierwszych 2 czy 3 sezonów.

0

@zurek1207
no własnie na tej stronie widziałem wiele zachwytów.
Jednakże serial odbił się bez echa i ma dużo gorsze opinie przez krytyków i jestem w stanie to zrozumieć. Jednakże tak jak powiedziałem jest dobry ale to nie poziom BB. 2 półki niżej ale wciąż dobry.

1

@Yoshi94 Chodzi o to, że to ostatni ludzie na wysokich nieproporcjonalnych do ich umiejetnosci kontraktach. Teraz wygląda to fresh xD. A nie ze przychodzi sobie jakis Griezmann i dostaje 30 baniek na sezon

1

@Bykunn
no oczywiście , że tak to logiczne koszty wytworzenia są wyższe niż produkt a tak być nie powinno

2

@Hubsao ]
xDDDDDDDDDD

0

@MesQueUnClub_87
Breaking Bad mistrzostwo to było,
Better call saul to już nie taki poziom ale serial jest ok

3

@doc ja juz sie nie moge doczekać aż tych wszystkich lamusów sie pozbędziemy typu De Jong Pjanic Braithwaite Umtiti Lenglet. Trzeba przewietrzyć szatnie i ten nowy komin płacowy wygląda zdecydowanie lepiej. Jeszcze jakby Alba i Busquets sie dostosowali to miód

2

@MeMyselfAndI
Środek obrony mój Panie, lewa obrona lepiej obsadzona. Pomocy wcale nie mamy gorszej napad rzecz jasna sporo lepszy. Oprócz tego mamy zmienników, gdzie w środku sezonu są MŚ. Sami zobaczycie zresztą

0

@daniel32778 Carlo Ancelotti to trener przypadku mam wrażenie. Poważnie, zmiany tak późne. Ja mam wrażenie, że jego reakcja na wygraną to. O kurde wygraliśmy. Wiadomo, że trener przypadku to nie jest bo wygrał bardzo wiele i to z różnymi zespołami.
@El Madridista. Nie chodzi mi o słaba forme. Nie widzi mi sie poprostu, ze dziadek Benzema pyknie sobie 80 meczyków w sezonie, nikt nie da rady tyle grać

0

Izi z tym realem pojedziemy, z tymi gwiazdorami , nie martwcie się kumple

1

@AmigoBlancos
To napastnik skoro jest rozliczany z goli to Lewandowski był lepszy . Vinicius i Modric równie wielce a przede wszystkim moim zdaniem Courtois był konstruktorem Ligi mistrzów . Benz był dobry w tym sezonie moim zdaniem tez powinien wygrac złota piłkę . Poza tym KDB miał tez nieziemski jak na pomocnika sezon .

1

@daniel32778
Nasza kadra rok temu ? Bardzo słaba . Żelazny pierwszy skład simeone . Rzeczywiście Caro jest mega elastyczny . Raz na 10 meczy zaskoczy jakimś Valverde za Kroosa

15

@norbi77
Zmielimy ich w tym sezonie , gdzie ich kadra a gdzie nasza

1

@AmigoBlancos
Wygrał wszystko co było do wygrania, jedynie indywidualnie byli lepsi

W zyciu bym niepomyślal ze tak pokraczny piłkarz jak Benzema będzie kiedykolwiek w top 10 złotej piłki będąc szczery to cisnalem z niego dobre 10 lat takim był jabłecznikiem . Ale od 2 lat gra jakby mu nogi doszyli po tylu latach

0

@masq
No to prawda , kwestia tego ze nie wyobrażam sobie ze Benzema gra 70 meczy w sezonie . Jestem zdziwiony ze tam niebożątka sprowadzony skrzydłowy i napastnik

0

Swoją droga fatalne okienko transferowe Realu . Sprawdzili Rudigera i to super transfer . Sprowadzili Tchouameniego który był przeplacony koło 40 baniek i będzie zmiennikiem przez koło 2 lata mysle. Pozbyli się wszystkich zawodników z ofensywy oprócz ich tercetu . Jak oni to sobie wyobrażają ? Benzema 35 latek , a w srodku sezonu są MŚ i Francja jest jednym z faworytów . Potencjalnie może zagrać caly turniej na mega intensywności . Do tego Real będzie grał KMŚ. Gdzie zawodnik który go odciąży ? Gdzie zawodnik co odciąży Viniciusa ? Wyglada to bardzo złe dla nich jak mam być szczery

3

Skoro według kibiców Realu złota piłka to był plebiscyt popularności i zawodników z dobrym PRem to czemu na ja wygrac przestępca ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?