2

@Medium
Lewy u Guardioli mam wrażenie, że jeszcze lepiej by hulał. Haaland jest super, ale kilka fajnych piłek zmarnował. Poprzez złe przyjęcie lub błędy technicznie pare szans mu uciekało.

5

@Danny Gaucho
wiadomo kto baby nie bije to wątroba jej gnije

3

@AllBundy
Z myślami tylko

0

@Striker
Wypadł wczoraj na browara z kolegami . Także luz

0

@Schoogs
dokładnie tak będzie nie kłame

0

@Image
Ale to nie jest ujmowanie . Na przykład Dembele ma problem z wykonczeniem a przynajmniej miał do tego czasu. Ma świetną wizje i podanie ale z wykonczeniem miał problem. Viniciusa słaba strona to pojedynki 1 v1 bo nie ma jakiejś super techniki. To inny profil niż Ronaldinho, Neymar czy nawet anthony. Ja bym powiedział, że to bardziej zawodnik w stylu Adamy Traore niż typowego brazylijczyka. Tylko nie pomyl, że porównuej go do Adamy Traore tylko o stylu gry bo Adame zjada bez problemu. Mbappe też raczej bazuje na szybkości. To nie sa piłkarze którzy trzymają piłkę krótki przy nodze. Są mega eksplozywni

0

@Encore
KDB w każdej płaszczyźnie jest lepszy niż Bruno . Szybszy silniejszy ma lepszą wizje ciąg na bramke. To tak jak Thiago Alcantara i Iniesta. Thiago jest bardzo dobry ale Iniesta nie będzie. Bruno też jest dobry ale KDB nigdy nie będzie for sure

0

@MSN30
A może FOX , Romper albo Harde ?

0

@Encore
a dobra to wcale przez ponad pół roku nie kopał sie po czole. Sorry Bruno najlepszy jednak xDDD. chodziło mi o to, że raczej powinien ustabilizować forme.
KDB to to nigdy nie będzie ale też napewno to bardzo dobry pomocnik mimo wszystko

0

@jacobFCB
Oba piwa są dobre, jak sie ich nie pije

0

@Image to taki profil piłkarza. Jego dryblingi wygrywa głównie poprzez szybkość, ale to dobrze bo to jego super atut i umie to wykorzystać. Neymar robi dryblingi poprzez technike i sztuczki techniczne i kreatywność. Taka różnica

0

@Encore
Oj byczk Bruno od Dawna nie jest top. Gra delikatnie mówiąc słabo od jakeigos czasu, ale myśle że w końcu odnajdzie forme
@Encore
my też czasami wtopimy z ogórkami zdarza się :D

0

Harnaś król gór vs Tatra xDD
Które piwo jest bardziej menelowe. Chyba oba, ale jednak taterka ma to coś

1

@Encore
A Liverpool ich nie rozsmarowal 0:9 w dwóch meczach w Lidze w zeszłym sezonie ?

1

@Encore Ty jestes fanbojem United i Bruno to nic dziwnego, że tak piszesz

0

@tbas
Z jednej strony tak z drugiej strony nie. Bo liczby też nie są wymierne, ale to raczej w przypadku ich braku. Tu Vini sie broni liczbami zdecydowanie przynajmniej w tamtym sezonie zobaczymy jak w tym

3

Ale będę cisną jak United pomimo wzmocnienia kadry skończy poza top 6, czego im z całego mojego serduszka życzę

1

@Encore
Mało który zawodnik z topu nie wie za bardzo co chce zrobić z piłką jak Vinicius xD i jest tak mega chaotyczny jak brazol. Vini jest mega eksplozywny. Jest praktycznie szybszy od każdego i to prawda

2

Jak przyjdzie Alonso to Busquets będzie miał w końcu rywala w biegu na sto metrów

2

@Firestone
No w sumie racja, ale still beka bo nie rozumieją podstawowych rzeczy.

0

na RM.pl uważają że nie mam Racji z tym, że Vinicius jest przecięny w grze 1v1 :(. Nawet nie nazwałem go słabym piłkarzem tylko napisałem fakt :D.
W tym sezonie póki co 20 % udanych dryblingów , w Zeszłym 45 % gdzie pod koniec sezonu ta skutecznośc zaczeła spadać. W Cl 44 % i dwa lata temu 58 %
Są to dobre wyniki ale raczej przeciętne. Najlepsi mają po 60-70 % a Leo zdarzało sie mieć 80 % . Dembele jest lepszy w dryblingu to napewno i tylko tyle lol

0

@mateusz1989VeB
Tam nawet podróbke Depaya mają XD

0

@Encore
DREWNIAK Z URUGWAJU XD

0

Kurcze powiem wam, ze PO i ofensywnie usposobiony pomocnik i możemy zdmuchnąć każdego

1

@against_modern_football
Ja jestem postornnym kibicem bo nie mam swojego teamu.

5

@tbas
Czyli to wina Auby, że ma hajs i prowadzi wystawne życie. to co napisałes jest straszne. To nie jest jego wina.

0

@Borneo
Do tego meczu 1,5 miesiąca. Bardziej chodziło mi o to, że zobaczymy jak będzie wyglądała bieżąca forma zespołów w tamtym momencie.

1

@MesQueUnClub96
no oczywiście ze tak, ale to płaczek i buc
@HighestInTheRoom
skilla ma jest najlepszy, ale to taki Casemiro wśród kierowców

4

@MesQueUnClub96
Totalnie nie lubie Maxa

3

@PRINSU Gaucho XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?