mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w
Doceniam, ale to jest takie wzdychanie z sentymentu. Bardzo podobał mi sie Muflon też, bo to on zapoczątkował takie bardziej ukierunkowane Panche na przeciwnika. Ale wszystko poszło do przodu to normalne.
0
@koziar
Dokładnie, przecież kiedyś piłkarze jarali szlugi pili wóde i grali.
Zobacz pod jaką presją są dzisiaj piłkarze jak rozwinęła sie taktyka, tempo technika, wydolność i warunki oraz popularność sportu. Totalnie to co innego.
Zgadzam sie w 1000%
0
@fart
No właśnie, gdzie o konkurencje było łatwo. Byle gośc ze Zadupic Górnych mógł w dowolnym wieku zacząć grać jako pros
0
@Mario96w
Nie no stary, ty słuchałeś walki Muflona a Bobera czy Filipka. Przecież tam są tak agresywne i przekminione punche i followupy. Bez problemu by powsysal każdego, bez wysiłku.
0
@fart
słowo klucz dla Ciebie. Rzeczywistość jest inna, gdzie temu gościowi do Robercika potężnego. JEden sie kopał w Legii drugi wygrywał LM w Bayernie, a teraz podbija drugą lige. O czym tu gadać w ogóle xD
Potencjał mógł mieć największy to prawda, ale nie najwybitniejszy
0
@Szreko
No teraz Punche są dużo bardziej agresywne , Edzio by zjadł Muflona i tetrisa też bez żadnego problemu po 1 wejściu już . Kiedyś freestyle był na niskim poziomie.
Świat sie rozwija rozwija się i freestyle.
0
@Mario96w
Szczerze to Filipek raczej by ścisną Pana duże Pe Tetrisa Muflona Flinta w jednym wejściu i nawet by nei usieli odpowiadać. Gadasz tak z sentymentu, ale kiedyś freestyle to była bida właśnie
0
@Rust_Cohle
Własnie Teraz jak kolega wyżej napisał na Bitwie o Południe to Fifi go totalnie zjadł. Widać, że troche wypadł w formy ale jak był w formie to był arcymocny.
0
@GCBW NO ciekawe to dosyć było, bo pamiętam, że Koro go zezłomował na Bitwie o Kostrzyn 2019.
0
Szkoda, że już WBW sie nie odbywa od 3 lat ?
Jaki jest najlepszy Polski freestylowiec ?
0
@Vebrol
Powiem Ci , że najlepsze że to prawda
8
KDB > Bruno zgoda ?
Bernardo > Bruno tu tez zgoda
1
@adi7adi8
To dobrze bo grał kiedys ze mna w pilke ale sie przebranżowił :D
0
@LioMessi10
Ale to jakiś kozak na skale światową ? Czy tylko w kadrze ?
1
Dobry jest ten Jakub Kochanowski z Kadry ?
0
@pax
Mam teraz grzebać w twoich analizach ?
0
@pax
Bardziej chodziło, ze jestem już uczulony na to co piszesz, bo potrafisz bywac nieobiektywny. Oczywiście, że nie da sie być całkowicie obiektywnym ale to ty robisz analizy nie ja.
0
@pax
fakt zostaje też MOTM wybieranym przez kibiców tylko dlatego, że jest polakiem i nie umie nawet kopać prosto piłki. To nawet chyba nie muszę się odnosić też xD.
To, że notorycznie ciśniesz po De Jong a bronisz Sztangersa to też już nie muszę się odnosić bo zrobili to już inni.
PS. A propos tych dwóch graczy tylko dodam, że to dużo bardziej odczuwalny jest brak Busiego niż de Jonga to samo w przypadku kiedy obaj panowie grają słaby mecz.
2
@matirix20
Myśle, że tak nawet bym sie pokusił, że bliżej top 5 niż top 10
0
@DonMatteo901 Biggest mental on earth
0
@lucca87
To za późno czy nie jest to nierealne ?
0
@arcziFCB
to już by był 3 pomocnik
0
@nowy19pl
Nawet jakby miało kogos konkretnego na rynku, a takiego profilu jak Bernardo chyba nie ma ...
Fajnie jak De Jonga bysmy im wcisneli a do nas przyszedł Bernardo
0
Ten cały Romero to wisienka na torcie
1
@kryhaa
Nie jest tak, Prędzej w takie pojedynki wdaje sie Messi i Neymar z ktorych wychodza zwyciezko
0
@PakietShakhtar
też nie napisałem, że sie tego nie nauczy. Ty nie czytasz tego co ja pisze xDDD. To nie jest zawodnik który słynie z techniki. Co do Modricia on nigdy nei był drewniany i Benzema tez nie . Higuain nigdy za to nie był wybitny technicznie. I tak jak napisałeś Zlatan jest we wzroście Erlinga i on to ma a Haaland nie. Ibra byl zawsze fenomenem technicznym.
0
@PakietShakhtar
Chłop ma problemy z przyjęciem. Nic dziwnego przy jego wzroście. Zobacz na Zlatana. To sie ma albo sie nie ma. Jest super piłkarz, ale w tym aspekcie jest słaby. Nie ma zawodnika perfekcyjnego. Oczywiście, że sie zdarza i zdarza sie też nawet Leo Messiemu. Kwestia tego, że nie zdarza im sie tak względnei często. Mam wrażenie, że ty dalej nie rozumiesz o czym napisałem. To dalej nie przekreśla tego, że jest super piłkarzem ,ale ma swoje atuty. Na przykład Lewandowski nigdy nie był takim sprinterem jak Haaaland i nie będzie . Ma inne atuty i tyle
0
@kryhaa
No, ale taka jest. Ma inne atuty, ale nie jest to drybling
0
@PakietShakhtar
Właśnie widzisz nie zrozumiałeś. To jest pdoobny typ napastnika. Mnie to już irytuje, że wy nie czytacie ze zrozumieniem. TO PODOBNY TYP NAPASTNIKA, tylko jest piekielnie szybki co jest fenomenem. Prawdą jest za to, że ma super technike użytkową, ale ogólnie technicznie jest słaby. Co do Salaha to dla mnie fenomen. Gość tak pokracznie sie porusza oprócz tego ma tak słaby strzał ciągnięty z biodra a strzela tyle bramek. To naprawde kozak, wyrobił się bardzo
0
@PakietShakhtar
Nie chodzi o suft. Predyspozycje technicznie albo sie ma albo nie. Napewno Erling bedzie się rozwijał. Erling to fenomen bo to striker typu Gomez czy Mandzu ale opróćz tego jest piekielnie szybki