mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944
To te Anime ? Próbowałem to oglądać ale to tragedia
0
@PalantPowraca
Teraz trójmiasto mój Panie :D
0
@lucca87
Kurs na nas był mniej niz 1,2 na Włochów ze 4, tak swoja droga. Najwidoczniej nie tylko ja widzialem, w nas olbrzymich faworytów
0
@lucca87
nie jestem żaden koleś
3
@Janiama
Mogą być dobrze nie musi. Uważam, że raczej gorszej kadry nie mamy. Kochanowski, Śliwka, Fornal, Bieniek , Semeniuk i wielu innych, którzy nie zostali powołani. Generalnie z kluczowych graczy po 30 jest tylko i oczywiście aż Kurek. Na spokojnie mozemy rywalizować o najwyższe cele jeszcze przez wiele lat. Co do Włochów mam odczucie, że tutaj to raczej trafiło się ślepej kurze ziarno. Zagrali dobry mecz, ale indywidualnie mamy napewno lepszych siatkarzy bez wątpienia.
0
@lucca87
No aktualnie nie jesteśmy posiadaczem tytułu. Włochów nigdy bym nie posądzał, ze beda MŚ i ME aktualnie. Szacun dla nich. Te Turnieje są co chwile, więc napewno coś nam sie uda ukłuć
0
@Ojciec5tkidzieci NO tak wyszło , indywidualnie na kazdej z pozycji mamy lepszego siatkarza, nie wiem moze jakis team spirit u nich zadziałał
0
@kamilop
Włosi byli mocni to prawda ale my jesteśmy ogólnei jeszcze mocniejsi, byliśmy murowany faworytem do wygrania finału sorry, ale tak było. No zdarza sie w finale to już różnie może być, ale uważam Włoch za zespół nieco gorszy od nas przesadzilem z tym 9 do 1 ale tak 7-3 zdecydowanie tak.
0
@mrboom
Nie no chodzi o to, że troche przesycić się można tym. Bo chce sie zalogować na poczcie to Iga świątek w pracy iga świątek , na Ig w reklamach iga świątek na Fc barca com też cały czas ta gówniara z paletkom. Zgadzam się z tobą, ale mnie to lekko irytuje i tyle. Mnie akurat na przykład Iga Świątek totalnie grzeje bo nie interesuje mnie totalnie tenis , ale życzę sukcesów bo czemu nie.
2
@Vebrol
Generalnie na 10 meczów z tymi Włochami w 9 byśmy ich rozsmarowali ale wczoraj trafił się ten jeden mecz wczoraj w finale. No cóż przykro
0
@mrboom Nie jej wina oczywiście
0
@mrboom
Przecież nic nie napisałem, ja do niej nic nie mam bo jej nie znam. Pewnie , że robi swoje bo trzymam kciuki ale irytuje to. Tak samo jak posty o Lewym
0
@urbipl Kierowcy tira bardziej wku**iają niż rak wątroby
0
@marcin62
Niby tak ale ja juz mam tak dość Igi świątek . BARDZO. Gówniara z paletkom jest wszędzie . Oczywiście sukcesów życzę, tylko jeszcze jakby nie pisali o nich za wiele to byloby jeszcze lepiej
PS. Co do tych komentarzów to obrzydliwe, jedyne z czym się zgodze że Iga zbyt urodziwa nie jest ale kogo to powinno obchodzic ? XD Lekko skręca
0
@Colon Ale bym zobaczył jak Jaca Murański doskakuje do niego w 1,5 sekundy
0
@kuz
Bym napisał, żę są pod formą ale maja wyniki, ale real tak zawsze grał a przynajmniej od dobrych paru lat. Są w gazie tak samo jak my. Będzie walka do konca myślę. W tym, że u nich rotacje są rzadkie a zmiennicy raczej niskiej jakości.
0
@AmigoBlancos
Dobrze wiesz o co mi chodzi
2
@PatrykBarcelona
Hm z jednej strony tak ale przy obecnej sytuacji nie
5
Lewy nie umie kreować ponoć a Benzema to nawet 10 przecież . Do tego Lewy. przecież dużo strzela i sporo marnuje.
Benzema 6 strzałów na mecz srednio , czyli oddał 24 strzały i 3 gole w lidze
Lewandowski 3.8 strzału na mecz czyli oddał 19 strzałów i strzelił 6 bramek
Kluczowe Podania na mecz , Lewy 2 Benzema 2,5 , rzeczywiście niesamowita przewaga Francuza
Nie pamietam, żeby była w ostatnich 15 latach w Barcelonie była 9, która nie umie rozgrywać . Widać ze Lewy tez ma takie zadanie i wychodzi mu to dobrze . Umie przyjąć piłkę na przedpolu i posłać kreatywne podanie co pokazał w meczu z Sociedad w mecz z Pumas w Lidze Mistrzów tez . Ludzie widza chyba tylko albo stary albo nawet nie .
0
@against_modern_football
Lewy nie unie kreować a to dobre
1
@PalantPowraca
Pochodzę z Mazur, z Gizycka . Tam wiele osób grało w palanta . Na WF graliśmy nawet
26
Na Rm.com napisali se my bez Lewego zginiemy, a oni bez Benzemy są niezależny bo wygrali z celticiem . Rzeczywiście aż ciężko wie nie zgodzic xD
0
Chłopaki nie mogłem oglądać meczu co tam się stało z tym kibicem , streści mi kto to ?
1
@333tricampeones333
Mógłbyś wyjaśnić ?
4
@Rastafarnianin
Nie No ja wczoraj ukułem 2 razy na orliku
1
@PalantPowraca
Grałem w palanta za dzieciaka . Całe osiedle grało . Piekna gra
0
@!34RC3!_0N4
To znaczy ?
2
@Medium xDDDDDDDDDDD
2
@Mario96w Moje rejony
0
@cris2706
tutaj sa staty podawane Benzemy z Ligi i LEwego we wszystkich rozgrywkach