0

@FCB24
Jak twoim zdaniem nie widać progresu, żadnego to udaj sie do okulisty. Lider la Liga ze straconą 1 bramką. W Grupie pechowo przegraliśmy z Bayernem i po kontrowersjach z Interem, a wczoraj po indywidualnych błędach, gdzie rok temu zbłaźniła nas Benfica , a Bayern dwa razy nas pykną na totalnym Eko-trybie. Która drużyna podczas przebudowy z bomby wygrała wszystkie najważniejsze trofea ? No właśnie

1

@Medium Skriniar jest nam raczej zbędny. Nie będzie tani w utrzymaniu, a jest Araujo Kounde i Christensen, a nikt opróćz duńczyka nie zgodzi sie na grzanie ławy. Poza tym nie potrafi grać piłką. Byłby duży problem łącząc go z Araujo

0

@okiemtypera_lucaxx95
Na jakim buku te zdarzenia ?

0

@Coutinho007
Ja w Balde widze potencjał, Widać , że brakuje mu pewności siebie i doświadczenia ale kto w tym wieku jest pewny siebie i ma doświadczenie. na Prawą trent byłby okej, wierze, że mądre głowy sobie jakos poradzą z uzupełnieniem obrony i pomocy...

0

Są jacyś zawodnicy na rynku których moglibyśmy potencjalnie ściągnąć za freeko i byli by realnym wzmocnieniem ?

0

@Coutinho007
byc moze jesli wliczymy Desta to wtedy kolo 80 by wyszło. Lewy i Prawy obronca to mus, potem dopiero jakiś pomocnik i tu widziałbym Bernardo obok Pedriego oraz Zubimendiego za Buqsuetsa

0

@against_modern_football
Prawda to, że wygramy z Interem razy dwa miałem za totalny pewnik. Każdą formacje na papierze mamy lepsza..

0

@Coutinho007
Czy jest ktoś do wyciągnięcia za Freeko ?
Balde na Lo jest okej ale Alonso i Balde musza odejsc a do Balde widziałbym jakiegos klasowego LO na przykład Hernandez który kosztowałby z 60 baniek. Kolejna sprawa to PO i tutaj też bym widział inną Opcje niż Bellerin i Kounde.

0

@MesQueUnClub_87 Tak to napewno

1

@Adamski69
No ale dalej bez Lewego Kounde i Raphini hehe

0

Jak nie przyjdzie Klasowy PO i Lo w nastepnym sezonie to nie mamy czego szukać .
Ktoś również wspomniał o jednym klasowym skrzydłowym i też sie pod tym podpisuje. Oprócz tego ten Bernardo też byłby świetną opcją. Tylko to będzie koszt też pewnie 150 baniek i ciekawe skąd na to weźmiemy hajs skoro będziemy grać w Lidze Europy...

0

@Octane
Nie no sorry wymieniamy 50 % zespolu i finał LM z marszu deklasując docierające się od 4 lat City , Poukładany Real i zgrany Bayern. Brzmi jak plan

0

@korn234
Pov: Tłumaczysz angielski tekst w google translatorze

2

@AmigoBlancos
Wczoraj wszystkie gole były po błedach indywidualnych. Pierwszy gol nie mial racji bytu i tak samo drugi. Ja nie potrafie zrozumieć ataku Erica Garcii na Martineza. totalnie sie z nim minął. Wystarczyło stać tyle i aż tyle. Kryminał. Inter nie kontrolował totalnie środka pola i mogliśmy spokojnie sobie dociągnąć 1/2 :0

0

@CZAJUN_119
To też prawda i Kessie i Busquets wczoraj słabo

0

@VENOMStyle
Ja na wczoraj widzialem Pomoc Pedri De Jong i Kessie/ Busquets

3

Ludzie my zmieniliśmy 50 % drużyny robiąć transfery z czego większość sie posypała, a chłopy graja ze soba 3 miesiące a wy byście chcieli niewiadomo czego. Dajcie rok chociaż

2

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle
Kolejny raz sie nabrałem

0

Pique wczoraj grał trzeźwy?

0

@Barwindg
Autozastępowanie, Chodziło mi o naszego Duńczyka

0

Moim zdaniem nasza gra wyglądała dobrze . Gole Interu wychodziły z błędów taktycznych . Wyobrażacie sobie ze Araujo, Kounde czy nawet Eriksen robią takie szambo jak Pique przy 1 i 3 bramce ?

0

@Alanooo tez jestem ciekaw

0

@Ksavix
Ale generalizowanie, wszędzie są takie sytuacje na świecie tylko w innych okolicznościach.

1

@AmigoBlancos
Raczej spacerki zcekają i naszych i waszych chłopców. Ta Valencia moze byc niewygodna tak raczej terminarz niezbyt trudny

2

@mekston
Dokładnie zagranie do wbiegającego Dembele Alby czy innego kogoś, któryt ma juz przed soba bramkarza i obok kolege z zespołu. Właśnei takie asysty drugiego stopnia miał Xavi grał przeszywajace do wbiegajacego skrzydła, a skrzydłowy grał do napastnika.

4

@Kidd Elegancko sie Niemcy bawia nikt nikomu krzywdy nie robi, nie rozumiem oburzenia, a to ze sobie coś przyćpają to luz. Gorszą raczej bardziej te akty seksualne , brzydzą

0

Fajnie jakby dzisiaj w meczu któryś z naszych jakąś repete zapodał z 30 metra. Dawno nie widziałem naszej bramki w takim wykonaniu. Stawiałbym na Raphinie :D

0

@Loooban @TheNekro94 @meteo100
Super chłopaki dziękuje wam bardzo !

0

Poleci mi ktoś dobrą książke o historii FC Barcelony i historii El Classico ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?