mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24
Jak twoim zdaniem nie widać progresu, żadnego to udaj sie do okulisty. Lider la Liga ze straconą 1 bramką. W Grupie pechowo przegraliśmy z Bayernem i po kontrowersjach z Interem, a wczoraj po indywidualnych błędach, gdzie rok temu zbłaźniła nas Benfica , a Bayern dwa razy nas pykną na totalnym Eko-trybie. Która drużyna podczas przebudowy z bomby wygrała wszystkie najważniejsze trofea ? No właśnie
1
@Medium Skriniar jest nam raczej zbędny. Nie będzie tani w utrzymaniu, a jest Araujo Kounde i Christensen, a nikt opróćz duńczyka nie zgodzi sie na grzanie ławy. Poza tym nie potrafi grać piłką. Byłby duży problem łącząc go z Araujo
0
@okiemtypera_lucaxx95
Na jakim buku te zdarzenia ?
0
@Coutinho007
Ja w Balde widze potencjał, Widać , że brakuje mu pewności siebie i doświadczenia ale kto w tym wieku jest pewny siebie i ma doświadczenie. na Prawą trent byłby okej, wierze, że mądre głowy sobie jakos poradzą z uzupełnieniem obrony i pomocy...
0
Są jacyś zawodnicy na rynku których moglibyśmy potencjalnie ściągnąć za freeko i byli by realnym wzmocnieniem ?
0
@Coutinho007
byc moze jesli wliczymy Desta to wtedy kolo 80 by wyszło. Lewy i Prawy obronca to mus, potem dopiero jakiś pomocnik i tu widziałbym Bernardo obok Pedriego oraz Zubimendiego za Buqsuetsa
0
@against_modern_football
Prawda to, że wygramy z Interem razy dwa miałem za totalny pewnik. Każdą formacje na papierze mamy lepsza..
0
@Coutinho007
Czy jest ktoś do wyciągnięcia za Freeko ?
Balde na Lo jest okej ale Alonso i Balde musza odejsc a do Balde widziałbym jakiegos klasowego LO na przykład Hernandez który kosztowałby z 60 baniek. Kolejna sprawa to PO i tutaj też bym widział inną Opcje niż Bellerin i Kounde.
0
@MesQueUnClub_87 Tak to napewno
1
@Adamski69
No ale dalej bez Lewego Kounde i Raphini hehe
0
Jak nie przyjdzie Klasowy PO i Lo w nastepnym sezonie to nie mamy czego szukać .
Ktoś również wspomniał o jednym klasowym skrzydłowym i też sie pod tym podpisuje. Oprócz tego ten Bernardo też byłby świetną opcją. Tylko to będzie koszt też pewnie 150 baniek i ciekawe skąd na to weźmiemy hajs skoro będziemy grać w Lidze Europy...
0
@Octane
Nie no sorry wymieniamy 50 % zespolu i finał LM z marszu deklasując docierające się od 4 lat City , Poukładany Real i zgrany Bayern. Brzmi jak plan
0
@korn234
Pov: Tłumaczysz angielski tekst w google translatorze
2
@AmigoBlancos
Wczoraj wszystkie gole były po błedach indywidualnych. Pierwszy gol nie mial racji bytu i tak samo drugi. Ja nie potrafie zrozumieć ataku Erica Garcii na Martineza. totalnie sie z nim minął. Wystarczyło stać tyle i aż tyle. Kryminał. Inter nie kontrolował totalnie środka pola i mogliśmy spokojnie sobie dociągnąć 1/2 :0
0
@CZAJUN_119
To też prawda i Kessie i Busquets wczoraj słabo
0
@VENOMStyle
Ja na wczoraj widzialem Pomoc Pedri De Jong i Kessie/ Busquets
3
Ludzie my zmieniliśmy 50 % drużyny robiąć transfery z czego większość sie posypała, a chłopy graja ze soba 3 miesiące a wy byście chcieli niewiadomo czego. Dajcie rok chociaż
2
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle
Kolejny raz sie nabrałem
0
Pique wczoraj grał trzeźwy?
0
@Barwindg
Autozastępowanie, Chodziło mi o naszego Duńczyka
0
Moim zdaniem nasza gra wyglądała dobrze . Gole Interu wychodziły z błędów taktycznych . Wyobrażacie sobie ze Araujo, Kounde czy nawet Eriksen robią takie szambo jak Pique przy 1 i 3 bramce ?
0
@Alanooo tez jestem ciekaw
0
@Ksavix
Ale generalizowanie, wszędzie są takie sytuacje na świecie tylko w innych okolicznościach.
1
@AmigoBlancos
Raczej spacerki zcekają i naszych i waszych chłopców. Ta Valencia moze byc niewygodna tak raczej terminarz niezbyt trudny
2
@mekston
Dokładnie zagranie do wbiegającego Dembele Alby czy innego kogoś, któryt ma juz przed soba bramkarza i obok kolege z zespołu. Właśnei takie asysty drugiego stopnia miał Xavi grał przeszywajace do wbiegajacego skrzydła, a skrzydłowy grał do napastnika.
4
@Kidd Elegancko sie Niemcy bawia nikt nikomu krzywdy nie robi, nie rozumiem oburzenia, a to ze sobie coś przyćpają to luz. Gorszą raczej bardziej te akty seksualne , brzydzą
0
Fajnie jakby dzisiaj w meczu któryś z naszych jakąś repete zapodał z 30 metra. Dawno nie widziałem naszej bramki w takim wykonaniu. Stawiałbym na Raphinie :D
0
@Loooban @TheNekro94 @meteo100
Super chłopaki dziękuje wam bardzo !
0
Poleci mi ktoś dobrą książke o historii FC Barcelony i historii El Classico ?