1

@Kondziubarca
Ja bym Busiego zostawil na jeszcze jeden sezon, jeżeli udalo by nam sie sproawdzic tego Zubimendiego. Oprócz tego Lewy i Prawy obronca i będzie kadra silna

2

@Lionel_Messi10
Hm, byłaby to ciekawa opcja ale to raczej wyklucza transfer Bernardo Silvy,

Oprócz tego w lecie potrzebne nam porzadne wzmocnienai na prawej jak i Lewej obronie i nasza kadra będzie kompletna

1

@LatajacyHolender
To tak jakbys opisał gre Villi, on tez ani szybki ani silny ani glowa dobrze nie gral technicznie byl calkiem dobry akurat. Nie wiadomo moze jego atutem będzie dobre ustawianie się. Z tego co kojarze jutgla ma calkiem dobry strzał

0

@Janiama tak piłki albo były za wysokie ,albo za niskie. Nic nie leciało jak powinno

0

Podsumowując z naszej turbo szerokiej ławki wypadli Kounde , Araujo , De Jong, Kessie, Christensen , Bellerin i , Depay . Świetnie nie mamy kim rotować w pomocy i w obronie …

3

@Peciak
Warto wspomnieć, że nie bylo u nas dwóch najlepiej grających w powietrzu to jest Araujo i Kounde

0

@Bobo25 zaorałeś totalnie szefie,
@Rust_Cohle Ci na kanapke tym farszem :D, elegancko ogramy ziomeczków ja Ci mowie kolego

1

Ja mam tak szczerą nadzieje, że zmielimy Inter tak wysoko u siebie i to ssamo Bayern, że nie pierdną nawet

0

ma ktoś link do sytuacji jak CZALAGULANOGLU fauluje Busquetsa prostymi nogami ?

1

@sebo939
Powiedz mi lepiej dlaczego nie wylatuje z boiska

1

Jak to sie dzieje, że w meczu w którym dominujemy Bayern przegrywamy 0;2 , a w meczu z dobrze grającym Interem, to sędzia jest przeciw nam, (karny po ręce i czerwo dla Drewnonoglu za faul na busquetsie). Ile szczęście znaczy w sporcie ? Bardzo dużo. Mogliśmy już spać spokojnie, bo teraz trzeba wygrać 3 mecze bez gadania, a o to będzie bardzo ciężko

3

@JimMorrisonFCB
Ronaldo jak lądował karnego to Marcelo robił to samo co Vinicius na filmiku z tym, ze była bramka

0

@Compadre szlug w jape i włosy na rudo

4

Jape sklep buraku

0


Rodrygo cooo ? XD

0

Ciezko będzie bez Kounde i Araujo,
stawiam, że będzie Balde Christensen Garcia Roberto/Bellerin,
i do Rotacji jeden środkowy jakim jest Pique , i Alonso z balde. Teraz wygląda to biednie

0

Dobry ten Camavinga, taki nie za efektywny

2

Przecież pieniądze pod stołem od szejków to jest właśnie magiczny zastrzyk kapitału. Chlop ma turbo kompleks Barcy. Czuć to, ale to cieszy nie powiem.

0

@Objectivo
Mówie prawdę sorry ale tak jest

1

@takisobiektos ale nie 120 baniek , topowi gracze kolo 27-30 tyle kosztuja. Gość gra dobrze od roku mozen awet nie ,szanujmy sie

3

Transfermarkt podwyzszyl cene Viniciiusa do 120 mln wobec czego jest niby 3 najwyzej wycenionym co jest bardzo mocno zabawne. Troszkiszki polecieli nie ma co gadać. Aurelian ciuciameni 80 i Valverde tez mimo wszystko aż 80 . Rodrygo 70 , a jezeli o nas chodzi to Pedri 90 baniek i Gavi 70 . O ile do Valverde i Pedriego jestem w stanie rozumieć to Ciuciameni i Vinicius to odlot totalny

0

@msmsms
kto to GOAT ?

0

Musiala wyzsza ma ocene niz Pedri i Bellingham ? Ocena Rodrygo równeiż ciekawa jak na takiego sredniaczka

2

@maleta009
O ile Depay to nie problem kadrowy to o Kounde się boje

0

Co z Kounde i Depayem ?

1

@Rust_Cohle
W pracy to pisałem , jeszcze robiąć coś w międzyczasie. Masło maślane wyszło jeszcze z bykami i bez interpunkcji

1

@Rust_Cohle xXDDDDDDDDDDDDD, bez kitu. Ale wylew

1

Jakie mocnienia widzicie w następne lato ? Ja widze mocne wzmoceniania na Bokach obrony i na pomocy ten Zubimendi byłby spoko myślę, oglądałem jego grę to profil podobny do Busqutsa. Chyba ze jakims cudem rodriego by wyrwali. Aczkolwiek topowy PO oraz LO i pomocnik i ta kadra juz mozez pykac o wszystko ze wszystkimi na luzaczku

0

@negreanu
Tak wiem mi kolega po 3 minutach wybeveczyszl wszystkie sms z mamą, żeby pokazać mi jakie zajebiste zabezpieczenia ma android :D

0

@Criss18Barca
Też dobra odpowiedź, no ja mam iphona mi telefon przy moim użytkowaniu to android wytrzymywal rok dwa max , a mowimy o flagowcach. Iphone na luzaczku 4-5 lat i wymienialem na nowszy model, ale ni po to zeby sie pokazać. Zależy od użytkowania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?