0

@mekston
Z MAroko grali słabo z Anglia też z Danią też, ogólnie też się ślizgali

1

@PawkoFCB
A wziąłeś pod uwage poziom sportowy , przegotowanie, taktyke, poziom wejścia ?
Przecież w tamtych czasach byle Mirek by mogl sie wyróżniać. Piłkarze palili szlugi i pili wódke.
Myslisz, że Maradona ze swoim trybem życia coś by znaczył w dzisiejszej piłce? Odpowiedź jest prosta- nie

2

@Barca1992
Najwiecej Follow Ma Crisu 519 mln Leo jest drugi ma 404 bodaj,
Zdjecie Messiego ma 56 ,5 mln lajków a te jajo ma 56 jakoś

0

@FcPortoFan1999
Chorwacja ? A nie Francja ?

3

Dani Alves wstawił grafikę na której ma 43 trofea a Messi ma 42 , to jak z tym w końcu jest ?

0

@Danny Gaucho
Co on niby wygrał ostatnio, puchar wójta ?

0

Jeszcze 3 trofea i Messi będzie najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii zgadza się ?

0

@mateusz1989VeB
Niby ma ale nie był kluczem w 2002 roku . Koło Messiego to on nawet nie stał

2

Maradonie brakowało znaczących sukcesów z klubami i złotej piłki . Pele nigdy nie wygrał złotej piłki i nie udowodnił wielkości na starym kontynencie . Cristiano nigdy nie został mistrzem świata . Messi ma to wszystko

3

Messi w tym roku 18 goli dla Argentyny i 6 asyst , chyba jego osobisty rekord

1

Kto w związku Piers Morgan i Cristiano Ronaldo jest pasywny, a kto aktywny ?

0

3

Jaki Vinicius taniec przygotował na ta ewentualność ? XDD

2

@AmigoBlancos
a LEwandowski tylko 35

0

@Kengo
TO jest zawodnik ograny na poziomie kolegów na orliku no błagam. HAjs za potencjał Tyle i aż tyle

0

@FCB24
72 baniek za 15 latka ? Typ nie grał jeszcze w Seniorach, Vinicius kosztował, połowe Rodrygo też , z czego tylko Vinicius jest wartościowym pilkarzem. 15 lat , przeciez to placisz za potencjał tylko i wyłącznie on zagrał 200 minut z seniorami xD. Wypisałeś nasze flopy i dostałeś serduszka nie wiem nawet dlaczego, bo to że my sprowadziliśmy piłkarzy na których mimo wszystko zyskaliśmy xD (Pomimo ze byli flopami to finansowo zyskaliśmy) nie oznacza, żę to co zrobił Real nie jest głupotą.
@Pawel13sz
To takie prawdopodobieństwo jak to, że syn Messiego bedzie kozakiem bo jego tata też był
@Kuuba77
napisałem wyżej.

17

@tbas Neymar miał lat 21 a nie 16 i 3 sezony na super wysokim poziomie kilkadziesiąt meczy w kadrze narodowej i wygrane cooa libertadores . O czym ty mowisz ? XD

0

Czytałem ze 72 banki za endecka . Jezleli to prawda to totalna beka z nich

0

Pedri Asensio Ferran do zmiany

1

@tomek8756
Prawie się zbełtałem

0

Ile zarabia trener Arabii ?

0

Valverde oprócz biegania to niewiele potrafi,
ciezko strasznie sie ogląda ten mecz

0

@Xwowrak
Kolega dziękuje

0

@Rust_Cohle
Tak by było właśnie

0

@adambądkowski93
Kolega pyta o imie pogodynki

1

@_catalan
zdecydowanie jest KIM bronić właśnie

4

po tym meczu to bardziej Chupo - Nothing a nie Chupo - Moting

0

Vargas to straszliwy klapek jest, do zmiany ASAP

0

Fear the walking dead i The Walking dead beyond jest na Amazon Prime, a
zwykly The Walking Dead gdzie jest? Wiem ze jest na netflksie ale do 11 sezonu 22 odcinka, a na której platformie obejrze 2 ostatnie odcinki ?

0

@Messibestplayerintheworld
I strzeliła tez więcej goli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?