mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@masq
lewy to chyba przypadkiem się tam znalazł
0
@Medium
Nie czaje czemu ludzie tu wstawiają gwiazdy porno akurat
2
@Kengo
NIe no nie xD. Przecież ja akurat nie napisałem, że jest brzydka ale bycie spermiarzem do takiej typiary ( już samo bycie spermiarzem pożal sie boże) to troche niezrozumiałe dla mnie
4
@Medium
Nie no powaga jest ładna. Nie wiem jak to ubrać w słowa bo mówie, że to ładna dziewczyna, ale raz że wygląda jak 16latka to druga sprawa jest taka, że no czy to w życiu czy w internetach widziałem ładniejsze po prostu nie wiem . Nie czaje jej fenomenu. Ładna i tyle co moge powiedzieć.
3
@Medium
Nie no, ale poważnie wygląda jak ładna koleżanka z klasy i to tylko tyle :D
0
@SteuerFreiMoney
Ta dobre to widziałem. Naprawde spoko kawałek im wyszedł
1
@Medium
Serio byq ?
0
@AmigoBlancos
Szkoda jakby Xabi poszedł do Śmietankowych
0
@Medium
serio ? nie wyróżnia sie jakoś
0
@Medium Co to za RAndom typiara
1
Wiem , ze gra słaba ale wy chyba zapomnieliście jak ciężko się gra z takim getafe, w ostatnich latach oprócz jakiegoś jednego wyjątku mega na styku
0
@MesQueUnClub96
Byczku w 3
0
Hej mam pytanko, co sądzicie o obrońcy Fresneda ? Ma ktoś info na jego temat ?
4
Vinicius po roku w ekstraklasie by musiał się na amp football przerzucić
0
@AmigoBlancos
Tylkonze Real dużo traci tam jest problem , słabe boki obrony i niepewny środek z elektrycznym Militao i Rudigerem
0
@PatrykBarca
Jak po dragach
0
@Mixtape
I z takim paralitykiem na skrzydle jak Vinicius
4
@AmigoBlancos
Nom i faul Tego cieniasa Militao w polu karny kontra i gol . Wielki Real
0
Ancelotti chyba tak gumę turbo mieli
3
Nie wiedziałem ze nożna odpychać rekoma z taka siła bez faulu
1
@Fabiano93
To zobacz jego ostatnią brame w Interze sprzed paru dni
Edit. Z wczorajszego meczu z derbów Mediolanu
1
@shahman
Sommer to naprawde dobry bramkarz
0
@Janiama Tak i ja nie neguje, że byłby złym kapitanem. Ja tylko widze w innych większy potencjał na to i tyle
0
Pepula happy birthday
0
@Janiama
HM nie wiem pomyslalem o nich bo to zawodnicy walczaki, którzy motywująkolegów walczą za nich klepią po plecach i ustawiają do pionu szczególnie Ronald. Mi się wydaje, że mają większe umiejętności przywódcze niz Pedri, ale to tylko tyle.
0
@wasacz
a dziwne bo jego wuja grał w Barcelonie
0
@Zoker
Jak go troche podpatrywałem to jest niesamowicie szybki, a oprócz tego nie wiem co więcej powiedzieć. Nie ma innych atutów wyraźnych
0
Kurcze tak pomyślałem o następnych kapitanach i jest Ter Stegen, ktory moze jeszcze długo bronić, Gavi i Araujo. Jest w kim wybierać nie ma co
8
Araujo mega inteligentnie z Vinim . Vinicius to jest slaby drybler . On nie potrafi minąć rywala na małej przestrzeni . Ronald wykorzystywał to ze jest od niego silniejszy i tak samo szybki jak Vini wiec albo doskakiwal info miażdżył albo wyrzucał do zewnątrz
2
Nie potrzebnie na koniec na takim rozluźnieniu 3:0 bby ładniej wygladalo