mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrix211
No właśnie, przecież xavi widzi jak on gra, może sie spala przed meczami albo na meczach
0
@Kgorecki2500
No to sie zgodze, ale jest jak jest teraz no.
0
Nie rozumiem płaczu o Torre. Może powinien dostać trochę więcej szans, ale teraz już nie ma takich meczy, żebyśmy swodobdnie dali mu pograć. To już nie ta Barca co tłucze każdego 4;0 do przerwy i wchodzą sobie juniorzy pokopać.
1
Jak ogramy United a biedak Boże Liverpool wróci na swoje tory , a maja z nimi mecz niedługo i przegrają z nami i z nimi , ale będzie ryk . Będzie sprzedawanie i wyzywanie . Moim zdaniem grają ponad stan i są skuteczni . W czwartek jeżeli zagramy obrona która gramy mam wrażenie ze jakoś to przepchniemy i tyle
0
@Kuba_1
Jak zagramy z nimi jak Z Rwalem to nie będzie z czego zbierac United i kolejna kompromitacja w Europie a może i nie bo nie grają tam co roku XD
0
@andres_xavi
Pewnie
0
@Recha_0684
Bo wygrali ostatni mecz to dlatego. Mimo wszystko City czy nawet Arsenal są wyżej niż united bez gadania.
0
@Bartas7VeB
Serio ?
5
@El dominatore
O jezu wiekszej glupoty nie przeczzytam
0
@Recha_0684
Nie wiem w moich oczach to nie jest zespół na poziomie City , czy Liverpoolu z którym graliśmy w 2019 czy nawest sprzed sezonu, Realu czy innych topowych zespołów. W Moich oczach to zbieranina piłkarzy. Oglądałem ich mecze, oni sa skuteczni, ale ich gra nie wygląda niewiadomo jak
0
@PerfecT0
Dobra w rewanżu jedziemy z nimi i tyle.
0
@Recha_0684
Czy dotarł, no tutaj po tym co widziałem to wątpie. Wczoraj bramka zamknął oczy uderzył wpadło okej. Był aktywny to prawda, ale gra ponad stan to napewno.
0
@PerfecT0
Wywożony na taczkach od 3 lat. Wychodzi mu wszystko i tyle. Gra ponad stan i z tym nie można sie nie zgodzić, pozdrawiam
0
@Objectivo
BIZNESMENÓW PANIE
15
4 gole ? CO XD.
DOminowaliśmy CO XD
0
@catalanian09
Araujo jest dobry żeby wyłączyć groźnego zawodnika na skrzydle, ale wczoraj nie był tam potrzebny
0
@P33ck
Właśnie jak sie zdjęcia zobaczy czy nagrania z treningó to on nie taki pączuś, coś tam w łapie ma :D
0
@Recha_0684
Jest dalej 50 na 50 to napewno, ale wygrana była naszym obowiązkiem, powaznie ...
0
@joloskyy
Tak i mają bilans + 10 , duzo traca . Z dobrymi przeciwnikami przegrywają z wyjątkiem City, które zagrało słąbo a dwa zostało przekręcone z tym golem Bruno .
@Recha_0684
Tak to tylko United. Nie widze zbyt wielu wartościowych zawodników tam . Są na fali i to tyle. Średni zespół grający dobrze.
Rashford gra ponad stan, to prawda jest mega skuteczny po MŚ, ale w ogólnym rozrachunku to placek. Wiemy jak grał od paru lat. Był super talentem w wieku 18 lat tylko, że od tego czasu stanął w miejscu i tyle.
1
@Survier
Bo mu sie chce tu grac i to widać
0
@joloskyy
Dokładnie, dlatego nie rozumiem dlaczego Ten Hag płacze o sędziów i Xavi jak mylił sie w 2 strony no bardziej na nasza niekorzyść bo sytuacja z Fredem jednak też lekko kontrowersyjna. Okej stał blisko ale co to za ustawienie ciała było wogóle ?
2
@pioz123
Moim zdaniem jak już pisałem zagraliśmy z kompleksami z dziwną obroną. BACK sie sprawdzało i w takim meczu to był obowiązek. Uważam też, że gramyt na swoim poziomie to z takim United nie mamy problemu.
0
Jaki klub tacy kibice ;3
0
@masa11
Mówie o tym, że nie jestem. Ale co to za formacja była w obronie. troche sie obsraliśmy, ale uważam że przy naszym potencjale i formie i tym co graliśmy dotychczas nie powinniśmy mieć z nimi większch problemów.
Gol Rashforda nie miał prawa paść o ile ten Kounde to był jakiś tam nabity to Rashford zamkną oczy i uderzył.
@joloskyy
Nie ignoracja tylko matko boska to tylko United. Skład poskłądany z ulepków . Poważnie. Ja sie spodziewałem wygranej i nic innego nie miałem w głowie. Zagraliśmy średni mecz i oni mają remis . MY grająć słaby mecz remisujemy z nimi. A to dla tego, że grająć dobry bez poblemu byśmy ich pykneli .
0
Dla mnie ten remis jest jak porażka. Mam wrażenie, że zremisowaliśmy ze słabszym zespołem. Ogrywaliśmy też już lepsze i byliśmy w lepszej formie. Po tym remisie czułem sie jakbysmy dostali przynajmniej z 0;2 . Gole totalnei z niczego co nam strzelili, samobój i totalny błąd Stegena. Dziwne ustawienie z tyłu. Do tego u nich taki placek jak Rashford gra życiówke. Na rewanż wypada Pedri i Gavi. Musimy to wygrać. Nie mam za nas niewiadomo kogo, ale tym bardziej nie United. Gdzie obok Casemiro gra Fred a obok Varana gra Bissaka. maja tak niezbalansowany skład. Bierzemy to na wyjeździe i tyle .
PS. mam nadzieje, że na drugi mecz sie nie obsramy bo tylko tego brakowało, United tworzyło sobie okazje z jakichś przypadkowych sytuacji plus sami im stwarzaliśmy do tego warunki
0
@joloskyy
Za co czerwona na Kounde, że ten patyk Rashford sie wywrócił jak dziewczynka
/?
0
@Kamiloza91
Nie koniecznie przez 2 zmiany, ale to wyglądało w taki sposób. Ostatnie 3 miesiące na treningach rzucałem super młotem, więc trener na zawodach wystawił mnie w pchnięciu kulą. Mega dziwne ustawienie nie rozumiałem tego i to wpłyneło na wynik
0
@Rust_Cohle
Antony to toalne brak zagrozenia na skrzydle. Balde nie powinien mieć problemu, żęby to ogarnąć. Ja liczę, że zagramy Balde Araujo Christensen Kounde. Lewy RApha musza grac zagwozdke mam w pomocy czy tych 4 pomocników rzeczywiście czy wtedy jeszcze Fati na skrzydło i pomoc z De Jongiem Kessiem i Busquetsem/Roberto
0
@Kamiloza91
Dobrze mogliby, ale nie strzelili mimo wszystko, grają lepiej. Dobrze sie uzupełniają i Asekurują co pokazał występ Araujo właśnie. 17 czystych kont to nie przypadek. Te gole United to takie fusy wpadły
0
@pyra92
Martinez okej ale Antony i Sabitzer co to za wzmocnienia :D