1

@AmigoBlancos
Mój koelga ma podobne spostrzeżenia co do Belgów, że raczej tutaj Prime maja za sobą, to samo z Urugwajem. Holandia również może z tej listy zniknąć albo dośróbować statystyke niewygranych finałów :D

1

@Antimadridista_WR
Wydaje mi się, że wtedy bramkarze byli ciut bardziej chronieni, dzisiaj to byłbyk arny

1

@Bobo25
Okej mam nadzieje, że na tym jednym sie skończy, słabo jakby wypadł na Atletico.

0

@Kidd
Dziękuję , takie rzeczy zawsze interesują, ale nie mam na to poglądu bo sie nie znam

0

@Bobo25 dostał przecież drugą żółtą i czerwoną w konsekwencji tych dwóch żółtych. Coś mi sie upierdzieliło , że jeżeli to nie jest bezpośrednia to nie pauzuje wtedy

0

@Bobo25
Nie dostał czerwonej przecież

0

@Kidd
Jak podwyżka stóp procentowych wpływa na umocnienie złotego oraz reszta czynników, które opisałeś. Nie jestem into, ale ciekawi mnie to ! :D

1

@Comentateiro
Messi ma super przegląd pola i takiego Lisa jak Martinez, Oprócz tego nie biega już szybko, ale ma dalej odejście na metrach plus nieziemski balans. Oprócz tego jak napisał kolega niżej, Leo Messi ma genialne uderzenie z dystansu. Forma bardzo dobra przed mistrzostwami.

0

@Janiama
Dobra jasne zagrał super mecz ale to nie zmienia faktu, że widac po nim brak świeżości i dużo ciężej sie porusza. Mundial w tym nie pomoże

1

@macio_944 24/25 jakos tak

0

@Azi
Torres niezbyt udany mecz , ja bym wyróżnił Albę jego strona tworzyliśmy zagrożenie , Pedri i Balde tu się zgodzę , i Mats

0

Nie ma co dobre zmiany Xaviego , ofensywne wierzył ze chłopaki mogą ugrać więcej . Super mecz wybiegalismy ich . Dobre nastroje przed mundialem . Pozdrawiam

0

Mam wrażenie ze dzisiaj chłopaki grają asekuracyjnie żeby się nie uszkodzić przed Mundialem

2

Zobaczyłbym Raphinie operującego w srodku i Gaviego nadrabiajacego kilometry , do trgo przydałby się Fati na 9

1

@macio_944
No to ciekawie
90 ' Rap, Indie rock , Alternative Rock, Rock , I tego Nowego Rapu troche nie wiem jak to sie nazywa :D

0

@AmigoBlancos
Mysle ze to wy przed Mundialem będziecie drudzy i to z 5 punktami w plecy ^^


0

@Jakchcesz
Valverde zaskoczył nie powiem,
Nasi mają głownie takie ceny za potencjał

1

@rasta212
Okej a orientuejsz się może jeszcze jakie kadry zostały ogłoszone ?

@Lionel_Messi10
Okej super dzieki

0

Hej,
Mógbły ktoś mi powiedzieć czy były powołania już do reprezentacji Hiszpanii, Anglii, Argentyny, Niemiec, Francji ? Jak tak to moglby ktos jakims linkiem poratować, żeby sobie podejrzeć tych co już są ?

0

@Zoker
wiem i żałosne to jest troche

0

@Striker
Potwierdziłem twoje słowa, zwykły komentarz także nie czaje po co takie komentarze dla poklasku

0

@Encore
Nie wiem nie uwazam zeby był lepszy od Kounde czy Araujo, 5 dobrych meczy Argentynczyka tego nie zmieni

0

@Striker
No beka bo powiedział, że trafiliśmy najmocniejszego rywala co jest prawdą, aco miał powiedzieć ? No elo wjeżdżam rozjeżdżam , United w strachu ? xD

0

@PatrykBarca
Otóż to ! Graliśmy na Hernandeza i Skriniara to jakiegoś Lisandro mamy sie obawiać, Oni to sie boją Araujo XD

0

@Encore
Hm nie róbmy z Lisandro kozaka bo nim nie jest solidny gracz, ale Lewy powinien sobie poradzić z nim bez problemu. Niski słaby w powietrzu, super gra piłka i na wyprzedzenie dobrze sie ustawia, jednak jego obecność nie powinna mieć znaczenia

0

@AmigoBlancos
Liverpool vs Real 50 na 50 ze wskazaniem na Real, bo Liverpool gra Solidnie w LM i bardzo słabo w Lidze, a Real solidnie w Lm chociaz ponizej oczekiwan moim zdaniem i dobrze w lidze
PSG vs Bayern też 50 na 50, bo tu pomimo tego ze Bayern będzie prowadził gre to PSG ma 3 opcje w ataku, że jakiś pojedynczy błysk wystarczy do rozstrzygnięcia meczu

Barcelona United 60-40 na korzyść Barcelony na ten moment

z tego co napisałem to nawet bym dał
60-40 Real jednak

1

Ej no ludzie , przecież te United to powiniśmy klepnąć w obydwumeczach bez problemu. Oni nawet w lidze mają ujemny bilans bramkowy a bramek strzelonych może połowe tego co my. Jesteśmy giga faworytem chociaż też asami przestworzy to też nie jesteśmy

0

@Coutinho007
rozejrzalem sie to jedyna opcja dla nas to jest Dalot, chyba ze wyczarujemy jakies 70 baniek na Jamesa

0

@tbas
Nie mamy obrony bo z takim Interem kreowalismy ale każda sytuacja konczyla sie bramką , jak było z Bayernem w obu meczach ? Też co strzał to bramka i to z dogodnej okazji. Z Realem byla ta sama sytuacja, że strzelili co mieli bo sytuacje byly klarowne. Obrona gra źle i to widać gołym okiem

0

@tbas
Moim zdaniem oprócz tego ze mamy młody nieopierzony zespół to też musimy podreperować obrone. Mamy problemy z tyłu nie z przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?