mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos
Mój koelga ma podobne spostrzeżenia co do Belgów, że raczej tutaj Prime maja za sobą, to samo z Urugwajem. Holandia również może z tej listy zniknąć albo dośróbować statystyke niewygranych finałów :D
1
@Antimadridista_WR
Wydaje mi się, że wtedy bramkarze byli ciut bardziej chronieni, dzisiaj to byłbyk arny
1
@Bobo25
Okej mam nadzieje, że na tym jednym sie skończy, słabo jakby wypadł na Atletico.
0
@Kidd
Dziękuję , takie rzeczy zawsze interesują, ale nie mam na to poglądu bo sie nie znam
0
@Bobo25 dostał przecież drugą żółtą i czerwoną w konsekwencji tych dwóch żółtych. Coś mi sie upierdzieliło , że jeżeli to nie jest bezpośrednia to nie pauzuje wtedy
0
@Bobo25
Nie dostał czerwonej przecież
0
@Kidd
Jak podwyżka stóp procentowych wpływa na umocnienie złotego oraz reszta czynników, które opisałeś. Nie jestem into, ale ciekawi mnie to ! :D
1
@Comentateiro
Messi ma super przegląd pola i takiego Lisa jak Martinez, Oprócz tego nie biega już szybko, ale ma dalej odejście na metrach plus nieziemski balans. Oprócz tego jak napisał kolega niżej, Leo Messi ma genialne uderzenie z dystansu. Forma bardzo dobra przed mistrzostwami.
0
@Janiama
Dobra jasne zagrał super mecz ale to nie zmienia faktu, że widac po nim brak świeżości i dużo ciężej sie porusza. Mundial w tym nie pomoże
1
@macio_944 24/25 jakos tak
0
@Azi
Torres niezbyt udany mecz , ja bym wyróżnił Albę jego strona tworzyliśmy zagrożenie , Pedri i Balde tu się zgodzę , i Mats
0
Nie ma co dobre zmiany Xaviego , ofensywne wierzył ze chłopaki mogą ugrać więcej . Super mecz wybiegalismy ich . Dobre nastroje przed mundialem . Pozdrawiam
0
Mam wrażenie ze dzisiaj chłopaki grają asekuracyjnie żeby się nie uszkodzić przed Mundialem
2
Zobaczyłbym Raphinie operującego w srodku i Gaviego nadrabiajacego kilometry , do trgo przydałby się Fati na 9
1
@macio_944
No to ciekawie
90 ' Rap, Indie rock , Alternative Rock, Rock , I tego Nowego Rapu troche nie wiem jak to sie nazywa :D
0
@AmigoBlancos
Mysle ze to wy przed Mundialem będziecie drudzy i to z 5 punktami w plecy ^^
0
@Jakchcesz
Valverde zaskoczył nie powiem,
Nasi mają głownie takie ceny za potencjał
1
@rasta212
Okej a orientuejsz się może jeszcze jakie kadry zostały ogłoszone ?
@Lionel_Messi10
Okej super dzieki
0
Hej,
Mógbły ktoś mi powiedzieć czy były powołania już do reprezentacji Hiszpanii, Anglii, Argentyny, Niemiec, Francji ? Jak tak to moglby ktos jakims linkiem poratować, żeby sobie podejrzeć tych co już są ?
0
@Zoker
wiem i żałosne to jest troche
0
@Striker
Potwierdziłem twoje słowa, zwykły komentarz także nie czaje po co takie komentarze dla poklasku
0
@Encore
Nie wiem nie uwazam zeby był lepszy od Kounde czy Araujo, 5 dobrych meczy Argentynczyka tego nie zmieni
0
@Striker
No beka bo powiedział, że trafiliśmy najmocniejszego rywala co jest prawdą, aco miał powiedzieć ? No elo wjeżdżam rozjeżdżam , United w strachu ? xD
0
@PatrykBarca
Otóż to ! Graliśmy na Hernandeza i Skriniara to jakiegoś Lisandro mamy sie obawiać, Oni to sie boją Araujo XD
0
@Encore
Hm nie róbmy z Lisandro kozaka bo nim nie jest solidny gracz, ale Lewy powinien sobie poradzić z nim bez problemu. Niski słaby w powietrzu, super gra piłka i na wyprzedzenie dobrze sie ustawia, jednak jego obecność nie powinna mieć znaczenia
0
@AmigoBlancos
Liverpool vs Real 50 na 50 ze wskazaniem na Real, bo Liverpool gra Solidnie w LM i bardzo słabo w Lidze, a Real solidnie w Lm chociaz ponizej oczekiwan moim zdaniem i dobrze w lidze
PSG vs Bayern też 50 na 50, bo tu pomimo tego ze Bayern będzie prowadził gre to PSG ma 3 opcje w ataku, że jakiś pojedynczy błysk wystarczy do rozstrzygnięcia meczu
Barcelona United 60-40 na korzyść Barcelony na ten moment
z tego co napisałem to nawet bym dał
60-40 Real jednak
1
Ej no ludzie , przecież te United to powiniśmy klepnąć w obydwumeczach bez problemu. Oni nawet w lidze mają ujemny bilans bramkowy a bramek strzelonych może połowe tego co my. Jesteśmy giga faworytem chociaż też asami przestworzy to też nie jesteśmy
0
@Coutinho007
rozejrzalem sie to jedyna opcja dla nas to jest Dalot, chyba ze wyczarujemy jakies 70 baniek na Jamesa
0
@tbas
Nie mamy obrony bo z takim Interem kreowalismy ale każda sytuacja konczyla sie bramką , jak było z Bayernem w obu meczach ? Też co strzał to bramka i to z dogodnej okazji. Z Realem byla ta sama sytuacja, że strzelili co mieli bo sytuacje byly klarowne. Obrona gra źle i to widać gołym okiem
0
@tbas
Moim zdaniem oprócz tego ze mamy młody nieopierzony zespół to też musimy podreperować obrone. Mamy problemy z tyłu nie z przodu