0

@marcin62
to też jest dobra odpowieź

0

@JimMorrisonFCB
to jest dobra odpowiedź

1

Nawiązując do dyskusji @lucca87 . Który flagowiec jest najlepszy i dlaczego akurat jest to IPHONE ?

1

@lucca87
zadowolona ze zdjęć z baterii też. jestem przekonany, że żona będzie zadowolona

1

@lucca87 Albo druga sprawa weź sobie jakiegos iphona 12 podobna cena a telefon napewno lepszy :D

1

@lucca87
Miałem samsung s8 i moja siostra ma samsung s20fe i różnice widać między tymi dwoma telefonami. Czasami pora wymienić telefon na nowy.

9

@Rastafarnianin
Jakbysmy mieli troche szczescia to bysmy wygrali tam z 9 ;2

24

Mundo wysrywo XD

4

@talizmo
Gość jest docięty teraz akurat. On raczej stracił tą przebojowośc i bezczelność, bo piłka nadal go szuka. Potencjał wciąż ogromny

2

@Kamiloza91
Przecież to sie reguralnie od 12 lat co jakiś czas powtarza to czemu nie ? Oni nas nie byli w stanie pokonać wyżej niż 2 bramkami ;)

0

@urbipl
Masakra jakiegoś starego dziada co ledwo sie rusza usadzić nie mogli :D

1

@barteq
Chlopak ogramy lamusów zobaczysz :d

0

@Survier
Ansu Fati

1

@adriano1437
mysle ze będzie okej ten laptop. Od grania jest PC albo konsola :D

1

@Essos
napewno mial wiecej roboty w defensywie niz nasi pomocnicy. Pedri mial 5 kluczowych podan i 2 sytuacje bramkowe wykreowane. De Jong 6 na 6 pojedynkow wygranych 2/3 pojedynki w powietrzu, 5 odbiorów 5 wślizgów.
Ciuciumeni 1 kluczowe podanie ktore skonczylo sie asysta. tylko 3/8 wygranych pojedynków na ziemi i 2/4 w powietrzu. 2 odbiory.

3

@Essos
Totalnie nie dziwie brak Tchoumaniego przy tym ze Pedri i De Jong zagrali jeszcze lepszy mecz tyle, że ze słabszym rywalem

0

@matirix20 dobra myslalem ze to ma jakies odzwierciedlenie w realnym życiu :D

0

@Jonyx Tak zgadzam się, W kazdym meczu poza grupa byli mocno dominowani. Tylko no nie wiem jak to sie dzieje ze oni maja 100 procent skutecznosci a Rywal ma impotencje strzelecka. To taka taktyka ? :D

0

@Cwaniak4
No tak nic z tego nie mielismy

1

@Medium
No ten Album jest mega spoko

0

@matirix20
Pique Alba Depay ? Not gonna happen.

4

Ale coś czuje, że usadzimy Real. Patrząc to co oni grają a my to optycznie wyglądamy zdecydowanie lepiej. W Każdym meczu tego sezonu dominacja na boisku. Jak nie zabraknie motywacji to będziemy konczyc te setki w meczu z Realem. Będzie tak jak mówił Mirek Okniński xD.
Wjeżdżam Rozjeżdżam oraz Wygra lepszy czyli FC Barcelona

2

@Matix90
Ja raczej nie. Do nas by nie pasował

1

@Arn3th
jeszcze jak

0

@sokot
Ja raczej nie. Bo mamy skrzydlowych an podobnym poziomie. Ja uważam, że to one season wonder. Przez 3 lata kopał sie po czole dlatego jestem sceptyczny. Niech zagra chociaz rok na tym poziomie. Narazie wszedł w sezon poprawnie

0

@DonMatteo901
Przekombinowane troche. Mi się bardzo podobały te takie mocno czerwone koszulki i spodenki z zielonymi getrami bodajże

1

@Comfortable_
Gram w fife, niektóre rzeczy ciężko wyjaśnić. Hazard swoim prime przed przejściem do Realu by topka mial 90 ovrl. Po tak slabych 4 latach ma overal 85. Real ma kontrakt z EA (tworcy fify) . Co roku są jakieś zażalenia. Oni potrafili jakiemuś szybkiemu grajkowi dać mało tempa albo na odwrót. Z overallami co roku jest to samo, więć przywyknąć można. Barcelona jeszcze jakies 5 lat temu miała fajne overalle w fifie bo Luis był super Neymar byl w mecie Messi zawsze jest dosyc dobry i overalle byly wysokie bo Rakitic mial 87 Iniesta kolo 90 itp. fakt ze juz nie mamy tak jakościowych graczy ale mamy też kontrakt z Konami . A gram w fife od 2006 roku a w futa od poczatku jego istnienia. Fifa robi tak, że rzuca dobryming ratingami na prawo i lewo a niektórym daje downgrade albo naprawde slaby upgrade po dobrym sezonie. Np Fede moim zdaniem wiekszy upgrade niz +1 , Lewy natomiast dostał -1 po sezonie gdzie wbil 50 goli. Szkoda to komentować naprawde.

0

@Image CAmavinga Guendozi i fofana nie dostaliby powołań przy Pogbie i Kante

0

@Image
Dokładnie mieli sezon słąbszy niż poprzednie i nawet słabszy niż Vinicius.
Ja bym dał Leao 82 także. Tutaj podobna sytuacja jak Vinicius zgadzam się

0

@FCB24
Stary gwiazda to jest Salah Son Mane nawet Sanę a nie Vinicius po 7 Msc dobrego grania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?