mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos
Największy magik i drugi najlepszy pomocnik na tej pozycji w historii tej ligi po Iniescie
1
@Comentateiro
Nie wygrywasz w 5 brzmiało by lepiej
0
@PatrykBarca
Alba juz nie wytrzymał ciśnienia pare reazy z Bayernem
0
@Oskar00
Przede wszystkim Vinicius nie umie zrobic takiej różnicy dryblingiem 1 na 1 jak Neymar,
chlop ma 19 procent udanych dryblingow . W kadrze gra mizerie, tyle że w odróżnieniu takim że w klubie to akurat strzela
1
@Oskar00
Vinicius będize przyspawany do ławki, bo od neymara to jest ze 3 klasy niżej. A tak jak powiedziałęś Strikerem nie jest a na prawej Raphinia tez wyglada napewno lepiej
1
@Suzu mysle ze Balde wyjdzie z Bayernem
0
@zmiter912576 OFCOURSE IT IS
0
@przemo1402
O ile podniesli ceny ? Ja kojarze ze zawsze jak wchodzl nowy model to tak od 10 cena spadala do 3200 - 3300 jakoś. Teraz jest chyba 4 tysiace jak sie nie myle, tak ?
0
@SelloutCrowd
Sorry ja nie widze projektu Realu. Same dziaduchy albo średnij jakości zawodnicy na ten moment. To nie Real 2017 czy 18. Sportowo to niebyłby dla niego improvement. City Bayern już tak
0
@El dominatore
i racja, ale dał wczoraj dobrą zmiane i tyle. Nie chwale go na siłe
1
@Kengo
Głupie gadanie, że w Realu może wygrać więcej. Szans na lige mistrzów Real na pewno nie ma większych niż PSG. Jak Real sie wypnie to pójdzie do City, Liverpoolu czy gdziekolwiek. Real to nie koneic swiata a na ten moment to nawet zdecydowanie można to zaznaczyć.
1
@Zoker
To nie komentuj po co te XDDD milion razu. Myślę, że to prowokacja bo jak to innaczej wytłumaczyc
2
@El dominatore
Po co ta ironia, żałosne szczerze mówiąc. Wszyscy po nim cisną tylko, że nikt dobrego słowa nie powie.
3
Nie wiem czy ktoś zauważył wczoraj ale Ferran super zmiana . Ludzie go tu cisną ostro , a prawda jest taka, ze jedyne co mnie razi u niego w oczy to skuteczność bo ma łatwość dochodzenia do sytuacji .
1
@agaFCB
Czy ja wiem po wejsciu widać aktywny i tak jak kolega napisał szybka noga
4
Dembele strasznie ich wozi
1
@neeed
Tak to on
0
@VamosVamos
Gdzie jest stary Fatiego ?
1
Robert Gigachadowski
0
@Pilka_jest_okragla
to nawet śmieszne
0
@Gall TOTS Benzema > Tots Lewy factos
0
@Janiama
Od Luisa ostatecznei mysle ze jest ale jezeli chodzi o Prime to Suarez >Lewy > Benzema. Szczerze mowiac cieszylbym sie nawet jakby Lewy odszedł z Bayernu gdziekolwiek nei do nas bo bardzo nie lubie bawarczyków. Śliskie typy
1
@kryhaa
Wyglądal jak solidny napastnik. Taki top 10 wród napastników a nie top 3 na świecie
0
@kryhaa
Ale to nadal jest jeden sezon na 16 lat kariery.
0
@Atencjuszek
Tak tak to akurat racja, Tylko gość który jest przed nim jakeis 150 bramek nie gra juz tam od 4 lat :DDD
10
Lewy w tamtym sezonie 46 meczy 50 goli 7 asyst, no przeciętnie
Benzema 46 meczy 50 goli 15 asyst, wybitnieee co za gość przecież LewuS to przy nim klapek. tak jak powiedział @Danny Gaucho ludzie mają krótką pamięc więc im może ją troche odświeżmy. Skoro Ronaldo go tak przyćmiewał to weźmy pod uwage osiągniecia od sezonu 2018/19
także 18/19
Lewy 47 meczy 40 goli 13 asyst
Benz 53 meczy 30 goli 11 asyst
sezon 19/20
Lewy 47 meczy 55 goli 10 asyst
Benz 48 meczy 27 goli 11 asyst
sezon 20/21
Lewy 40 meczy 48 goli 9 asyst
Benz 46 meczy 30 goli 9 asyst
sezon 21/22
Lewy 46 meczy 50 goli 7 asyst
Benz 46 meczy 44 goli 15 asyst
W kazdym sezonie Lewy wali na łeb Benzeme, sami wiecie, że w poprzednich to też była deklasacja . także
Lewy 180 meczy 193 gole 39 asyst
Benz 193 mecze 131 goli 46 asyst
Deklasacja LEwy ma ponad 1 gol na mecz gdzie Benzema nawet z asystami nie ma ponad 1.0 G+A/Mecz. Benzema to jeden z Wielu napastników których Real mial w swojej historii. Lewandowski to fenomen i tyle.
PS. tu trzeba coś potwierdzać ? To że Vinicius miał super sezon to już znaczy, że to top skrzydłowy ? Lepszy niż Salah czy inny Gnabry ? Żeby nie było można to samo powiedzieć o Nkuku , Araujo czy Pedrim.
0
@masq
To jest Juvenil, ale raczej powinien szybko tam trafić.
0
@Gappeq
Same głupoty , raz że nie przyszedł dla Pieniędzy bo w 3 lata tutaj zarobi tyle co w Bayernie w rok, a kolejna sprawa to ostatni raz kiedy był slabszy od Benzemy to wtedy kiedy grał w Lechu. KALEKOWi sporo brakuje do naszego orła Pozdro XD
0
Pokrojomu kibicuje Realowi …
1
@Rust_Cohle
a Swoja droga śmieszy mnie, że jarają sie jakimś bambikiem co zagrał dobrze 3 mecze ze słabymi rywalami. Jeszcze zapłaczą za Casemiro który w LM był totalnym szefem. HEHE