0

@AllBundy
Śledze na bieżąco ;)

1

@Joe_Pesci
Tak szczerze to on już od jakichs 3 lat jest najlepszy

0

@JimMorrisonFCB
Coś niecoś potlafie

0

@Gavinho
A no rzeczywiście, ale cienki jest :D

0

@AllBundy
Imo Barcelona i City mają jedyne ciekawe Social Media w takim razie. Dodałbym jeszcze Bayern. Tak te inne liverpooly czy Manchestery United czy Real to flaki z olejem.

0

@Kondziubarca
O nie jesteśmy zgubieni. No to jak tak nasze boki obrony maja wygladac na przyszly sezon to widze to gorzej niż źle.

0

@Gavinho
na 5 napisałem 3 napisałem poprawnie. Gaya, Christiansen i Dembele :D

0

@Gavinho bez kitu xDD

0

w Przyszłym sezonie mus to PO, LO czyli ponoć według mediów ten Mazraoui i Gaya, oprócz tego Kessie i Christiansen. Do tego bym dodał jakiegoś skrzydłowego w przypadku odejscia Dembele, a nawet dwóch w przypadku odejścia Adamy

0

@masq
Nie no jest jeszcze Alba, tak jak Suarez wybitny, ale też irytujący do granic. Jakby było go kim zastąpić to pierwszego Albe bym wyrzucił

2

@AllBundy
SM od czego to skrót ? Smocze Monety z Metina ?

1

@Fido66
Gran Derbi to Sevilla - Betis ziom

0

@Rust_Cohle
Pamiętam, jak miałem problemy ze spanie to włączałem sobie Peaky Blinders . Pierwszy odcinek na 6 razy obejrzałem :D
Dałem sobie szanse i rzeczywiscie było nudne.
Prison Brake średniawka Wikingi spoko Gra o Tron też.
Narcos był sztos. Ja Jestem jeszcze fanem TWD ;D

2

@Rust_Cohle Wysoko te cienkie jak sik pająka Peaky Blinders,
finał Breaking Bad - Wikingowie/ Gra o tron z tego co zostało innej opcji nie widze

0

@Kurkmen
1. Bolesny to jest przeskok z IOS na Androida :D. Bez problemu wszystkie apki są w Apple store
2. Nie wiem jak z tym pixel 5 ale jabłuszko bez problemu kupisz w RTV euro czy innym podobnym sklepie
3. Apple mocno poprawiło sie w kwestii bateri. Telefonem który najlepiej trzyma baterii z flagowców to właśnie IP13 ale wersja pro max

Edit. Zgadzam sie z kolegą wyżej. Ja mam IP 11 od jakichś 2 lat. Elegancko chodzi po takim czasie do tego bateria dalej trzyma bardzo dobrze.

0

@AmigoBlancos
Nie no gdzie tam
Benzema nie będzie nawet TOP 3. Remember my words

1

@pt9
Najem okazjonalny chyba

0

Kurła pograłby z takim Realem teraz chociaż zaliczka na rewanż by byla

1

@damiano996
Durny jesteś ale tacy tez się rodzą

2

Dembele i De Jong to mus po przerwie

0

@qchulainn
tak ale był piłkarzem solidnym max dobrym. Teraz jest crackiem. Gdzie 10 lat dużo kibiców Realu go sprzedawało. Sam sie smialem ze oni maja paralityka Benzeme a my mamy 100 x lepszego Luisa

0

@P33ck
Nie no czołówka przez ostatnie lata kręcił się między top 5 a top 10 teraz jest absolutnie top 3 jak nie na świecie . Zrobił mega progres. Był solidny dużo partaczył a teraz jest topowy

0

@Danny Gaucho
Tak teraz jest w prime ale jak widze jak ludzie piszą, że jest lepszy od Lewego to troche mnie to śmieszy

0

@Jakchcesz
xD 3 gole kryminał nic wiecej nie można tutaj dodać

0

Benzema jest doskonałym przykładem, że po 10 latach nadal można z całkowitego warzywa zmienić się z jednego z najlepszych na jego pozycji

0

@Danny Gaucho chodziło mi do tej formy co trzymał równiutko przez 10 lat pobytu w REalu do czasu odejścia Ronaldo, gdzie na youtubie latały 10 minutowe kompilacje jak pierdo**ł setki i jakim warzywem był

0

Benzema powrót do formy ?

0

Jaki balon XDDDD

0

@zaiks
Real umie tak grac nic i strzelać kosmiczne gole .

0

@Momals11
Nie w tym zyciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?