mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy
Śledze na bieżąco ;)
1
@Joe_Pesci
Tak szczerze to on już od jakichs 3 lat jest najlepszy
0
@JimMorrisonFCB
Coś niecoś potlafie
0
@Gavinho
A no rzeczywiście, ale cienki jest :D
0
@AllBundy
Imo Barcelona i City mają jedyne ciekawe Social Media w takim razie. Dodałbym jeszcze Bayern. Tak te inne liverpooly czy Manchestery United czy Real to flaki z olejem.
0
@Kondziubarca
O nie jesteśmy zgubieni. No to jak tak nasze boki obrony maja wygladac na przyszly sezon to widze to gorzej niż źle.
0
@Gavinho
na 5 napisałem 3 napisałem poprawnie. Gaya, Christiansen i Dembele :D
0
@Gavinho bez kitu xDD
0
w Przyszłym sezonie mus to PO, LO czyli ponoć według mediów ten Mazraoui i Gaya, oprócz tego Kessie i Christiansen. Do tego bym dodał jakiegoś skrzydłowego w przypadku odejscia Dembele, a nawet dwóch w przypadku odejścia Adamy
0
@masq
Nie no jest jeszcze Alba, tak jak Suarez wybitny, ale też irytujący do granic. Jakby było go kim zastąpić to pierwszego Albe bym wyrzucił
2
@AllBundy
SM od czego to skrót ? Smocze Monety z Metina ?
1
@Fido66
Gran Derbi to Sevilla - Betis ziom
0
@Rust_Cohle
Pamiętam, jak miałem problemy ze spanie to włączałem sobie Peaky Blinders . Pierwszy odcinek na 6 razy obejrzałem :D
Dałem sobie szanse i rzeczywiscie było nudne.
Prison Brake średniawka Wikingi spoko Gra o Tron też.
Narcos był sztos. Ja Jestem jeszcze fanem TWD ;D
2
@Rust_Cohle Wysoko te cienkie jak sik pająka Peaky Blinders,
finał Breaking Bad - Wikingowie/ Gra o tron z tego co zostało innej opcji nie widze
0
@Kurkmen
1. Bolesny to jest przeskok z IOS na Androida :D. Bez problemu wszystkie apki są w Apple store
2. Nie wiem jak z tym pixel 5 ale jabłuszko bez problemu kupisz w RTV euro czy innym podobnym sklepie
3. Apple mocno poprawiło sie w kwestii bateri. Telefonem który najlepiej trzyma baterii z flagowców to właśnie IP13 ale wersja pro max
Edit. Zgadzam sie z kolegą wyżej. Ja mam IP 11 od jakichś 2 lat. Elegancko chodzi po takim czasie do tego bateria dalej trzyma bardzo dobrze.
0
@AmigoBlancos
Nie no gdzie tam
Benzema nie będzie nawet TOP 3. Remember my words
1
@pt9
Najem okazjonalny chyba
0
Kurła pograłby z takim Realem teraz chociaż zaliczka na rewanż by byla
1
@damiano996
Durny jesteś ale tacy tez się rodzą
2
Dembele i De Jong to mus po przerwie
0
@qchulainn
tak ale był piłkarzem solidnym max dobrym. Teraz jest crackiem. Gdzie 10 lat dużo kibiców Realu go sprzedawało. Sam sie smialem ze oni maja paralityka Benzeme a my mamy 100 x lepszego Luisa
0
@P33ck
Nie no czołówka przez ostatnie lata kręcił się między top 5 a top 10 teraz jest absolutnie top 3 jak nie na świecie . Zrobił mega progres. Był solidny dużo partaczył a teraz jest topowy
0
@Danny Gaucho
Tak teraz jest w prime ale jak widze jak ludzie piszą, że jest lepszy od Lewego to troche mnie to śmieszy
0
@Jakchcesz
xD 3 gole kryminał nic wiecej nie można tutaj dodać
0
Benzema jest doskonałym przykładem, że po 10 latach nadal można z całkowitego warzywa zmienić się z jednego z najlepszych na jego pozycji
0
@Danny Gaucho chodziło mi do tej formy co trzymał równiutko przez 10 lat pobytu w REalu do czasu odejścia Ronaldo, gdzie na youtubie latały 10 minutowe kompilacje jak pierdo**ł setki i jakim warzywem był
0
Benzema powrót do formy ?
0
Jaki balon XDDDD
0
@zaiks
Real umie tak grac nic i strzelać kosmiczne gole .
0
@Momals11
Nie w tym zyciu