1

Ale
Placek wpadł szok

1

Vinicius jest tak cieniutki od nowego roku ze szok. Wydaje mi się ze wróciło do normy . Cały czas do tego czasu grał ponad stan

0

@qchulainn Vinicius tak za wysoko o jakies 6-7 pozycji

1

@klopx
a ćwiczył coś ?

0

No on najwięcej wie co jest możliwe. Jak ten spaślak wqurwia to szok

0

Tak szczerze to nie mam pojęcia co on na ten moment widzi w Realu :d

1

@Garga
Co ty masz do węgorzewa ? :D

1

@Tomek_TF przeciętnie, strzelił gola a chlopaki po dwa. Mbappe dorzucil nawet 3 asysty

1

@DaPidejpi
No o to właśnie !

1

@Barca1992
Biały by far,
ale oba sa pyszne

1

@Traba727
Żywiec jest dobry jak jest zamknięty

0

Widze, że wojna Harnaś vs Tatra wywołała skrajne emocje tak więc:
Perła export vs Łomża
Zywiec vs Warka
(imo wszystkie są niedobre)

0

@draxidox
Potwierdzam ale lepszy Harnaś niż Tatra

0

@koksik2700
Nie no imo Tatra jest gorsza

0

Harnaś vs Tatra

0

@Danny Gaucho Co to jest R ?

5

@FC1899Barca
Racja Krycha zasłużył jak mało kto

0

@takisobiektos zobacz sobie, że żaden aktywny piłkarz do lat 30 nie był nigdy w trójce do złotej piłki

0

@Danny Gaucho
Chodziło mi o to, że na chwile obecną nie w historii :d, że wiadomo, żę nikt nie ma bo Leo zdominował

7

@michal26
Mógłby sie w końcu po Polsku nauczyć

1

Dzisiaj nie ma nawet nikogo do wieku 35 lat oprócz Leo który wygrał tą nagrode. Ba nie ma żadnego piłkarza do 30 roku życia który zajął miejsce w top 3 w tym plebiscycie ;)

6

@PatrychoO
Zgadzam się , smieszy mnie jak ludzie mowia ze płaczek z Madery jest po prostu ambitny i to dlatego . To jest prawda, bo jest ambitny ale takie zachowania sa typowe dla młodych zawodników max 23 lata a nie pryka co podchodzi pod 4 dychy…

1

@KrwawiaceoczyVEB
podbijam pytanko

0

@Borneo
Drużyna Michała Żuka przegrała w finale 1:0 wiec nie bardzo wiem o czym mowisz

0

@zuang1995
Hahaha dokładnie tak

3

@zaiks
Ja oglądałem grał mało. Czy był jednym ze słabszych ? Nie. Dużo szukał gry . Widać było to co jest w DNA tych drużyn . Real grał z kontry Barcelona grała klepka. Był on centralna częścią tej drużyny bo przechodziła kazda Piła przez niego . Generalnie ciężko powiedzieć kto zagrał lepiej bo ten mecz często to była kopanina . Bardzo ładny gol z wolnego . Mecz mógł pójść w stronę Barcy jak i Realu . Dobry zawodnik z numerem 3 w Realu . A Ci czarnoskórzy zawodnicy w Barcelonie ? Tragedia

0

@Borneo
Ze co ?

1

W La liga promises kazdy czarnoskóry zawodnik na boisku był chyba dlatego ze jest szybki . Zero przyjęcia , zero wyjścia na pozycje . Ja wiem, ze to dzieci ale tylko oni tak odstawali jak ciało obce

0

@Rust_Cohle jak patrze na ich skład to jakos na mnie wrażenia nie robi.
Szczególnie mięciutki środek pola nieporadny środek obrony i cienki bramkarz.
Taki overhype skład, a w sumie to nawet nie.

0

@Rust_Cohle
Imo Niemcy Hiszpania Francja
Tier 2 Portugalia Brazylia Belgia
Tier 3 Argentyna Anglia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?