0

Wie ktoś gdzie znajdę seta skrillexa z openera?

0

@Encore
Góra co najwyżej zmarnowanym talentem. Dzisiaj piłka jest na takim poziomie, że tacy jak on to szybciutko kończą

1

@macio_944
I 25 lat grał jako pomocnik

0

@MarianoItalianoVero
I robi z tego papier

0

@Chaoss
No ja też. Nie na przestrzeni 2 lat

0

@Rust_Cohle
O co chodzi?

0

@arasz1819
I jak po 2 godzinach?

7

@arasz1819
Sentyment za co? XD

0

@pluszek
Jesteś ostrym CKM typku

1

@Jonyx
Poważnie mówisz? Zajebiste

0

@JimMorrisonFCB
Ja nie kumam przecież tam jest napisane czego się szuka XD czy kogoś na krótko czy na długo…

0

@JimMorrisonFCB
No dobrze korzystales kiedys z tindera? Wiesz ze tam mozesz sparowac sie z dziewczyna ktora jest ladna popisac chwile i sie spotkać? Wy myslicie ze jak to dziala? 3 miesiace pisania no blagam was xD

@negreanu
Bo wydajesz sie mega uprzedzony. Ja nie wiem jak mialem tinderka to sobie lajkowalem typiary ktore mi sie podobaly popisalem chwile umawialem sie na spotkanie.

6

@Gronek
Chłopie a kto grał pieknie, przecież na MŚ każdego zgnietli. grali lepiej od Holandii od Francjii też. 2 karniaki dostali z dupy i przebłysk Mbappe. Straszna srake grała ta Francja jak chcesz sie o to przypie**8*ac

0

@JimMorrisonFCB
Dużo lepiej oczywiscie ze tak. Ale tu typ leci ze nie ma sensu wogole zakladac takiej aplikacji xD. WTF wgl. Co do tego co piszesz to też sie zgadzam, tylko poczytaj co on wcześniej pisał

1

@negreanu
Nie mogę czytać co ty piszesz. Generalizujesz strasznie. Co to za różnica czy ma apke czy nie. Nikt nie lubi być samotny i nie każdemu od razu jest łatwo zacząć gadke na żywo.
@Katalończyk 99
a ty po co mu tłumaczysz. On albo troluje albo ma jakies złe doświadczenia

6

@Gronek
Ale ty mowisz ze wygrywaja fartem itp. A to nie fartem Francja doprowadzila do dogrywki? dziwne rzeczy piszesz bardzo sie dajesz ponosic emocjom

4

@Gronek
Jaka prawda. Jezeli piszesz prawde i tak bardzo sie lubisz podpierać faktami.
Argentyna wytworzyla sobie najwiecej xg na turnieju a od samej francji w finale oddala kilkanascie strzałów wiecej. W kazdym meczu byla lepszy niz rywal. to ze dzisiaj zagrali slabo to sie zgodze. Oni mieli taki dobry okres ja bym powiedzial 2021- do teraz. Wczesniej, rzeczywiscie slabo grali ale teraz ich gra wyglada naprawde dobrze.

0

@negreanu
To sa jakieś twoje osobiste preferencje poparte twoimi doświadczeniami, ale mocno generalizujesz i zgadzam się z @Katalończyk 99

10

@Gronek
Jak ty to piszesz na powaznie to idz mamie powiedz zeby cie umowila do psychiatry

0

@TankerHunter
ja mu tan wierze

0

@July_6_BcN
fajnie
A nie ma tam księzy o których pisał @arasz1819 ?

0

@arasz1819
już sie nie łapie ;(
@ranger3120
czuje ze to moze byc strzal w 10

8

@Arden
Doświadczonych trenerów na rynku ceni sie najbardziej

6

@tristan87 Ciągnoł no

3

Mordeczki czy rejestrował się z was ktoś kiedyś na chrześcijańskim tinderze mianowicie: zapisanisobie.pl? Da sie jakas loszke bez OF wyrwać?

0

@Rust_Cohle
Śmieszy mnie zarówno jedna i druga strona XD Ma racje ta kobiecina, ale trzeba pamiętać, ze zdjęcia czy video to nie to samo co kontakt fizyczny

0

@TankerHunter
ja tez sie skladam dlatego pytam. Specjalnie wzialem droższy pakiet

0

Ile rocznie dostajemy od Spotify?

1

@Zoker
Słuchaj w wymogach UEFA zachowanie piłkarza ma to do rzeczy. Jakby ja przyznawali bez gali w podziemiu to spoko, ale to jest duza ceremonia itp itp. To powinno mieć znacze nie kluczowe ale powinno. Przy jakichś takich close callach, ale pamiętam, że ktoregoś razu mowili o tym

2

@DonCarletto
Poza tym jak by jakis Bellingham czy Kroos wygrał euro to czemu ma Vinicius zdobyc. To co napisałes to jest prawda. Zgadzam sie z tym po prostu w tym roku mamy bardzo złe czasy i od kiedy ogladam pilke nie pamietam zeby o ta nagrode walczyli co najwyzej dobrzy zawodnicy a nie wybitni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?