1

@kanver_
Oczywiście, że tak i nikt nie pisze o naszym wspaniałym stylu. Czy nawet jak 2 lata temu wygraliśmy mistrza to nikt nie robił z nas herosów, ale jak Real gra gówno nie wazne z kim gra to top klub XD. Praktycznie kazdy zespol z ktorym grali dominował ich środek Pola, a przeciez oni takich kozaków tam mają.

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo
imo jak można cos zarobic to bym szedł w ta opcje

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

@bartas97
Zawsze takie pie***lenie wasze. Co by sie nie stało to zawsze poza obronna. Nie napiszesz nie sorry w tym sezonie rzeczywiscie sedziowie mylili sie na nasza korzysc. Tacy wlasnie jestescie xD Daj spokoj aż żal. Ale jak w druga strone tak sie zdarzy to taki ryk jest zawsze i kwik

0

Jakby wasze dziecko było kibicem Realu to oddalibyście do okna życia czy jednak sprzedali na czarnym rynku?

0

@bartas97
@DonCarletto
Nie wiem, ale mozecie mi powiedzieć koledzy madryciarze czy karte inwalidzka dostaje sie w momencie zadeklarowania sie jako kibic Realu czy dopiero przy zakupie pierwsze koszulki dosyłają?

2

Ja tak sie zastanawiam. Piłka nożna to był przede wszystkim entertainment tak jak Kino. Po co chodzimy do kina? Przeżywac emocje oglądać piękne filmy.
Zatem nie kumam jak można oglądać i kibicować Realowi. Grają totalne gówno xD(a mają takie zasoby piłkarskie). Potężny mental, że każdy mecz na styk. Nigdy nie mieli ery takiej jak Bayern Barcelona czy City, że mielili każdego po 3-4;0. Zawsze byli dominowali przeciwnik pare pustaków zmarnowanych pare słupków i wygrana w 90 po jakimś flaku. Ja tego nie rozumiem, bo oprócz kiedyś naszej Barcelony to fun sprawialo mi ogladanie Bayeru w tym sezonie City do dzisiaj, ale nie Realu. Nie rozumiem fenomenu tego klubu xD. Poza tym tyle buraków tam gra i moim zdaniem to tez kwintesencja tego klubu. Pewnie jakies madryckie leszcze sie tu zlecą i napisza, że ból dupy czy coś i sobie piszcie jak chcecie. Fakt jest taki, że ile sobie tego gówna nie nakupicie to i tak będziecie grać tak jak w finale skazywaną na porażke Borussia która wytworzyła sobie 2 razy wiecej szans niz wy. PZDR

0

@DonCarletto
@bartas97
Pewnie Barcelona czy inny Arsenal by juz miał konsekwencje z tego tytułu, a Real jak to Real i jego piłkarze najlepsi 15 lm, najwiekszy klub itp itd.

2

@bartas97
Ziomek XD co ty piszesz. Część sutuacji na nagraniach powyżej nie było sprawdzone przez Var także. Nie ukrywaj tego, że w tym sezonie nie możecie mówić o poszkodowaniach przez sędziego. Wielu punktów przez niedopatrzenia sobie ucipupaliście. W samym El Classico wiosną były 2 niekorzystne decyzje na nasza korzyść...

8

@bartas97 prawda jest ze bylismy slabi, ale prawda jest to ze bardzo duzo decyzji sedziowskich 50/50 bylo na korzysc Realu.

1

@buczek91
zajebiscie xD dobra cena i tak taka ze przelkne ta gorycz najwyzej. Kolezanka ma ze sklepu w ktorym pracuje sephora/douglas

0

@buczek91
no właśnie nie jestem biegły ale chyba nie fejur :D

0

@buczek91
mam mozliwosc kupin caly flakon bardzo tanio xD wiec pytam. Ew na sell pójdzie

0

Miał ktoś z was perfumke Toma Forda Grey Vetiver? Dobre to?

4

@MesQueUnClub96
Ale beka

2

Nie no kurwa jakieś jaja. To są jakieś jaja. Kto się tam nimi zajmuje? Doktor dolittle?

0

@Safrani
Oczywiście ja nie mogę się doczekać aż ten domek z kart się posypie.

2

@Szklaner
Szacuneczek ziomeczku

3

Przecież projekt z Mbappe Viniciusem Bellinghamem w jednej szatni to nie ma prawa wypalić xD. Tam jest tyle ego, że albo to sie skonczy jak w PSG albo jak cale ich piekne galacticos. Mbappe sie obrazi, że nie gra na LS, a Vinicius ze nie kopie karnych

0

@Galera w Atletico?

0

@Onlikox
Garnacho nowhere close to Yamal

0

@mordini123
US Soccer

0

@gaucho104
Imo Rodri Bellingham zdecydowanie nad Viniciusem. Żałosne Copa America w jego wykonaniu

0

@MesQueUnClub_87
Tak to prawda. Bo jest nagle rzut tych młodych anie z roku na roku wprowadzani. Mimo wszystko pomijajac kontuzje zobacz, że Pedri Gavi czy Araujo sa juz doswiadczonymi w miare graczami. Do tego będzie Balde. Ja naprawde tak patrze jak graja Ci młodzi to naprawde oni jeszcze sufit to maja delko przed sobą

0

@Zoker
Nie rozumiesz. Ja to wiem. Tak jak @Arden rzeczywiscie sugerują, że sa ludzmi z afryki, ale to jakiego to wydźwieku nabrało to jest śmiech na sali. Ale nic dziwnego skoro Francja w ponad połowie jest czarna, a na wyspach tez boją sie rasizmu....

0

@Kgorecki2500
oczywiście, że są szczególnie czarnoskórzy. Jak płakali przez ten blackface w programie twoja twarz brzmi znajomo. WG nich czarnoskóry może grać białoskórego, ale w druga strone to blackface bo ma to swoje oparcie w historii która jest już ze 100 lat za nami XD. No błagam

1

@Zoker
Ja też nie mam z tym problemu i zgadzam się z tym co piszesz, ale gdzie w tym zdaniu jest obraza albo kłamstwo. Mama jest z Nigerii ojciec z Kamerunu a w paszporcie francuz. BEKA

0

Podoba mi się, że tyle młodych tu wchodzi. Najlepsza Barcelona w historii oparata była na wychowankach,a szkółkę mamy co najmniej wybitną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?