mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyfffer Cafu, Neville nie grali w tej dekadzie ani zeszłej.
Trent nie jest lepszym obrońcą. Skoro ta ochoczo napisałes, że napastnik rozliczany jest z bramek to wiedz ze obronca jest rozliczany też z bronienia a Trent jest najgorszy na wyspach.
-Dani Alves pełna zgoda
-Zanetti też,
Hakimi nie jest lepszym bocznym obronca niz Dani. Podobny poziom. Reece James potrafi grać lepiej, ale co Ci z gościa który gra 10 meczy w sezonie. Trippier to mam wrażenie, że jakiś żart
- Kyle Walker jest dużo lepszy niz Dani tu sie znów musze zgodzić.
Ani Pavard ani Cancelo nei są lepsi niz Carvajal szczególnie Cancelo którego kręciłby nawet senior ligi polskiej.
0
@Lucyfffer
W meczu z Francja kiedy trzeba było bronić Morata był mega przydatny. Powiem Ci, ze miałem wrażenie że brakuje nam czegoś takiego. W meczu gdzie strzelimy gola i nie jestesmy dysponowani musimy gryźć trawe i utrzymać wynik to taki napastnik jest na wage złota. U nas taką role tez pełnił Gavi
18
@Lucyfffer
Nie prawda, że był słabo. Był zawsze co najmniej solidny. Skoro tak uważasz to wymień w ostatniej dekadzie chociaż 5 lepszych od niego
0
Po Carvajalu w życiu bym sie nie spodziewał takiej wypowiedzi.
0
@maroon
Dokładnie tak
0
@BKSChemik
????
Ty masz starych ja mam rodziców.
Odnosiłem do komentarzy ludzi którzy piszą że jest odklejony…
1
Nie powiedział nic nadzwyczajnego. Po prostu kocha syna i dla niego jest najlepszy
0
@Rust_Cohle
Jem sobie co chcem
0
@Wojcio
Co ty gadasz. Widać jak mało wiesz o tym jaki wpływ ma alkohol na głowe :D
0
@patrix211 ADRES PV
2
@Mario96w
Dokładnie. W Urodziny pijesz, w imieniny pijesz, jak rodzina przyjezdza pijesz, w święta pijesz, jak przyjezdza rodzina pijesz, jak coś dobrego sie wydarzy to pijesz, ale jak coś złego to tez pijesz. U nas sie wali na każda okazje. I te obrzydliwe kultowe już u nas: "ze mno sie nie napijesz" RZYG
@Wojcio
wróc do podstawówki jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że na pewno nie są tak złe jak alkohol
1
Komentarz usunięty
1
@Mario96w
Tak, ale ludzi którzy walą codziennie kwas albo grzyby to na świecie zbyt wielu nie ma. Każda używka ma coś.
Stymulanty np działaja źle na serducho i krążenie. Z tego co wiem to np takie MDMA nie działa aż tak na serducho ale działa chyba też na łeb. Tak czy innaczej wg mnie alko jest najgorsze, a że jest turno znormalizowane, że byle flaszke kupisz sobie na stacji benzynowej czy w sklepie na rogu to jest straszne. Zakazali szlugów smakowych ale wódeczke Polaczek moze już sobie wszędzie kupić. To samo z piwem. Co to wogóle za kultura, że na meczu pije sie piwo? Albo z kumplami iść na piwo. to juz nie da sie bez piwa? Wogóle co to za napój jest. Ani to dobre ani to zdrowe.
0
Wpada ktoś zamknąć wiaderko u mnie na balkonie? Pozdro
2
@Mario96w @GeneralXavi
Poza tym czerwona twarz u indianina sztywne nogi. Alkoholicy są mega głupi bo alkohol jest najbardziej neurotoksyczny ze wszystkich używek. Gdyby został wynaleziony dzisiaj byłby zakazany. Oczywiście nic w nadmiarze nie jest zdrowe, ani dobre. Pytanie było czy jest gorsze, a czy jest? Jest i to o wiele. Zreszta marihuana czy LSD i Grzyby i reszta psychodelików to najbezpieczniejsze używki jakkolwiek to brzmi.
1
@Mario96w
Oczywiście, że tak długoterminowo jaranie bucha dzien w dzien powoduje niefajne skutki uboczne. Ja sam nie jestem daily userem ale wiem, że tak jest
0
@Jakchcesz
Oczywiście, że tak ale pytanie było czy jest gorszy, a jest i to o wiele gorszy. Snoop Dogg jara nawet dłużej
@GeneralXavi
Trzeba zapytac połowy show biznesu, aktorów i ludzi z elit czy nie żyją xD
5
@pt9
Nie wiem. Pewnie paliłes jakiegoś chemola maczanego w domestosie
3
@sidi12843
Mało tego. Dragi tez są lepsze niż alkohol. Zobacz jak wyglądają mietki co piją codziennie 20 lat a jak wyglądaja typki co jarają zioło albo walą temat 20 lat. Alkohol to jest narkotyk i jest najgorszym z narkotyków, ale że jest to znormalizowane u nas to potem sa komentarze takie jak: @Oskar00
1
@pt9
Pewnie po pol litra wódy sie wspaniale czujesz
3
@sidi12843
Oczywiście, że tak. To nawet nie powinno być pytanie.
2
Anglia wygrała w XXI tylko 4 mecze na dużych turniejach (Mundial, Euro) przeciwko drużynom top 10 rankingu FIFA.
Hiszpania na jedym tunieju pokonała 3: Włosi(10), Chorwacja(9), Francja (2)
0
Na kiedy przewiduje sie powrót Gaviego? Mówiło sie, że to na poczatku września, a wrzesień tuż tuż. Widze wogóle, że nabrał troche masy od tej pory.
0
@Encore
Ja bym też tego nie gwizdał. Zabawne to było jak prawie wielkiemu typowi taki kontakt noge urwał
1
Hiszpania powinna taką Anglię czy Holandię mięciutko zmielić w finale
0
@andrzejek_yamal
Taka padaczka nie da się wygrać
0
@VegetaPolska
Tylko, że wtedy autentycznie miał kto rozgrywać. Tchouameni Bellingham camacinga Valverde sa tak kreatywni jak pomocnicy b klasy
0
Był ktoś w tym roku z was na openerze?
Ps. I czy ktos idzie na clout ?? XD
0
@Archie
yamal ma wszystko zeby grac sobie przez 20 lat i mieć wszystkich u swoich stóp. To jak on dotyka piłke to jest prawdziwy unikat. To co widzi nie widzą inni. Czuć nim taki pierwiastek magii. Jak leci z piłką to widzi sie nim to coś, a to coś miało moze kilku kilkunastu piłkarzy.
1
@Cvzx
Dembele to samo. Bale do konca kariery był szybki