mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys
Nie kumam co napisał nietak xd
0
@Encore
Bardzo dobrze
0
@negreanu
Kurde ile tam ludzi jest. Ile fajnych dziewczyn też xd
0
@negreanu
To wszystko jest na rynku?
0
@negreanu
I to i to
0
Chłopaki, gdzie sobie fajnie poimprezuje w Rzeszowie o ile wogole
0
@Katalończyk 99
Plus liga jest we wrześniu. Jak jesteś z miasta gdzie gra jakaś drużyna to warto się wybrać na mecz
1
@Encore
Ja go zapamiętam z tego że bardzo go dupsko piekło o piłkarzy
0
Co w siatkówce jest uznawane bardziej?
Olimpiada czy mistrzostwa świata?
0
Chelsea bierze tego młodego napastnika z Atletico za 35 mln. To sobie Guiu pograł.
Przed nim Jackson Nkunku i jeszcze ten mlody
0
@FCB_dimiC
Jak Ci nie pasuje to po co odpowiadasz?
0
@MesQueUnClub96
Ten kto myśli że to choroba psychiczna jest totalnym debilem
0
@DamianBarcaCule
Za brak mózgu też
0
@Encore
Huber i Kochan ogarna na luziczku
0
@AFA
Nie podoba mi się, że zamiast powiedzieć, że nie idzie to sie bawił chu* wie z kim i tyle ;). Mam nadzieje, ze nie bedziemy sie starać o niego za rok i tyle.
1
@DonCarletto Najładniejsze*
0
@DonCarletto
Jeszcze Caravajal. Gorzej być nie mogło jak po tym bucu nazwisko mieć
1
Laporta to moglby sobie piątki Kulesza zbijać. Jeden i drugi widać, że wsiur i discopolowiec. To jest jakaś farsa
0
@MOLESTA
Tak szczerze. To jest tragedia. mamy takie braki kadrowe i kupujemy pomonika. To jest jakis nieporozumienie
0
Padło Here we go. Świetnie mamy 5 pomocnika na 2 pozycję
1
@AFA
Szkoda, widze ze ambasada argentynska przybyła mnie wyjaśniać.
@MrKozamm
No jest jakaś szansa, ale niewielka, że zagrają. Rozumiem tez ze chce grać z bratem, ale przez takie sentymenty mozna stracic a nie zyskać sportowo.
@PJ777
Rozumiem i super. Niech kibicuje sobie dalej przez kolejne 15 lat. Zostanie kolejna klubową legendą jak Muniain i zdobywa dużo trofeów a mianowicie 2 razy superpuchar Hiszpani i raz Puchar Króla. Szerokiej drogi i niech tam super go szanują i sie fajnie rozwija to może jeszcze koło 30 sie skusi na jakiś Villareal, a może Valencia? Kto wie. Mam nadzieje, że Barcelonie nie kiwnie paluszkiem, żeby zrobić jakikolwiek ruch w jego kierunku.
0
@Arden
@MesQueUnClub96
Imo przypominma do tego jest bardzo mocno irytujący
0
@MesQueUnClub96
ale ten akcent i jezyk jest co najmniej paskudny. Przypomina to troche dławienie się nie powiem czym nie powiem przez kogo
0
@Szklaner
dobrze wiec tak jak napisałem niech sobie bracia Figo Fagot z Baskoni zostaną w pieknym Bilbao i walczą sobie o tą 2 lige czy jakis tam puchar o ile w jakimś będa grać.
0
@pt9
Większego pie****nia nie slyszalem. Nowy sezon nowe karty. Odchodzi im rozgrywający i nie mają totalnie nikogo kto by sie otarł o jego poziom. Słabo ich pomoc wygląda, do tego kolejny sezon bez 9 i jednego skrzydła. JA tam jestem totalnie spokojny uwazam ,że mamy duże szanse wygrac lige na pewno nie mniejsze niż Real
0
@shinthps
Z tego co pamiętam to już rok temu był temat Nico w Barcelonie? Mógł powiedzieć, że zostaje w Bibalo i tyle przed euro po euro w trakcie sezonu kiedykolwiek. Rzeczywiscie moze dobrze ze poczeka rok jeszcze. W sumie nie jest gotowy do gry w tak duzym klubie jak Barcelona jak np jego równieśnik Pedri 20 letni Gavi, Balde, Fermin 17 letni Yamal czy Cubarsi. Typ ma 23 lata za rok juz
0
@Kubsoleon
prawda?
@EkspertzOrlikq
Być może przyjdzie, ale ślinić sie nie będę. Tak jak nie przepadałem za Suarezem Albą tak za nim tez nie musze przepadać.
0
@pt9
no tak bo tylko Real sie liczy. Oni są tacy wspaniali
0
@FcPortoFan1999
Mam nadzieje, że tu nie przyjdzie ani te wakacje, ani za rok. Niech go bierze PSG czy inny gownoklub z anglii
2
@shinthps
Mam nadzieje, ze wyjdzie ze szkółki drugi Yamal albo pojawi sie drugi nico do kupienia za rok. Wtedy chciałbym widzieć tą żałość na jego twarzy.
I co z tego szacunku do klubu. Chłop im poszedł na reke, bo gdyby nie przedłużył kontraktu moglby odejsc w te wakacje za darmo. Niech zostaje sobie jak Ikerek Muniain i braciszek. Wtedy wiele wygra i wiele zyska