mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja piwrdole ale intensywność
0
@Pnog37
Zidane też jest cichy
0
Znów mam takie uczucie od dawna, że czekam na te mecze Barcelony. Dzisiaj mam nadzieję, że znów będzie się działo
0
@Pnog37
Czy ja wiem
0
@Traba727
Messi na pewno rozumie grę bardziej niż Portugalczyk
0
@GeneralXavi
Endrick by powiedział że Bad Bunny
4
Szkoda że nie mamy szerszej ławki i tyle kontuzji ale strach pomyśleć jak wrócą Christensen Gavi Araujo. Grają naprawdę fajnie okazji jest wiele i jest reakcja i odpowiednie zmiany. Swoją drogą 3 siedemnastolatków w pierwszym składzie. Ludzie to w przyszłości tak zaprocentuje…
1
Dzisiaj Pedri top
1
@vangoor
Oczywiście, że tak tak jak ocenianie przez większość użytkowników tutaj, że real to juz wszystko wygrał xD a Barcelona to dno zamiast zobaczyć jak ułoży sie sezon
0
@vangoor
Lepiej zagraliśmy z Valencia niz oni z Mallorca XD. Troche jednak chyba rywal cięższy nie uważasz?
Edit. u nas lekka sraczka u nich to juz takie hard rozwolnionko jednak xD
0
Niech sobie wypychaja z klubu kogo chcą jak real będzie grał taką srake jak z Mallorcą to sobie możemy grać i bez skrzydłowych
0
@kibicsportu
Przecież w tym sezonie nie ma Kroosa. Real ma każdą formacje lepsza niz Barcelona oprócz pomocy. Jestescie wszyscy kibicami Realu Madryt. Wy wszystko Macie lepsze nie? Bramkarza, boki obrony srodek obrony. Pomoc i skrzydla i napastnika. Na to wychodzi, że nie ma pojedynczej pozycji na boisku lepiej obsadzonej niz wy macie. Śmieszy mnie to bardzo
0
@DonCarletto
ja sie przyzwyczailem ze jestes obrońca czegokolwiek sie złego na Real nie napisze. Nie no macie super pomoc lepsza niz City i wogole super rozgrywajacych xD. Moze nastepnym razem troszke lepiej zagrają niz z Mallorca ups xD.
Pedri w jednym sezonie strzelil wiecej bramek niz Camavinga przez cala kariere i to byl sezon w ktorym był kontuzjowany wiec no pedri akurat liczby robi xD.
Pedri to jest zawodnik polke wyzej od tego francuskiego kucyka
0
@kibicsportu
Jakie głupoty. Ja wim ze teraz wy macie wacki na oczach bo Real wszystko wygrywa to juz jest najlepszy. Taka prawda zadnego kreatywnego zawodnika tam nie ma elo
0
@bartas97
No camavinga jest uniwersalny. Zero z przodu zero z tyłu xD. Nie macie żadnego kreatora gry i moim zdaniem (nie musi tak być) może sie to odbić długofalowo. Ja jestem zdziwiony, ze real po kogos takiego nie poszedl co przynajmniej profilem jest zblizony do kroosa. Camavinga to jest czarnoskóry sergii roberto. Ja nie wiem czym on ci imponuje a od pozostałej 4 co wymieniłem to jest przynjamniej poziom nizej. Valverde i Beli wiadomo top zawodnicy ale nie róbmy z kazdego zawodnika w Realu kota ;) bo tak nie jest
2
@pt9 Słuchaj to jest sztuczny twójr ktorego takie ffp nie obchodzi bo sami sobie dadza kredyty czy cos i tyle. Co do analiz tu sie moge zgodzić. Co do obiektów i miejsca codzienniej pracy czy nawet same szkółki wątpie ze maja lepsza bo i my i oni mają topową co widać zreszta po osiagnieciach naszej mlodziezy...
0
@kibicsportu
Camavinga jest słaby z przodu słaby z tyłu i oczywiście, ze bronią go tylko kibice realu tu mający kontoi co nie chłopaki? @DonCarletto @bartas97
Wiadomo ze kazdy gracz w Realu to topka a Guler jest lepszy niz Yamal.
O ile nam brakuje 6 z prawdziwego zdarzenia to pomoc realu nie jest bardziej kreatywna niz pomoc rakowa częstochowa.
Mecze realu oglądam i sorry, ale pomoc to najsłabsza formacja akurat. Tu wiadomo ma błyszczeć napad, ale pomoc jest średnia właśnie z tym cieniutenkim Camavinga na czele. W zyciu bym nie wymienił ani lamiącego sie Pedriego czy Gaviego ani Fermina na Camavinge. Moze de Jonga ale to dlatego ze ma duzo wyzsza pensje xD
0
@sergio5
najlepszy nigdy nie byl ten klub i raczej nie będzie
0
@sergio5
Jakiś udar chyba
1
@Oskar00
Ty chyba nie wiem skąd spadłes xD z tym Camavinga. O ile sie moge zgodzić z Valverde to nie z Camavinga. Typ to jajka chyba przy transferze z Rennes zostawil we Franji. tak jak De Jong jest bezjajeczny to Camavinga w fifie miałby styl gry bezjajeczny plus xD. Tchouameni akurat jest cienki. Ma Mecze co najwyzej solidne przeplatane ze slabymi
1
@Faro Nie no nie, ale fakt bez Bellinghama ich pomoc jest bardzo jednowymiarowa. Taką pomoc bardzo łatwo zdominować bo nikt tak nie jest dobry na piłce
@DonCarletto
Nie no byczq my mamy troszke wiekszy wachlarz mozliwosci w pomocy. Pomoc mamy od was lepszą to bez 2 zdań nawet.
0
ja to nie kumam jak to wygląda. Sprowadzamy Olmo i musimy opierdolić z 3 pilkarzy zeby go zarejestrować z czego Pewnie taki Gundogan 2 razy wiecej od niego zarabia XD. W Premier League to pewnie bysmy se sprowadzili kogo chcemy porejestrowali i elo
4
@Lucyfffer
@FcPortoFan1999
Jak na takiej klasy zawodnika jest drewniany bo mu sie pilka bardziej od sęka odbija niż robercikowi. Ma swoje atuty ma technike użytkową, ale jest drewniany xD akurat.
To nie ibra
0
@pt9
Ja wręcz przeciwnie xd, może dlatego że pochodzę z wiochy na Mazurach
0
@Fantastyczny Chłopiec
Pewnie mówisz o Nowym Browarze w Gdańsku. Mieszkam jakies 100 metrów od. Czasami wiem, że też w Kinguinie jest. Green Pub wiem gdzie jest zdarzylo sie na bilarda isc, ale nie wiedziałem, że meczosy tam sa puszczane
@pt9
A i właśnie pytanie. Startowaliscie w tej lidze co organizują cyklicznie co jakiś czas w Kinguinie w Metropolii?
0
@pt9 taki Stary jesteś :OOO
0
@Fantastyczny Chłopiec
@pt9
Siema
Ja chciałem
Podpytać gdzie oglądacie mecze poza domem
1
Czy jest tu ktoś kto mieszka w Gdańsku?
0
@LukaszFan
I to bez większych sukcesów w Europie
1
@Kidd
No problemmej est pensja Lewego i De Jonga. Razem te Pensje to 60 mln brutto ponad. A dodać do Tego Fatiego i Lengleta to prawie 100 mln brutto. Taką pensja można by było sobie zatrudnić prawie 4 de bruynów ;), albo 6 innych klasy światowej graczy....