0

@Seledynowy
Bernal powinien wrócic na presezon z zespołem. Na spokojnie zacznie zbierać sobie minuty we wrześniu myśle jak wszystko pójdzie git

0

@Pnog37
całe szczeście nie sciagneli go

3

@SkN
U Gaviego na profilu też masz napisane, że naderwał wiezadło krzyżowe

0

@Azi
Tu czerwona iz 2 mecze zawieszenia minimum. A to, że liga pod madryt to ja nie wierze w te ustawki ale jak to sie dzieje, ze taka sytuacja ma miejsce bez czerwonej, a jak już mendy dostał czerwo to tylko mecz pauzuje.

0

@TheNekro94
a jakie byly wczesniejsze zalozenia?

2

@4drian0
AZJATKI i AZJACI TO WARIACI. Mógł dac jakies fajne latynoski a nie azjatki blade jak kartka papieru...

0

@Herato kurde trudne sie wylosowało

0

@Arden
Oczywiście, że ma. To jeszcze dziecko i zaczyna przygode z zawodowym sportem..

0

@Pnog37
Jakby dobrze szło leczenie to może by i wrócił coś jak Militao. Wiesz takich kilka minut doslownie koncowka w jakims rozstrzygnietym meczu w nagrode i pokazanie mu, ze każdy na niego czekał.

2

@VanBest Gavi jakoś za półtora miesiąca dwa. Ogólnie on już dobrze śmiga, ale z jego powrotem sie nie spieszą. Mowiło sie o 10 msc ale ostatecznie wyjdzie rok. Myślę, ze jak wróci to już tak gotowy zeby latać w tej pomocy

0

najgorzej, ze Bernal rozwalił swoją dominującą nogę
O ile sam brak piłkarza mnie nie martwi to bardziej to, że doznaje takiej kontuzji w takim wieku. Widać, że to może być legendarny zawodnik, ale jak sobie z tym poradzi. Gavi jak sie polamal miał jednak te ponad 100 meczy w Barcelonie i byl ciut starszy.
Bardzo bym chciał, żeby wrócił np na ostatnie mecze sezonu jakby wszystko było git

1

@Danny Gaucho
ale ten wolny w Realu to wałek XDD ja pierdziu. A z ciekawosci ktory jest uznany jako ten bezpośredni?

0

@normasubiektywna
Oczywiście, ale widać że fizycznie wygląda dobrze do tego jego gra jest inna niż jeszcze sezon temu. Zniżki formy sie zdarzają oczywiście
@Boro79
Dokładnie tak. Widze, ze cos sie poprawia to ciesze się

1

@Danny Gaucho
Widziałem że wczoraj Crisu strzelił i liczą mu 64 gole. Jak to jest?

0

@MarFan
Skąd wiesz że konkretnie on płakał?

12

Pedri w tym sezonie gra jak topowy gracz. Do tego daje takie konkrety. Kocham to w jaki sposób gra jak się porusza

1

@Transu96
Od kwietnia nie gra i nawet nie wiadomo kiedy wroci

24

Ciekawostka. Olmo przybył 9 sierpnia wczoraj go dopiero zarejestrowali na 3 kolejkę la liga a i tak strzelil gola w la lidze przed Mbappe i to wchodząc z ławki.
Piękne

0

@bartas97 to nie jest bliźniacza sytuacja xd . Tu było pociągnięcie za koszulkę, ale też var powinien to sprawdzić

7

@kanver_
Przecież to karny xd

0

@Who_you_mam
Bardzo by nam się teraz przydał

2

@Comentateiro
Do tego kontuzje. Z podstawowego składu brakuje nam Christensena Araujo Gaviego De Jonga a z ważnych graczy wypadnie Bernal być może Pedri też a do tego poza jest Fati na którego też liczy Flick

2

Kiedy ten leń de Jong wraca?

3

@Nazio_87
Przecież go jeszcze nie zbadali nawet

0

@Barca_bwo
XD. Jak to możliwe że eksperci oceniają go za ważne ogniwo zespołu, a ty mówisz że to taki grajek co wogole nic nie daje xD. Niesamowite to jest. Ty go nie lubisz czy jak? Kim my zastąpimy go jak uważasz w takim razie?

2

@Comfortable_
Schodził z pomocą 2 ludzi. Wygląda to bardzo poważnie

1

@Sulimo
Po tym komentarzu opadła mi szczena

2

@Barca_bwo
Tak go oceniasz? Że nie robi nic oprócz podawaniem do najbliższego?

0

Pedri zszedł o własnych siłach?

0

Wiem że to zabrzmi śmiesznie ale strata bernala nas zaboli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?