mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy
Bernal powinien wrócic na presezon z zespołem. Na spokojnie zacznie zbierać sobie minuty we wrześniu myśle jak wszystko pójdzie git
0
@Pnog37
całe szczeście nie sciagneli go
3
@SkN
U Gaviego na profilu też masz napisane, że naderwał wiezadło krzyżowe
0
@Azi
Tu czerwona iz 2 mecze zawieszenia minimum. A to, że liga pod madryt to ja nie wierze w te ustawki ale jak to sie dzieje, ze taka sytuacja ma miejsce bez czerwonej, a jak już mendy dostał czerwo to tylko mecz pauzuje.
0
@TheNekro94
a jakie byly wczesniejsze zalozenia?
2
@4drian0
AZJATKI i AZJACI TO WARIACI. Mógł dac jakies fajne latynoski a nie azjatki blade jak kartka papieru...
0
@Herato kurde trudne sie wylosowało
0
@Arden
Oczywiście, że ma. To jeszcze dziecko i zaczyna przygode z zawodowym sportem..
0
@Pnog37
Jakby dobrze szło leczenie to może by i wrócił coś jak Militao. Wiesz takich kilka minut doslownie koncowka w jakims rozstrzygnietym meczu w nagrode i pokazanie mu, ze każdy na niego czekał.
2
@VanBest Gavi jakoś za półtora miesiąca dwa. Ogólnie on już dobrze śmiga, ale z jego powrotem sie nie spieszą. Mowiło sie o 10 msc ale ostatecznie wyjdzie rok. Myślę, ze jak wróci to już tak gotowy zeby latać w tej pomocy
0
najgorzej, ze Bernal rozwalił swoją dominującą nogę
O ile sam brak piłkarza mnie nie martwi to bardziej to, że doznaje takiej kontuzji w takim wieku. Widać, że to może być legendarny zawodnik, ale jak sobie z tym poradzi. Gavi jak sie polamal miał jednak te ponad 100 meczy w Barcelonie i byl ciut starszy.
Bardzo bym chciał, żeby wrócił np na ostatnie mecze sezonu jakby wszystko było git
1
@Danny Gaucho
ale ten wolny w Realu to wałek XDD ja pierdziu. A z ciekawosci ktory jest uznany jako ten bezpośredni?
0
@normasubiektywna
Oczywiście, ale widać że fizycznie wygląda dobrze do tego jego gra jest inna niż jeszcze sezon temu. Zniżki formy sie zdarzają oczywiście
@Boro79
Dokładnie tak. Widze, ze cos sie poprawia to ciesze się
1
@Danny Gaucho
Widziałem że wczoraj Crisu strzelił i liczą mu 64 gole. Jak to jest?
0
@MarFan
Skąd wiesz że konkretnie on płakał?
12
Pedri w tym sezonie gra jak topowy gracz. Do tego daje takie konkrety. Kocham to w jaki sposób gra jak się porusza
1
@Transu96
Od kwietnia nie gra i nawet nie wiadomo kiedy wroci
24
Ciekawostka. Olmo przybył 9 sierpnia wczoraj go dopiero zarejestrowali na 3 kolejkę la liga a i tak strzelil gola w la lidze przed Mbappe i to wchodząc z ławki.
Piękne
0
@bartas97 to nie jest bliźniacza sytuacja xd . Tu było pociągnięcie za koszulkę, ale też var powinien to sprawdzić
7
@kanver_
Przecież to karny xd
0
@Who_you_mam
Bardzo by nam się teraz przydał
2
@Comentateiro
Do tego kontuzje. Z podstawowego składu brakuje nam Christensena Araujo Gaviego De Jonga a z ważnych graczy wypadnie Bernal być może Pedri też a do tego poza jest Fati na którego też liczy Flick
2
Kiedy ten leń de Jong wraca?
3
@Nazio_87
Przecież go jeszcze nie zbadali nawet
0
@Barca_bwo
XD. Jak to możliwe że eksperci oceniają go za ważne ogniwo zespołu, a ty mówisz że to taki grajek co wogole nic nie daje xD. Niesamowite to jest. Ty go nie lubisz czy jak? Kim my zastąpimy go jak uważasz w takim razie?
2
@Comfortable_
Schodził z pomocą 2 ludzi. Wygląda to bardzo poważnie
1
@Sulimo
Po tym komentarzu opadła mi szczena
2
@Barca_bwo
Tak go oceniasz? Że nie robi nic oprócz podawaniem do najbliższego?
0
Pedri zszedł o własnych siłach?
0
Wiem że to zabrzmi śmiesznie ale strata bernala nas zaboli