2

@Lucyfffer
CO XD

0

@Linnox
Nigdy nie traktowalem go jako bramkarza ścisłego topu. Popełniał takie błędy jakich nie popełniał nikt a nogami gorzej gra niz bramkarz b klasy

0

@lucca87
Tag fajna opcja na obronę
Kimmich jako 6 idealnie by siadł do tego może grać z lewej strony obrony. Te 2 opcje bym brał od razu
Zastanowiłbym się nad Davidem oraz Alphonso
Odrzucił bym Trenta i Sane z miejsca

2

@barcanawieki Odklejoni Kroos

3

@lucca87
Wygląda na mocnego gracza to prawda. W jego wieku tez "zaczął" poważnie pykać kevin de bruyne to był sezon właśnie gdzie przychodził do City

0

@bartas97
Dlatego siedzisz na fanpage fc Barcelony? Ci wasi pomocnicy tacy kreatywni są. Szok

1

Wy się naszym składem martwicie a za głównego rywala mamy jakieś ogórki z Madrytu. Co nie?
@bartas97
@DonCarletto

0

Na jakim stadionie gra Shahtar w LM?

1

@Herato
@4drian0
On sie moze tam wkomponować bez 2 zdań, ale to nie zmieni tego ze dalej bedize im brakowac 9 tki xD

1

@Kidd
Fakt to prawda.
Ja bym wzmocnien szukał w sprzedażach. Przy sprzedazy takiego De Jonga czy nie wiem Araujo to można przeprowadzić 2 transfery właśnie na te pozycje
TJ. LS i kolejny ŚO z napastnikiem bym sie wstrzymał

2

@Kidd
pivot i Ls tak naprawde to pierwsza potrzeba. Z napastnikiem zobaczymy jak forma lewego po tym sezonie. Można spróbować wtedy coś ściągnąć za 2 sezony. Bramkarz do rotacji i boczni obroncy by sie przydali ale nie jest to warunek konieczny.
Środkową obrone mamy obsadzoną bardzo dobrze

1

@barcelonaLM
ale ona nie wymaga. Ma napisane czego szuka.

@Michael24
No o tym mowa. Ja nie rozumiem tego świata. Najlepiej w wieku 21-28 lat juz miec żone dzieci kredyty bo tak sie podoba społeczeństwu i to jest "normalne"
Mi tam szkoda najlepszych lat życia, zeby przykładowo jak moja siostra w wieku 22 juz zajmowac sie bejbikiem.

2

@Michael24
Nie rozumiem co w tym oburzającego xD

0

@Szklaner gdzie w tej chwili mogę to obejrzec?

1

@DonCarletto
A ja tam wiem. Ty często tych swoich bronisz

1

@JimMorrisonFCB
@Hosh
No jakbym był takim elonem muskiem to bym sobie kupil pare klubów i je rozwiazal np taką Chelsea United

1

A propos gorących dyskusji to jak można uwazać, że guler ma wiekszy potencjał niż Pedri. Niektórym to juz chyba wylew doskwiera, bo uważają, że Guler to nawet lepszy jest. Raz, że to inne profile graczy to dwa Pedri na ten moment jest lepszym piłkarzem niż Guler. Pare meczy na euro i mecz na hiszpańskiego ogórka wiele nie zmienia w tym ;)

3

@DonCarletto
Nie przesadzaj. Pedri jest lepszym pilkarzem niz Guler to na bank. A kto ma wyzej sufit to ciezko powiedzieć bo inny profil gracza. Pedriego przystopowaly kontuzje ale to co gra w tym sezonie to jest to. Guler narazie nic takiego nie pokazał tbh.

0

Komentarz usunięty

0

@JarekS
to jaki jest przypadek Bernala? Niezłe 7-8 msc przerwy skoro szacuje sie ze Gavi wróci w pazdzierniku. Wg matmy wychodzi prawie 12 msc.
chciałbym wiedzieć też skąd wziąłeś informacje na temat kontuzji Bernala. Skąd te dane?

0

@JarekS
Gavi miał dokładnie tą sama kontuzje :D
zerwanie wiezadła z uszkodzoną łąkotką. Wiadomo Bernal to tylko dzieciak, w takim wieku rok nie grania to jak wieczność.
co do bajceticia liverpool sam go nie chce, a gość tez nie grał rok. Śmieszy mnie to, ze stawiasz go nad Bernalem. Obaj to mlodzi zawodnicy i po tym Bajceticiu nie wiadomo czego sie spodziewać nawet

0

@JarekS
Gavi również zerwał więzadło krzyżowe nie wiem skąd to info że naderwał?

0

@JarekS
W wieku Bajcetica Bernal będzie 3 półki wyżej

0

@PizzerMan
do kiedy aktywna jest zbiórka?

0

@Pnog37
8 mln netto chcial czyli 16 brutto w drabince to jest u nas bardzo wysoko
@JimMorrisonFCB
Nie wiem ja nie jestem za takimi półśrodkami jest naprawde bardizej niz zadowolony ze Włoch tu nie trafił
@Derean
Przestań go traktować jako talent XD. Chłopie on ma juz 27 lat on teraz to powinien byc w prime

0

Chiesa to jest leszcz co jest wypychany ludzie z Juventusu za grosze.
Do tegoma wysoką pensje. Ja tam bardzo zadowolony jestem ze nie sprowadzalismy typa co zarabia krocie a siedzi ciagle w szpitalu

0

@Seledynowy
Bernal powinien wrócic na presezon z zespołem. Na spokojnie zacznie zbierać sobie minuty we wrześniu myśle jak wszystko pójdzie git

0

@Pnog37
całe szczeście nie sciagneli go

3

@SkN
U Gaviego na profilu też masz napisane, że naderwał wiezadło krzyżowe

0

@Azi
Tu czerwona iz 2 mecze zawieszenia minimum. A to, że liga pod madryt to ja nie wierze w te ustawki ale jak to sie dzieje, ze taka sytuacja ma miejsce bez czerwonej, a jak już mendy dostał czerwo to tylko mecz pauzuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?