mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker
Słuchaj w wymogach UEFA zachowanie piłkarza ma to do rzeczy. Jakby ja przyznawali bez gali w podziemiu to spoko, ale to jest duza ceremonia itp itp. To powinno mieć znacze nie kluczowe ale powinno. Przy jakichś takich close callach, ale pamiętam, że ktoregoś razu mowili o tym
2
@DonCarletto
Poza tym jak by jakis Bellingham czy Kroos wygrał euro to czemu ma Vinicius zdobyc. To co napisałes to jest prawda. Zgadzam sie z tym po prostu w tym roku mamy bardzo złe czasy i od kiedy ogladam pilke nie pamietam zeby o ta nagrode walczyli co najwyzej dobrzy zawodnicy a nie wybitni
4
@bartas97
Oby papież sie nie sprawdził
0
@Zoker
Jak sie często z toba nie zgadzam to sie tu zgodze. Nie ma pewności, że taki Vinicius wyjdzie i zagra super mecz. To tez nie wystepy na poziomie Neymara Messiego czy Lewego czy Benzemy z Champions League 2022/23. To będzie najsłabszy zdobywca złotej piłki od lat. Do tego UEFA sie poniży dając ją takiemu pajacowi
1
@DonCarletto
W realiach tego sezonu gra bo naprawdę jest mega bieda żeby kogoś do tej nagrody nominować. Na ostatnich 15 złotych pilek chłop by nawet w 5 nie był i tu się nie czarujmy
4
@Kgorecki2500
to jest takie niemieckie
0
@gorgota
Nie znam sie, ale jezeli jest tak jak piszesz to pewnie tak będzie
1
8 mln netto dla takiego ogóra. Weźcie nie rozsmieszajcie mnie XD. Tymczasem Simons Bayernie bedize mial 6 brutto XD. O CO TU CHODZI
0
@lucca87
nie jestem zwolennikiem Frimponga. Dobry pilkarz ale systemowy jak widać. Nie wiem jak by wygladal u nas na skrzydle. Mimo wszystko to wahadłowy. Za De Jonga widziałbym Kimmicha lub Zubimendiego
0
@Odcinkowy
jego warunki fizyczne sa takie jakich nie ma nikt. Jest silny jak Van dijk i szybki jak rudiger. Przeciez on przestawia totalnie kazdego jednego pilkarza. Pewnie wazy tez ze 100. Aby zdrowi dopisywało i łeb byl na miejscu
0
@gorgota
transfer kwestia godzin czy jak to było
0
@lucca87
Ja bym pogonil Raphinhe 50 baniek starczy na zakup Nico. na prawej moze grac Yamal i moze grac też Ferran. Ja bym moze pokombinował z jakims free transferem starszego zawodnika na skrzydło. Poza tym jeszcze bym wcisna wlasnie moze tego de Jonga
1
@dv7wisnia
wudeczki*. Myśle, że nie ale nie będe od razu narzucał takiego tempa młodzieży
0
@lucca87
bez sensu bylaby sprzedaż Araujo. Kto by tam gral?
raphinha jak najbardziej okej sprzedaż. De Jong tez
26
Nico Williams urodzony 12 lipca, Lamine Yamal 13 lipca. Brakuje tylko mnie na szpicy, dobrze bym sie z chlopakami dogadał. Urodziny 14 lipca wiec bym sie dopasowal jako tako
1
@lucca87
Kwestia jest tez tego ze nie zawsze zawodnik chce odejsc. Ja wogole mam wrażenie, że od nas lub z jakichś Włoch to średnio chcą odchodzić, bo po prostu żyje tu sie dobrze i oferta z Anglii czy z Arabii wieksza o milion dwa czy trzy nie zmienia nic
1
@JimMorrisonFCB
Ja też miałem jechać bo to moje rodzinne stronny ale sobie odpuściłem. Z tego co wiem to troche tych rajdów chyba nie bylo w Mikołajkach nie?
1
@Kondziubarca
Zdecydowanie tak
0
Ale mu od jakiegoś czasu dobrze siada na łeb xD
0
@Arden @Bernard777
Boje sie ludzi co tak nie mieli, więc nie wiem czemu sie czepiasz kolegi
0
@normasubiektywna
Jak czytam takie pierdolety to myślę że albo kibicem Chelsea jesteś albo chuk wie co. Zagra parę spotkań to zima sprowadza sobie innego Guiu z valencii czy innego klubu
4
Czemu Deco wygląda jakby od czasu końca kariery przynajmniej x 4 razy w tygodniu pił połówkę żołądkowej gorzkiej przed snem
0
@Objectivo @AssisMoreira
Okej dzięki, bo ja sie za bardzo na tym nie znam. Zawsze notino i ostatnio falconi.
Znacie jakies legit perfumiarnie jeszcze?
0
@mekston
Mimo wszystko w moim odczuciu jakoś mało. Mam poczucie, że to najsłabszy piłkarz w XXI wieku który ma szanse na ta nagrode
0
@mekston
ja np nie rozumiem czemu Vinicius ma przewage? W finale nie błyszczał, w połfinalach co prawda grał nieźle ale też liczb tam nie zrobił. Ta narracja tak się wzięła z dnia na dzień. Gadało sie o Bellinghamie o Viniciusie nic i nagle po tym dobrym meczu z Bayernem Vini Ballon d;or. Totalnie z dupy
0
czy Pachnidełko to legit strona z perfumami?
0
@FcPortoFan1999
Są jakieś perspektywy dla Nico?
0
@FcPortoFan1999
A jak sie zapatrujesz na transfer tego faye? Myslisz ze by dostal czas na boisku u was? A i pytanie jak sprawuje sie Nico i jaka jest jego sytuacja?
1
@MesQueUnClub_87
O O o dokładnie to
0
@TankerHunter
Jest zawodnikiem który miał dobry sezon. Było takich wielu. mnie jeden sezon za bardzo nie przekonuje.