5

@ObiektywnyKibic121
Żeby nie koleżka xD to by sobie tam nic nie poprowadził. Po co to oglądać serio xD. Każdy mądry wie, że typ jest tak śliski

0

@Cvzx
Poważnie ? XD

0

@Pedri16Future
No uważam że zagraliśmy dobry mecz na styku i jak ty uważasz że Holandia nie ma dobrego składu w kontraście do nas to zobacz gdzie kto gra i czy gra. Do tego wartość zawodników. Z reszta się zgadzam. A i ta Dania to też nie stawiałbym ja na równi z Belgią Holandia Chorwacja itp tylko raczej z resztą

2

@tristan87 @Cvzx @Pedri16Future @Arcybiskup
To zabawne co piszecie chłopaki. Jak mozecie byc zawiedzeni czy tam rozczarowani. Gralismy z lepsza druzyna. Remis czy wygrana byłaby mega sensacja, a my gralismy z nimi jak równy z równym. Wiem ze ostatecznie licza sie punkty, ale w grupie mamy 2 faworytow do wygrania ME i jednego czarnego konia xD

0

Komentarz usunięty

1

@Tabaluga37 okej, tak zrobie widze ze mozna zamowic caly pakiet( S,M i L) rzekomo oryginalnych słuchawek za okolo 3 dychy na allegro.
Co do zamiennikow to znajac to jak apple jest cwane i nie wiem zamienniki moga sie tak nie trzymac w zaczepach, albo troche innaczej wyprofilowane, ze wolalbym miec oryginaly albo moc zobaczyc na miejscu.

0

@TheNekro94
Edit tak za dwie pary ale to i tak wychodzi na to, ze 50 zł to przecież cena karykaturalna.
@Tabaluga37
Dużo sie one nie różnią? bo ktos powie guma to guma, ale moze te douszniaki tak zostały skontruowane ze nieem inne gumki sie nie trzymaja albo sie akustyka zmienia. Masz w tym doświadczenie?
@patryk355
Nie no nie kupie za 50 zl ich ziomie

0

Siema,
wie ktos gdzię moge kupić gumki do air podsów pro 1 generacji?
Nie chce płacić za applowskie 5 dych za jedna pare gumek

1

Ja pier czemu on :((((

0

@Zoker
Może chcą rywalizacji. Na środku jest Gabriel i Saliba i też zagra tam Kiwior od Biedy i White. Najwidoczniej możę chca wzmocnic rywalizacje, ale też powątpiewam. Arsenal będzie chciał sprowadzić 6 i 9

0

@korni20
Podrzucisz link do tej karty?

0

@JordiAlbion
Obojętnie jedno i drugie to absurd

1

@FCBparasiempre
Teraz mamy to samo tylko w nowoczesnej i odświeżonej formie

2

@blakkudium 16 mln xD
Kto mu tyle dał xDD

1

Kiedy sie przewiduje, że nasz mały pitbull wróci do treningów zespołowych?

3

@Sysia11
Typ ma to coś, nie jest wybitnie szybki, jest słaby fizycznie ale ma ten styl poruszania się te czucie piłki i rywala. Ja takiego talentu nie widziałem od czasu Messiego. Tu jest czysta efektywność

1

@Aragorn33
Braun wygląda jak daily user mefedronu z targówka

0

@JohnA
Nagrywałem dlatego pytam, moglibyście najpierw zapytać

1

Trzech pseudokibiców Valencii skazanych na 8 miesięcy za obrażanie Vinicius. Wiecie moze ile dostał Valverde za uderzenie Baeny na parkingu?

0

@Dosq
Tak dokładnie ale aktualnie nie ma takiego piłkarza

1

@Fenelon
Oczywiście że nie, takich piłkarzy jak Neymar już nie robią

1

@tbas
Nie ma,
Mamy porównywalną kadrę, ale ich główne gwiazdy miały lepszy sezon

0

@tomek8756
My name is optimus prime, piękne

0

@Who_you_mam
Rotacyjny to też ważne ogniwo

0

@Kamiloza91
To co napisał Chaos to tak piszą debile XD właśnie o to mi chodziło

0

@Kamiloza91
Ze jakieś gwałty czy inne rzecz tak piszą debile. Tylko debile piszą że jesteśmy mega w tyle za Realem. Real nie gra jakiejś super piłki. Obydwa klasyki były wyrównane. Zobacz że na koniec decydują detale. Moim zdaniem bez problemu w przyszłym sezonie możemy ich powieźć bo czemu nie . Tylko debile piszą że przyszedł Mbappe to 16 Lm i inne pierdoly. My mieliśmy najlepsze trio w historii footballu Inieste Busquetsa w pomocy totalnie kozacka kadrę i nie wygrywaliśmy. Oprócz tego szykuje nam się dobre pokolenie młodych graczy. Jestem mega spokojny i chyba każdy normalny kibic wie że możemy przy odpowiednim trenerze rywalizować z każdym

0

@Kamiloza91
Chodziło mi o to co napisał Chaos. Ostatni przed żółwiem który z nami i Borussia nie istniał

0

@Domin7777
Niektórzy uważają Real za najlepszy zespół po jednym dobrym sezonie gdzie sezon wcześniej była kompromitacja

0

@Chaoss
@Kamiloza91
O to gadają właśnie xd

1

@Kamiloza91
Debile tak gadają tylko xd. Dostaną w papę i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?