0

@TheNekro94
Ja też dobrze wspominam United Fergusona. ;)
Nigdy ich nie lubiłem, a teraz ich nie lubie nawet bardziej, ale zawsze nam "leżało"

1

@cymek1
duze kontrowersje przy wyniki 3/4 ;0 . Ta decyzja podciela Valencii skrzydla xD

0

@mekston
Główki Lewy Karne Haaland wolne Kane

Lewy gra dużo lepiej głowa niż Haaland

4

Yamal 18 prób dryblingu 11 udanych z tak głęboko grającą drużyną. Niesamowite

0

Ale Yamal dzisiaj gra

2

Kurwa mac jaki to jest śmieć ten sędzia

0

0

Jakiś delegat Barcelony powinien pobić tego arbitra

2

Nie mam pojęcia dlaczego nikt nie zrobi dochodzenia w sprawie szemranych zwyciestw w Lidze Mistrzów

0

@Bobo25
@Nieznajomy
Oczywiście, ale najciekawsze jest to, że jego kontuzja była cięższa. Mieli to co oni tylko gorzej. Tylko ja też tak daleko idący wniosek wysnułem, bo Gavi to wariat i nigdy nie symuluje, a dodatkowo wchodzi głowa tam gdzie większość nie włozy nogi.

0

Gavi musi mieć jakiś zabójczy próg bólu.
Przypomniało mi się jak doznał tej paskudnej kontuzji. Złapał piłkę kulał i próbował to jeszcze jakoś rozchodzić.
Tymczasem są nagrania jak Carvajal, Militao i Courtois wyją z bólu po podobnych trochę lagodniejszych urazach.
Nie chce tu obrazić graczy Realu tylko o tych sytuacjach pamiętam że są nagrania

5

Raphinha - ̶N̶a̶j̶l̶e̶p̶s̶z̶y̶ ̶s̶k̶r̶z̶y̶d̶ł̶o̶w̶y̶ ̶n̶a̶ ̶ś̶w̶i̶e̶c̶i̶e̶ ̶. Najlepszy gracz na świecie

0

@kuz
telefon mi poprawił. Mam nadzieje, że nie zepsuło Ci to humoru na reszte dnia

1

@KamQiX
Tak moim zdaniem 100 mln za Raphe to smieszna cena

1

@MesQueUnClub_87
Luźne pytanko, ale zgadzam się. Poza tym wskoczył na taki poziom, że te 100 mln to mało

0

@karolax10
Rapha i Gavi to są urodzeni liderzy. W przyszłości myślę że Casado i Cubarsi.
Teraz postawiłbym na Raphe kolejny Gavi, Lewy Pedri i Araujo w takiej kolejności

0

100 mln za Raphinha. Sell czy nie?

0

Ale mam niedosyt, ale te 1 miejsce by wyglądało tak mocarnie

0

na plus asysta do fermina? Nie wiem który obrońca potrafi zagrać tak długą dokładną i szybką piłkę.

0

@michal26
Jest szybszy silniejszy, bardziej skoczny, wyższy, cięższy. W sumie od kazdego. Araujo popełnia błędy wynikające z braku koncentracji. W powietrzu jest lepszy też Araujo, Cubarsi moim zdaniem będzie lepszy, ale nie przez najblizszy czas

2

Niech idzie. U nas byłby 8 albo 9 w kolejce do grania. Nic specjalnego. Lepiej zarobić dużo w katarze jako średni piłkarz niż, średnio w Hiszpani jako średni piłkarz

0

@michal26
Araujo pod katem fizycznym zjada Cubarsiego. Bardzo życzeniowo patrzysz na to. Naprawde

0

@michal26
Jego błędy polegają najczęściej na tym, że jest spóźniony.
Na ten moment Ronald jest poziom wyżej niż Cubarsi akurat, do tego jest po kontuzji

0

@Eric_Abidal_22
19 to trochę inny wiek niż 17.
Varane nie rozwinął umiejętności przede wszystkim piłkarskich. On był fenomenem fizycznie

0

@michal26
Nie napisałem, że Araujo jest mniej spóźniony, ale narazie wygląda lepiej niż Hiszpan. Myślę że bardzo kierujesz się sympatią co zamazuje ci faktyczny obraz

4

@ShawnC
@Comentateiro
Cubarsi rozegrał z 2600 minut w tym sezonie a ma ledwo 18 lat. Ja myślę, że to wynika ze zmęczenia też. Jest często spóźniony bo w grze 1 na 1 ciezko o lepszego zawodnika, a w grze piłka nie ma lepszego obrońcy niż on. Poza tym on ma 18 lat. On będzie szybszy i silniejszy. Okrzepnie to będzie składał każdego

1

@michal26
Najczęściej Cubarsi jest spóźniony. Fakt ze Inigo go tak ustawiał, że nie musiał interweniować z tyłu.

0

@Lola120
tak serio to nie

3

@Lola120
Moja dziewczyna mnie zdradzała i mega się denerwowałem, doszło do tego że pobiłem pracodawcę jak miałem gorszy dzień.
Od kiedy biorę ashwagandhe mam z tym luz. Czasami zapalę sobie Lolka i jest w pyte. Polecam każdemu

0

@MOLESTA
Ale Cubarsi jest lepszy do tego ledwo co skończył 18 nastke. On podrośnie dopakuje to takich asencio na siedząco będzie chował do kieszeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?