mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94
Ja też dobrze wspominam United Fergusona. ;)
Nigdy ich nie lubiłem, a teraz ich nie lubie nawet bardziej, ale zawsze nam "leżało"
1
@cymek1
duze kontrowersje przy wyniki 3/4 ;0 . Ta decyzja podciela Valencii skrzydla xD
0
@mekston
Główki Lewy Karne Haaland wolne Kane
Lewy gra dużo lepiej głowa niż Haaland
4
Yamal 18 prób dryblingu 11 udanych z tak głęboko grającą drużyną. Niesamowite
0
Ale Yamal dzisiaj gra
2
Kurwa mac jaki to jest śmieć ten sędzia
0
@KrwawiaceoczyVEB
Nie
0
Jakiś delegat Barcelony powinien pobić tego arbitra
2
Nie mam pojęcia dlaczego nikt nie zrobi dochodzenia w sprawie szemranych zwyciestw w Lidze Mistrzów
0
@Bobo25
@Nieznajomy
Oczywiście, ale najciekawsze jest to, że jego kontuzja była cięższa. Mieli to co oni tylko gorzej. Tylko ja też tak daleko idący wniosek wysnułem, bo Gavi to wariat i nigdy nie symuluje, a dodatkowo wchodzi głowa tam gdzie większość nie włozy nogi.
0
Gavi musi mieć jakiś zabójczy próg bólu.
Przypomniało mi się jak doznał tej paskudnej kontuzji. Złapał piłkę kulał i próbował to jeszcze jakoś rozchodzić.
Tymczasem są nagrania jak Carvajal, Militao i Courtois wyją z bólu po podobnych trochę lagodniejszych urazach.
Nie chce tu obrazić graczy Realu tylko o tych sytuacjach pamiętam że są nagrania
5
Raphinha - ̶N̶a̶j̶l̶e̶p̶s̶z̶y̶ ̶s̶k̶r̶z̶y̶d̶ł̶o̶w̶y̶ ̶n̶a̶ ̶ś̶w̶i̶e̶c̶i̶e̶ ̶. Najlepszy gracz na świecie
0
@kuz
telefon mi poprawił. Mam nadzieje, że nie zepsuło Ci to humoru na reszte dnia
1
@KamQiX
Tak moim zdaniem 100 mln za Raphe to smieszna cena
1
@MesQueUnClub_87
Luźne pytanko, ale zgadzam się. Poza tym wskoczył na taki poziom, że te 100 mln to mało
0
@karolax10
Rapha i Gavi to są urodzeni liderzy. W przyszłości myślę że Casado i Cubarsi.
Teraz postawiłbym na Raphe kolejny Gavi, Lewy Pedri i Araujo w takiej kolejności
0
100 mln za Raphinha. Sell czy nie?
0
Ale mam niedosyt, ale te 1 miejsce by wyglądało tak mocarnie
0
na plus asysta do fermina? Nie wiem który obrońca potrafi zagrać tak długą dokładną i szybką piłkę.
0
@michal26
Jest szybszy silniejszy, bardziej skoczny, wyższy, cięższy. W sumie od kazdego. Araujo popełnia błędy wynikające z braku koncentracji. W powietrzu jest lepszy też Araujo, Cubarsi moim zdaniem będzie lepszy, ale nie przez najblizszy czas
2
Niech idzie. U nas byłby 8 albo 9 w kolejce do grania. Nic specjalnego. Lepiej zarobić dużo w katarze jako średni piłkarz niż, średnio w Hiszpani jako średni piłkarz
0
@michal26
Araujo pod katem fizycznym zjada Cubarsiego. Bardzo życzeniowo patrzysz na to. Naprawde
0
@michal26
Jego błędy polegają najczęściej na tym, że jest spóźniony.
Na ten moment Ronald jest poziom wyżej niż Cubarsi akurat, do tego jest po kontuzji
0
@Eric_Abidal_22
19 to trochę inny wiek niż 17.
Varane nie rozwinął umiejętności przede wszystkim piłkarskich. On był fenomenem fizycznie
0
@michal26
Nie napisałem, że Araujo jest mniej spóźniony, ale narazie wygląda lepiej niż Hiszpan. Myślę że bardzo kierujesz się sympatią co zamazuje ci faktyczny obraz
4
@ShawnC
@Comentateiro
Cubarsi rozegrał z 2600 minut w tym sezonie a ma ledwo 18 lat. Ja myślę, że to wynika ze zmęczenia też. Jest często spóźniony bo w grze 1 na 1 ciezko o lepszego zawodnika, a w grze piłka nie ma lepszego obrońcy niż on. Poza tym on ma 18 lat. On będzie szybszy i silniejszy. Okrzepnie to będzie składał każdego
1
@michal26
Najczęściej Cubarsi jest spóźniony. Fakt ze Inigo go tak ustawiał, że nie musiał interweniować z tyłu.
0
@Lola120
tak serio to nie
3
@Lola120
Moja dziewczyna mnie zdradzała i mega się denerwowałem, doszło do tego że pobiłem pracodawcę jak miałem gorszy dzień.
Od kiedy biorę ashwagandhe mam z tym luz. Czasami zapalę sobie Lolka i jest w pyte. Polecam każdemu
0
@MOLESTA
Ale Cubarsi jest lepszy do tego ledwo co skończył 18 nastke. On podrośnie dopakuje to takich asencio na siedząco będzie chował do kieszeni