mihozord
Dołączył/a: marzec 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypomina Wam to coś? dwa lata temu też w doliczonym czasie gry.. :)
0
hahahahahhahahahaha tak skomentuję ten mecz
0
Z przodu jedynie Neymar bierze gre na swoje barki stwarza zagrożenie.. walczy o każdą piłkę dużo biega, cofa się do defensywy..
0
nie celebrował.
0
Vamos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
wiem, ale nie powiem ;)
0
4
Vamos Rafhinia!
1
Efekt Zidana?
Liga przegrana ! :)
0
Vamos Rafhinia!
0
No No - stylowo.. na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że ma spódniczkę.. a ten kolega po prawej już nie wytrzymuje - trzyma sprawę w swojej ręce :D. Gdyby ubrała się w to kobieta to nawet seksi strój ;D
PS: Ten goryl z tyłu to ten słynny Kickboxer, który uczy CR'a jak kopać rywali :)?
0
Dlaczego nie polceasz cyfrówek ?potrzebuje konkretnych argumentów - rożnica cenowa jest spora a CD mi raczej nie potrzebna.
0
Właśnie nie mam:D kupiłem konsole już kiedyś, ale jakoś zbytnio czasu nie miałem grałem w takie tytuły jak Far Cry ;) To co lepiej w fife 15 grać :)? fifa 16 lepiej wygląda graficznie wg mnie i grywalność lepsza od 15 miałem okazje grać w obie :)
8
"Zidane out, Benitez wróć!"
0
Vamos Rafhinia!
0
Pytanie: Ma ktoś fifę 16 z allegro wersję cyfrową na PS3? Jak to wszystko działa? nie zniknie jesli sam jej nie usunę? I czy ultimate team bedzie dzialal? Dzięki za odpowiedź:)
0
a wszyscy śmieją się z Pique, gdy gra w rękawiczkach :C
2
podawałem niżej, ale nie z PL komentarzem.
2
trzymaj i delektuj sie ;D
0
Drodzy użytkownicy - lepszy twitter czy instagram? Ogólnie to korzystam dotychczas z facebooka. Widzę, że na twitterze często udostępniają fajne informacje i można czytać je, przeglądać wchodząc na jedną stronę
Zatrzymałem się na facebooku a taki ze mnie informatyk :< z góry dzięki za odpowiedź.
3
Najngolan Terrorysta :D
http://sport.interia.pl/serie-a/news-kolega-wojciecha-szczesnego-terrorysta,nId,1925287
0
Perez w przebraniu
2
a ja wrzodów żołądka..
9
Jeszcze się okaże, że Ter Stegen do pomocy bo ma dobry drybling i dobrze gra nogami :D
0
a ja sądzę, że wypali plan "D"
Kontuzja Rakiticia to zasłona przed powołaniem do kadry.
Wydaje mi się, że Messi będzie gotowy, ale wiadomo, ze teraz beda spekulacje jak się ustawimy a Real bedzie szykowal inne taktyki.
Ponadto w Realu teraz nie dzieje sie dobrze przejawy pedofilii, szantazu, klamstw w dodatku maszyna rozważa odejście to wpłynie też na ich grę a w Barcy panuje dobra atmosfera.
1
Ten klub kojarzy mi się z rodziną.. jestem dumny, że moge kibicować takiemu wielkiemu klubowi, które ma takie wartości..
4
"Więcej niż klub" te słowa wyrażają więcej tysiąc słów bez dwóch zdań :)
Osobiście sam wciągnąłem moją dziewczynę w strefe meczów i też pokochała ten klub i cały sezon 14/15 nie przepuściła żadnego meczu w tym pięknym sezonie..
W dodatku jest uzależniona tak samo jak ja i wchodzi na stronę , gdy tylko ma wolną chwilę :)
0
A na archaicznej fioletowej stronie, ponownie możemy ujrzeć tabelę, gdzie rzekomo mamy 21 punktów a Real 22 i tym samym są na prowadzeniu.
Przypadek ? - nie sądzę, ah te kompleksy :D
7
Oficjalnie: Xavi "lubi to" ;)
1
a co do Sampera to może i zjadł, ale nie wyróżniał się na tle graczy Vilanovense.. a o Gumbau to już nie wspomne.. tylko liczyć na jakiś cud żeby ktoś odpalił...
Kaptoum dobrze i odważnie zaczął mecz, ale później nie pokazał już nic