0





Przypomina Wam to coś? dwa lata temu też w doliczonym czasie gry.. :)

0

hahahahahhahahahaha tak skomentuję ten mecz

0

Z przodu jedynie Neymar bierze gre na swoje barki stwarza zagrożenie.. walczy o każdą piłkę dużo biega, cofa się do defensywy..

0

nie celebrował.

0

Vamos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

wiem, ale nie powiem ;)

0

4

Vamos Rafhinia!

1

Efekt Zidana?
Liga przegrana ! :)

0

Vamos Rafhinia!

0

No No - stylowo.. na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że ma spódniczkę.. a ten kolega po prawej już nie wytrzymuje - trzyma sprawę w swojej ręce :D. Gdyby ubrała się w to kobieta to nawet seksi strój ;D
PS: Ten goryl z tyłu to ten słynny Kickboxer, który uczy CR'a jak kopać rywali :)?

0

Dlaczego nie polceasz cyfrówek ?potrzebuje konkretnych argumentów - rożnica cenowa jest spora a CD mi raczej nie potrzebna.

0

Właśnie nie mam:D kupiłem konsole już kiedyś, ale jakoś zbytnio czasu nie miałem grałem w takie tytuły jak Far Cry ;) To co lepiej w fife 15 grać :)? fifa 16 lepiej wygląda graficznie wg mnie i grywalność lepsza od 15 miałem okazje grać w obie :)

8

"Zidane out, Benitez wróć!"

0

Vamos Rafhinia!

0

Pytanie: Ma ktoś fifę 16 z allegro wersję cyfrową na PS3? Jak to wszystko działa? nie zniknie jesli sam jej nie usunę? I czy ultimate team bedzie dzialal? Dzięki za odpowiedź:)

0

a wszyscy śmieją się z Pique, gdy gra w rękawiczkach :C

2

podawałem niżej, ale nie z PL komentarzem.

2



trzymaj i delektuj sie ;D

0

Drodzy użytkownicy - lepszy twitter czy instagram? Ogólnie to korzystam dotychczas z facebooka. Widzę, że na twitterze często udostępniają fajne informacje i można czytać je, przeglądać wchodząc na jedną stronę

Zatrzymałem się na facebooku a taki ze mnie informatyk :< z góry dzięki za odpowiedź.

0

Perez w przebraniu

2

a ja wrzodów żołądka..

9

Jeszcze się okaże, że Ter Stegen do pomocy bo ma dobry drybling i dobrze gra nogami :D

0

a ja sądzę, że wypali plan "D"

Kontuzja Rakiticia to zasłona przed powołaniem do kadry.

Wydaje mi się, że Messi będzie gotowy, ale wiadomo, ze teraz beda spekulacje jak się ustawimy a Real bedzie szykowal inne taktyki.

Ponadto w Realu teraz nie dzieje sie dobrze przejawy pedofilii, szantazu, klamstw w dodatku maszyna rozważa odejście to wpłynie też na ich grę a w Barcy panuje dobra atmosfera.

1

Ten klub kojarzy mi się z rodziną.. jestem dumny, że moge kibicować takiemu wielkiemu klubowi, które ma takie wartości..

4

"Więcej niż klub" te słowa wyrażają więcej tysiąc słów bez dwóch zdań :)
Osobiście sam wciągnąłem moją dziewczynę w strefe meczów i też pokochała ten klub i cały sezon 14/15 nie przepuściła żadnego meczu w tym pięknym sezonie..

W dodatku jest uzależniona tak samo jak ja i wchodzi na stronę , gdy tylko ma wolną chwilę :)

0

A na archaicznej fioletowej stronie, ponownie możemy ujrzeć tabelę, gdzie rzekomo mamy 21 punktów a Real 22 i tym samym są na prowadzeniu.

Przypadek ? - nie sądzę, ah te kompleksy :D

7

Oficjalnie: Xavi "lubi to" ;)

1

a co do Sampera to może i zjadł, ale nie wyróżniał się na tle graczy Vilanovense.. a o Gumbau to już nie wspomne.. tylko liczyć na jakiś cud żeby ktoś odpalił...
Kaptoum dobrze i odważnie zaczął mecz, ale później nie pokazał już nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?