0

a na stronie RM juz flejm, ze potrafia wszystko wygrac.. :)

5

Mi sie wydaje, ze zalozyl mu siate :)))

2

Dla nas to swietna informacja :) oby tylko bez kontuzji.. miejmy nadzieje, ze zapewnia nam sporo pieknych chwil a na murawie bedzie panowala gra fair play a sedzia nie bedzie postronny..

0

Ja tez moge stwierdzic, ze Atletico ma wszelkie mozliwosci aby wyeliminowac RM przynajmniej sa jakies konkretne argumenty, patrzac wstecz na ich mecze.. :)

6

Ronaldo plakal jak czytal.. :)

0

Miejmy nadzieje, ze wykuruje ta kostke i zagra w pelni sil z meczu z Celta..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?