0

może kupimy tak Ramosa ? - nie zabraknie emocji przy rzutach rożnych :)

0

I to uczucie, gdy budzisz się o 4 rano odlać i zastanawiasz się czy zdarzyło się to naprawdę.. ;)



Te wszystkie szmatławce z interi czy innych portali sieją taką propagandę .. a później taki Kowalski przeczyta to i myśli jakie to wałki były w tym meczu... Najlepsze jest to, że płaczą głównie kibice Realu a nie PSG. Przy takim intensywnym meczu, gdzie Barcelona ich stłamsiła to nawet jeśli ten karny na Suarezie był kontrowersyjny to PSG nie stwarzało nawet sytuacji, gdzie sędzia mógłby się mylić na naszą niekorzyść.. Błędy się zdarzają i to przeważnie Real na tym korzysta a jak przy 6 bramkach padnie jakaś po kontrowersjach (chociaż był ruch kolanem) i były podstawy to płacz.. Jakoś na KMŚ Ramos nie dostał drugie żółtej, final LM - gol ze spalonego, który dał dogrywkę..
a o LaLidze już nie wspomnę bo każdy wie jaki tam cyrk jest na którym korzysta Real..


BTW: Umtiti talizman! :)

7

ale zaPACOwał !

1

Historia lubi się powtarzać... Przypomnę, że trwa też klątwa obrony LM a w puchar króla im odjechał... ☺

3

Przyznać się kto własnie włączył mecz :D

0

Mecz leci na nSport+ w nc+ kanal nr "40"

0

Odnośnie meczu Celta vs Real -Wszystko przez fatalną pogodę, która panuje w północno-zachodniej części Hiszpanii. Czyżby zwiastuje to zmianę pogody i z wiatrem przyjdzie OCIEPLENIE? ;)

7

Wielkie pokłony, świetne zmiany na stronie - oby tak dalej. Sam po części zajmuję się tworzeniem stron i wiem jaka to trudna działka. Strona mobilna również działa świetnie - naprawdę nie ma się do czego przyczepić a pomysł La Rambli to był strzał w dziesiątkę to dzięki funkcjonalności strony jest tu tylu użytkowników. Jeszcze raz dziękujęw imieniu WSZYSTKICH userów ;)!

1

Trzeba liczyć na kunszt strzelecki Ramosa - w końcu Sevilla straciła punkty i też została okradziona, Ostatnio Ramos pięknie się zachował nie celebrując bramki z Sevilla... :) Niech Real odda to co zostało ukradzione Sevilli i Barcelonie dzisiaj :)

5

Wiecie czemu gwiżdżą? On jest tak ambitny, że gwizdy go motywują :)

0

i to losowanie.. dostali w prezencie LM to teraz dostaną ligę..

0

Ale panowanie.. Messi by sie nie powstydził :D

3

To jest żałosne, nas dymają co mecz okradają z punktów, pozwalają na brutalnę gre co poskutkowało kontuzją Busiego... aż się odechciewa oglądać.. Ronaldo powalczył o piłkę z Inigo Martinezem i od razu żółta.. Real może kasować każdą kontrę faulem i nie wiem co muszą zrobić by sędzie pokazał im zółty kartonik..

1

Ramos odrabia straty ;)

0

Czy tylko mi się wydaje, że Luczo czyta La Ramble?

0

korzystam z wizja tv mam konto, ale nie można kupić premium czy to u mnie jakiś błąd tylko?

0

Proszę Was o polecenie strony na której obejrzę mecze Pucharu Króla - najlepiej płatne by nic się nie zacinało bo mam dość oglądania na darmowych kiepskiej jakości, zacinania się... Z góry dziękuję !:)

28

Uważam, że byłoby to "normanle" na podium zamiast Grizzmana powinien znaleźć się Suarez

0

Nie chciałbym być na miejscu Wojewódzkiego :)

1

mi wczoraj się sniło, że wygraliśmy 7:0 dzisiaj znowu mialem jakiś sen odnosnie Klasyku, ale nie pamietam.. mam nadzieje, że jutro zobaczymy inną Barcę - świetny moment by się przełamać.. mam nadzieje, że Busi czy Rakieta wyjdą tak zmotywowani i zaskoczą formą razem z dyrygentem Iniesta :)

Skoro rok temu wygraliśmy 4:0 na ich staniodnie to liczę nawet na skromniejszy wynik, ale wygraną.

0

a co z Jordim Albą ? pisałem niżej post, ale nikt nie odpowiedział. Po meczu z Realem Sociedad okazało się, ze ma jakis uraz kolana i kostki i grał 90 min. Media jedynie podały, ze nie trenował wczoraj z grupą..

0

Wie ktoś może coś , słyszał, czytał więcej na temat Jordiego Alby? Mam złe przeczucia - podobno miał dwa urazy: kostki, kolana i grał 90 minut z Realem Sociedad.. Ciekawe czy będzie gotowy na klasyk bo bez Alby lewa flanka straci na szybkości, kontrach.. a jak wiadomo Neymar nie rozumie sie z Dignem.

Pewne, że Iniesta i Umtiti są gotowi, ale o Albie nic nie piszą - jedynie, że nie trenował wczoraj z grupą.

0

Ma wrocic, byl filmik jak odbyl czesc normalnego treningu z grupa a to bylo kilka dni temu. Media rowniez podawaly, ze bedzie gotowy na klasyk.
PS:
http://www.fcbarca.com/73951-iniesta-powraca-do-treningow-z-grupa,sortuj-najlepsze.html

0

Leci na nsport + teraz

0

A ja tu widzę, że Zidane ładnie kleszcze pieknemu CR7...

0

tak mam umowe, ale tym razem bez canal + O co chodzi dokladnie z tym kontem na nc + go? Canal + bedzie dostepny, jesli zaloze tam konto ?

0

Drodzy La Ramblowicze ,
Gdzie moge obejrzec dzisiejszy mecz Barcelony w LM? Dzisiaj zawarlem nowa umowe i niestety nie mam Canal+, gdzie polecacie wykupic jakis stream? Z gory przepraszam za takowe pytanie (pytam po raz pierwszy) :) z gory dziekuje! :)

1

Zdenerwował się na kibiców po tym jak trafili butelką głowę Ney'a, gdy celebrowali bramkę po rzucie karnym.

3

0

faktycznie, już poprawiłem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?