0

Panowie Gdzie są Ci wszyscy co mieli wątpliwości. Pisałem przed meczem że Barcelona nie tyle nie awansuje do finału ale nie wygra meczu na Camp Nou.
To najbardziej frajersko przegrany dwumecz na tym poziomie jaki w zyciu widziałem.
Masakryczna domiancja, wsłasny stadion, porwadzenie 2:0 i przeciwnik, który nic nie jest w stanie zrobić poza nieskuteczną obroną ( przypominam Barca stzreliła 2 bramki i miała 3 100% sytuacje) - więc taka obrona jest dla mnie mało skuteczny gdy sie broni wszsytkimi zawodnikami przez cały mecz.
Mimo to Chelsea oddaje dwa strzały na bramkę - i strzela dwie bramki.
Przypominam że w dwumeczu oddali 3 celne strzały na bramkę - wszsytkie zakończyły sie golami.
Barcelona upokorzyła sie sama. Wspaniał druzyna przegrała dwumecz w sposób jaki nikt nidgy na tym poziomie nie przegrał. To dla mnie największy ból - nie to że odpadli.

0

Barca dzisja nie strzeli nawet 1 bramki - zobaczycie

0

niestety nie zadziałają, ci chłopcy juz wygrali absolutnie wszystko i nie są w stanie dzis wygrac- remis to bedzie dobry wynik
Sa zmeczeni fizycznie psychicznie - to koniec ery Wielkij Baecolony - ale ja o tym mówiłem i pisałem po drugiej połowie meczu w Cdr na camp nou

0

tu nie chodzi o zwątpienie - tylko jak wyobrażasz sobie strzelenie przez Barcę choćby 1 gola ?
O dwóch w ogóle nie ma mowy
Przeidziałem że z Chelsea przegramy, przewidziałem ze z Chelseą przegramy
Niestety tak bedzi i dzis albo przegramy 0:1 albo bedzie 0:0

0

predator
mysmy wrocili na tarczy juz tydzie n temu a mecz z Realem pokazał że Barca jest bezradna. Zapewniam ze Chelsea bedzie sie lepij bronic od Madrytu

0

Barca do ko ńca sezonu nikomu juz nie strzeli wiecej niz 2 bramki - to klepanie ja do mnie ty do Cibie jest nudne i nic nie daje. Real i Chelsea to wyjasniły w ostatnim tygodniu definitywnie

0

Panowie spokojnie
Przecież Barca juz odpała z LM. Jak wyobrażacie sobie stzrelenie 3 bramek Chelsea jak tydzień temu nawet 1 bramki nie strzeliła Barca.
Każda druzyna stzrela nam bramki jak sie tylko znajdzie pod naszym polem karnym wiec Chelsea 1 bramke stzreli na pewno

0

Najsmutniejsze jest to, że przegralismy z Realem, który grał bardzo przeciętnie, O Chelsea nawet nie chce mi sie wspominać

0

Jestem kibiecem Barcelony od 25 lat !!!!! Czyli więcej lat kibicyje Blaugranie niz wiekszośc tu piszących ma lat w ogóle..

0

Moi Drodzy
Chyba nie rozumiecie - kiedy Barcelona przegrała dwa mecze z rzedu?
Obrona w Barcy nie istnieje skoro zespoły przeciwne mając 1 lub 2 okazje w meczu strzelają nam bramki !!!!!
A ofensywa - wszyscy juz wiedzą jak grac z Barceloną i MOu iwedział co robić.Naprawde nie widzice że formuła bezsensownego klepani na swojej połowie i w środku boiska sie wyczerpała i juz nic nie daje.
73% przy piłce z Chelsea, 70% przy piłce z Realem - oba mecze przegrane !!!

0

Masz jakies wątpliwości - w którym punkcie nie mam racji ?

0

Czesc II
Panowie ! Barca nie ma szans w meczu z Chelsea - przecież Barca nie strzeli więcej jak 1 bramke jeśli w ogóle, a Chelsea ma na tyle dobrych piłkarzy że coś strzeli na pewno. Więc Barcelona juz odpadła z LM a potwierdzenie otrzymacie we wtorek.
VALDES - ten bramkarz to jakiś żart z pogrzebu, z Chelsea - szmata, dzisiaj najpierw wychodzi do dosrodkowania potem sie zatrzymuje, w końcu wypuszcza z rąk łatwą piłkę - żenujący zawodnik.

Ten mecz nie miał znaczemia dla losów mistrzostwa bo to, Real zainkasował kilka ładnych tygodni temu.

Musi nastapić zmiana trenera - jednak MOu pokazał, że po ściągnięciu piłkarzy jakich on chce jest w stanie wydobyć z nich wszystko co najlepsze- każdy piłkarz pod jego wodzą gra na swoim najwyższym poziomie.
Niestety Pep przy Guardioli to uczniak mogący od Mistrza się wiele nauczyć. Dowód: u Mou wszyscy których kupił dla Realu grają wspaniale; U Pepa: Villa, Ibra, Affelay, Adriano, Czychryński(skandal) nawet Cesc i Alexis grają w Barcy gorzej niz w poprzednich klubach. Jedyny udany transfer to Mascherano !!!

Niestety mistrzostwo i LM przegralismy. ale co gorsza przegramy tez CdR jesli Pep sie nie zorientuje i nie zrozumie, że w piłce chodzi ostrzelanie bramek i ich nie tracenie, a nie utrzymywanie sie przy piłce.

0

Czesc I

Ja po rewanżu z w ćwierfinale Copa del Rey powiedziałem że to koniec ery Wielkiej Barcy - to wszyscy mi skoczyli do gardeł.
Mecz z Milanem, Chelsea, czy Realem pokazuje że Barcelona gra na takim samym poziomie. Ale również z Atletico Bilbao, którego Real rozjeżdża jak chce.
Pep i sztab szkoleniowy smieszy mnie mówiąc, że nie zrezygnujemy z filozofii utrzymywania się przy piłce. Przypominam wszystkim że futbol polega na strzelaniu bramek a nie utrzynywaniu sie przy piłce.
Przegralismy wczoraj z Realem, który grał bardzo przeciętnie ( ile mieli 100% sytuacji ?). Pierwsza bramka to wina Valdesa, przy drugiej nic sie nie dało zrobić - ale to była jednynma 100% okazja Realu do zdobycia bramki w tym meczu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Real zagrał bardzo przeciętny mecz ale to i tak wystarczyło by pokonać Barcelonę, która jakoś w końcówce nie była wierna swojemy stylowi gry - te długie podania z linii obrony do napastników na afere !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niektórzy mówią że sie nic nie stało że jeszcze Liga Mistrzów i CdR.



0

Xavi 980
"Usuńmy ten post o tym faulu nie bądźmy realem"
Jeden z najlepszych wpisów
Autor - usuń ten post bo to obciach i wstyd.
Murawa, faule - dajcie spokój
Jak Barca chce wygrac LM to trzeba rozjechac Milan w e wtorek i tyle
Jak przgra lub zremisuje to znaczy ze nie zasługuje by grac w półfinale.
Kropka

0

Barca jest bez formy czy sie to komu podoba czy nie
Messi jest absolutnie najwiekszym piłkarzem bowiem będąc w słabiej formie(jak obecnie) nadal zalicza asysty i strzela bramki
Taki CR7, który jest wspaniałym piłkarzem - jak jest w słabej formie to w ogóle nie wiadomo czy jest na boisku.
To jest róznica między Messim a Cr7

0

el kolo
właśnie widziałem jak sie spieła na Real w drugim meczu półfinałowym Copa del Rey - cud że tego barca nie przegrała
i sietnie sie spinaja na te słbiutkie druzyn ( saragosa , Villareal, Getafe, Ossanua)

0

Panowie
Bayer zamist zagrac odważniej pressingiem i atakowac Barce to sie poddał bez walki. stąd 3:1. Barcelona czy sie to komus podoba czy nie gra słabo jak na swoje mozliwości.
Betis Sewilla i Real na Camp Nou pokazali, że nalezy Barce mocno atakować. Na wyjazdach to juz w ogóle przeciwnicy powinni atakować Barcelonę. Przeciętniaki z ligi hiszpańskiej (Gatefe, ossanua) udowodnili że Barca jest z łatwościa od ogrania.
Jeśli Barca sie nie odbuduje fizycznie i mentalnie to nie ma mowy o zwyciestwie z Chelsea, Milanem, bayernem monachium o Realu nie wspominająć bo przy takiej dysproporcji formy miedzy barca i realem to bedzie manita dla Realu.

0

Wy się módlcie żeby Real zwolnił tempo a Barca poprawiła grę bo bedzie na Camp Nou manita .... ale dla Realu

0

jutro Barca przegra mecz z bayerem - niestety

0

Lige przegralismy już dawno
Skończyła sie era Wielkiej Barcy - dziekuje za wszystkie piekne mecze
Real - gra obecnie po prostu wspaniale

0

Liga jest przegrana juz dawno
Mnie bardziej martwi że jestesmy swiadkami końca Wielkiej Barcy - od meczu wygranego z Betisem 4:2

0

Mistrzostwo Barca zaprzepasciła juz dawno więc wyniki Barcy w lidze nie maja znaczenia
Najgorsze jest to zę od meczy wygranego z Betisem u siebie jestesmy świadkami końca Wielkiej Barcelony Pepa.
Szkoda !!!!!!!

Messi już niestety nie bedzie grał lepiej tylko coraz gorzej - to samo Xavi i Iniesta.
Szkoda że taki artysta piłki jak Messi skonczy klariere za dwa trzy lata

0

Nie zartujcie że Getafe zagrało dobre spotkanie - nic Getafa nie grało poza rozbijaniem pseudo ataków Barcy
Gdyby tam pojechała Valencia nie mówią o Realu to wybili by Getafe przy takiej grze piłke z głowy

0

Barca nie ma linii atku - naprawde nie ma - Villa, Pedro,Sanchez , Cuenca - jak na poziom Barcy to żart z pogrzebu
Obysmy przegrali w Madrycie tylko 1 lub 2 do zera

0

sam iniesta, messi, xavi, czy cesc meczów wygrywać nie będą

0

Villa niech mnie nie rozśmiesza - on chce wygrać w Madrycie - pekne ze smiechu
Barca nie posiada linii ataku - Cuenca ,Pedro, Villa, Sanchez prezentuja poziom piłkarski Getafe, Rayo, Realu Sosiedad
Byle nie było blamażu w Madrycie

0

ja chyba oglądałem inny mecz - Barca 100% sytuacje stworzyła jedną - słupek Messiego

0

0

Jestem szczęśliwy że Barca w końcu straciła punkty i że Leo nie strzeklił karnego. Gdyby Barca w końcówce wygrała zaciemniło by to obraz sytuacji.
Wg mnie mimo kilku gollead jest nienajlepiej z grą Barcy.
Barca gra wolno, ślamazarnie i przewidywalnie - zobaczcie jak gra Real - szybko błyskawicznie zmiany tempa.
Nie ma przypadku że z lepszymi drużynami Barca nie wyglą da zbyt dobrze (Real,Milan, Vaelencia,Sevill)
Pep musi zmienić troszke styl gry. Barca musi grac szybko i dynamicznie bo będzie coraz gorzej

0

proszę wróćcie do starej strony
Ta jest ohydna
MASAKRA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?