0

wróćcie do starej strony - ta jest masakryczna
tamta była ja Leo Messi
ta jest jak Grzesiu Rasiak

0

Pedro

Wspaniały chłopak - rewelacyjny technicznie, bardzo szybki z instyktem do strzelania bramek, a to co robi w defensywie to jest po prostu niebywałe.

No i clou programu - który piłkarz na świecie gra równie dobrze lewą i prawą nogą jak Pedro ?

Poza tym zagadka - jest prawo czy lewonożny.............?

0

Pedro

Wspaniały chłopak - rewelacyjny technicznie, bardzo szybki z instyktem do strzelania bramek, a to co robi w defensywie to jest po prostu niebywałe.

No i clou programu - który piłkarz na świecie gra równie dobrze lewą i prawą nogą jak Pedro ?

Poza tym zagadka - jest prawo czy lewonożny.............?

0

po wygranej barcy w zeszłym tygodniu 0-8 - CR7 powiedział:

" Ciekawe czy Barcelona strzeli nam 8 goli"

........strzeliła tylko 5 .......

:)

0

po wygranej barcy w zeszłym tygodniu 0-8 - CR7 powiedział:

" Ciekawe czy Barcelona strzeli nam 8 goli"

........strzeliła tylko 5 .......

:)

0

Barca wczoraj, w bardzo tudnych warunkach rozegrała swietny mecz. Poza Bojanem i adraiano wszyscy zagrali świetny mecz. Takiego Keithe chcielibyśmy widzieć w każdym spotkaniu, Xavi - ech szkoda pisać.

Ale mnie najbardziej ucieszyło wczoraj wejści i gra Thiago - pomimo, że chłopak grał zaledwie kilkanaście minut pokazał że dysponuje bajeczną techniką i Mascherano powinien grać w Barcy B a nie Thiago. Pep musi mu dawać szanse. To naturalny następca Xaviego i Thiago powinien jak najwiecej grać by uczyć sie od najlepszego w historii futbolu reżysera gry.

Martwi mnie że Adriano grał kiepsko.

0

słuchajcie

przecież na boisku widać że Mascherano przy artstach Barcelony ma drewniane nogi - zwalnia akcej, żle podaje - generalnie lipa nic z niego nie będzie - znowu Barca wyrzuciła pieniądze w błoto !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ronaldihno - to najlepszy piłkarz jaki kiedykolwiek uprawiał tą dyscyplnę sportu - jego artyzm i zaawansowanie techniczne jbyło i jest poza zasięgiem wszystkim piłkarzy łacznie z cudownym Messim i CR7 razem wziętych

0

LIPA

Pozbylismy sie najlepszego defensywnego pomocnika na świecie - nie ma go kim zastąpić - oj niedobrze zaczyna sie dziać. zainteresowanie drewniakami niemieckim, Torres za 70 mln ? - włodarze Barcy oszaleli !!!!!!!!!!!!

0

Torres to chyba żart

już umiejetnosci Ibry zostały zweryfikowane w Barcelonie. My potrzebujemy zwrotnych szybkich graczy o wspaniełej technice. Torres akutrat umiejętności techniczne na tle pozostałych Hiszpanów w ataku ma duzo gorsze - owwszem świetnie gra głową jest nieustepliwy ale jego technika jest dobra do Gry w The Reds a nie w Barsie

0

Torres to chyba żart

już umiejetnosci Ibry zostały zweryfikowane w Barcelonie. My potrzebujemy zwrotnych szybkich graczy o wspaniełej technice. Torres akutrat umiejętności techniczne na tle pozostałych Hiszpanów w ataku ma duzo gorsze - owwszem świetnie gra głową jest nieustepliwy ale jego technika jest dobra do Gry w The Reds a nie w Barsie

0

jak czytam komentarze nirektórych to sie zastanawiam jaki mecz wczoraj oglądali ?

szwajcarzy kompletnie nic nie zagrali, pokazali fatalną jakość gry i tylko przez indolencje Hiszpanów doszło do sensacji - tak się w piłce czasami zdarza i tyle.Szwajcarzy nic nie pokazali

0

Villa jak dla mnie nie jest wcale lepszym piłkarzem od Pedro - żeby sie nie okazało że będzie siedział na ławce. rozumiem, że potrzebna jest świeża krew - ale na m potrzebni są artysci a nie bardzo dobrz piłkarze.

jak Yaya odejdzie to Pep straci w moich oczach bardzo wiele. Wolę yaye niz cesca i Ville razem wzietych.

Po co Pep trzyma Keite i czygrynskiego - to jakies nieporozumienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Panowie

Barca kupiła Zlatany by mieć w ofensywie wieksze możliwości - czytaj: bedzie można wrzucać piłki w pole karne i strzelać bramki głową - ile Ibra stzrelił bramek głową - żart z pogrzebu.

Barca potrzebuje szybkich błyskotliwych techników a nie wielkiego Ibre który nie pasuje kompletnie do stylu i jakości Barcy.

Zlatan, Keita, marquez, hleb, henry - do sprzedania !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

nie wyobrażam sobie sprzedaży Yaya

Ibra ,czygrynsky , hleb - to pomyłki transferowe

Mam nadzieję że Barce kolejnej nie popełni. Sprzedaż Toure to będzie kardynalny błąd za który Barca słono zapłaci - Keita i Busi przy Yaya to niestety klasa niżej

NIE SPRZDAWAC TOURE !!!!!!!!!!!!!!1

0

rdam

dla ciebie Pan Misiek - bo mógłbym byc twoim ojcem, a co do Ibry to lepiej grac juz na pewno nie będzie - takie ma umiejetności i tyle- inaczej wygląda sie na tle Cambiaso i Stankovica a inaczej xaviego iniesty czy Messiego

Bednar - przypomnij mi sytuacje thierrego

0

Witajcie

Wielkie gratulacje dla drużynu za mistrzostwo, styl i jakość gry. Małe podsumowanie piłkarzy:

1. Valdes, - zdecydowana poprawa solidności i przewidywalności w

grze, lepsze gra nogami, nadal sie rozwija, bardzo dobry sezon

2. Pique - jeden z najlepszych stoperów świata, wiele wspaniałych

meczów, interwencji, zagrań i ta bramka z Interem ech..

3. Puyol - ogrone serce do gry, wielki wojownik, nie tak utalentowany piłkarsko jak Pique, doskonałe i konieczne uzupełnienie drużyn

4. Maxwell - byłem sceptyczny co do jego transferu, ale rozwinął skrzsydła i gra coraz lepiej

5. Czygrynsky - niestety pudło transferowe, bezapelacyjnie na sprzedaż, za wysokie progi

6. Milito - wg mnie przecietnie grał w tym sezonie no i ta kontuzja nie ułatwiła mu dojscia do formy

7. Abidal - jak jest w formie fizycznej to prawdziwy artysta wśród obrońców, cudowna technika i spokój

8. alves - lokomotywa, prawy obrońca, pomocnik i skrzydłowy w jednym, wielki zawodnik

9. Marquez - niestet do sprzedania, nie ten poziom co reszta kolegów z defensywy

10. Iniesta - geniusz futbolu, gdyby nie ta kontuzja gralibysmy za tydzień w madrycie

11. Keita - do sprzedania, tylko bardzo dobry piłkarz, a jakość kolegów pokazauje mu miejsce w szeregu

12. Yaya Toure - najlepszy defensywny pomocnik na świecie, i co potwierdził wczorajszy mecz jeden z najlepszych rozgrywających a my go chemy sprzedać ???? - WARIACTWO

13. Xavi - cóż to mówić-szkoda słów: artysta/geniusz - możno sobie wybrać

14. Busqets - bardzo dobry sezon ale jakoś mnie nie przekonuje do końca, kilka jego strat miało znaczenie w wielu spotkaniach

15. Ibra - kilka ważnych goli strzelił, niestety Barca zweryfikowała jego prawdziwe umiejętności, szkoda go trzymac dłużej bo grac lepiej nie będzie

16. Bojan - fatalny początek sezonu, końcówka super, nie sprzedawał bym go ani wypożyczał, bedą z niego "ludzie"

17 Pedro - alez ma dynamike odwage i tzw. ciąg na bramke, ile ważnych bramek juz zdobył, przyszłość Barcelony

18. Henry - masakra jak na jego umiejętności: bye bye Thierry

19. Messi - bez komentarza bo wszyscy widzieli

0

Barcelona odpadła z LM.

Przegrała dwumecz z Interem, który trafił na spadek formy Barcelony. Na Camp Nou Barca rozegrywała zbyt wolno piłkę by mogła strzelić Interowi kilka bramek. Inter nie zagrał antyfutbolu - on nic nie zagrał - nie widziałem jeszcze tak słabo grającej drużyny na Camp Nou.

To troche smutne że tak grający zespół dotarł do finału LM. Mourinho nic nie wymyślił oprócz wybijania piłki.

Ale ten mecz definitywnie pokazał kilka aspektów:

- Ibra niestety jest za słabej jakości piłkarzem by móc rezprezentowac poziom gry cracków Barcy - chybiony transfer - szkoda tych milionów $$ ( sam byłem zwolennikiem tego transferu )

- Barca w ataku musi jednak postawić na niskich zwrotnych piłkarzy

- kompletnie runęła w tym sezonie koncepcja korzystania z wysokiego napastnika - to dobre ale nie przy takiej jakości gry jaką prezentuje Barca

- Barca musi sięgnąć po młodzież z La Massi

- brak Iniesty w optymalnej formie to jednak poważne osłabienie

Co do meczu - Barca pomimo miażdżącej przewagi grała nie najlepiej.

Włączenie nawadniaczy murawy po zakończeniu meczu był hańbiące !!!!! Barca powinna dostać ogromną karę finansową. WSTYD !!!!!!!

Trudno przegraliśmy ale trzeba pokazac klase również w takim momencie.

0

Barcelona odpadła z LM.

Przegrała dwumecz z Interem, który trafił na spadek formy Barcelony. Na Camp Nou Barca rozegrywała zbyt wolno piłkę by mogła strzelić Interowi kilka bramek. Inter nie zagrał antyfutbolu - on nic nie zagrał - nie widziałem jeszcze tak słabo grającej drużyny na Camp Nou.

To troche smutne że tak grający zespół dotarł do finału LM. Mourinho nic nie wymyślił oprócz wybijania piłki.

Ale ten mecz definitywnie pokazał kilka aspektów:

- Ibra niestety jest za słabej jakości piłkarzem by móc rezprezentowac poziom gry cracków Barcy - chybiony transfer - szkoda tych milionów $$ ( sam byłem zwolennikiem tego transferu )

- Barca w ataku musi jednak postawić na niskich zwrotnych piłkarzy

- kompletnie runęła w tym sezonie koncepcja korzystania z wysokiego napastnika - to dobre ale nie przy takiej jakości gry jaką prezentuje Barca

- Barca musi sięgnąć po młodzież z La Massi

- brak Iniesty w optymalnej formie to jednak poważne osłabienie

Co do meczu - Barca pomimo miażdżącej przewagi grała nie najlepiej.

Włączenie nawadniaczy murawy po zakończeniu meczu był hańbiące !!!!! Barca powinna dostać ogromną karę finansową. WSTYD !!!!!!!

Trudno przegraliśmy ale trzeba pokazac klase również w takim momencie.

0

Barcelona odpadła z LM.

Przegrała dwumecz z Interem, który trafił na spadek formy Barcelony. Na Camp Nou Barca rozegrywała zbyt wolno piłkę by mogła strzelić Interowi kilka bramek. Inter nie zagrał antyfutbolu - on nic nie zagrał - nie widziałem jeszcze tak słabo grającej drużyny na Camp Nou.

To troche smutne że tak grający zespół dotarł do finału LM. Mourinho nic nie wymyślił oprócz wybijania piłki.

Ale ten mecz definitywnie pokazał kilka aspektów:

- Ibra niestety jest za słabej jakości piłkarzem by móc rezprezentowac poziom gry cracków Barcy - chybiony transfer - szkoda tych milionów $$ ( sam byłem zwolennikiem tego transferu )

- Barca w ataku musi jednak postawić na niskich zwrotnych piłkarzy

- kompletnie runęła w tym sezonie koncepcja korzystania z wysokiego napastnika - to dobre ale nie przy takiej jakości gry jaką prezentuje Barca

- Barca musi sięgnąć po młodzież z La Massi

- brak Iniesty w optymalnej formie to jednak poważne osłabienie

Co do meczu - Barca pomimo miażdżącej przewagi grała nie najlepiej.

Włączenie nawadniaczy murawy po zakończeniu meczu był hańbiące !!!!! Barca powinna dostać ogromną karę finansową. WSTYD !!!!!!!

Trudno przegraliśmy ale trzeba pokazac klase również w takim momencie.

0

Barcelona przegrała z Interem 1:3. Przegrała bo cały zespół żle się prezentował pod względem motorycznym. Straty piłek i masa błędów w obronie wynikała z kiepskiej kondycji fizyczno-motorycznej całego zespołu. Słaba forma fizyczna miała odzwierciedlenie również w poczynaniach ofensywnych.

Nie wydaje się by wpływ na to miała 1000 km podróż autobusem bowiem podobnie Barca wyglądała w meczu z Espanyolem.

Cruff zamiast zwalać wine na sędziego, który faktycznie popełnił wiele błędów, powinien pomóc Guardioli w podjęciu decyzji co zrobić by wygrać mecz na Cam Nou.

A to łatwe nie będzie. Mourihno zagra wybitnie defensywnie i strzelenie 2 bramek bez straty żadnej będzie niemożliwe jeśli piłkarze będą w takim stanie fizycznym jak podczas ostatnich dwóch meczów.

Co zatem zrobić ?

1: dać odpocząć w meczu z Xerez - Xaviemu i

Messiemu, Maxwellowi, Yaya też nie powinien grać

2: obok Xaviego w rewanżu musi zagrać Yaya

3.należy rozważyc by od pierwszych minut zamiast Ibry wyszedł Bojan - 3 niskich, ruchliwych napastników

4: wbrew temu co mówi cruff Barca powinna ruszyć od razu

na Inter - jęsli po I poł nie będzie co najmniej 2:0 to Barca nie awansuje

5. konieczna jest bardzo szybkie operowanie piłką nawet kosztem zmniejszenia czasu jej posiadania - Barca nie może grac slamazarnie i wolno jak to ostatnio czyni

Podstawa to jednak odpoczynek dla kilku graczy - bez odbudowy fizycznej Barca nie nie wskóra na camp Nou; jeśli dojdą kluczowi gracze do optymalnej formy fizycznej i od początku mocno nacisnie na Inter to jest szansa - w przeciwnym razie nie ma szans na awans

0

Messi - udowodnił wczoraj, że jak jest w optymalnej formie fizycznej to jest najlepszym piłkarzem na świecie i jest nie do zatrzymania.

Ale największa niespodzianka i radość z wczorajszego meczu to fenomenalna gra Yaya Toure - wg mnie to jego najlepszy występ w barwach Barcy - oby tak dalej

0

Do komentatora

Hiddink - popełnił wielki, katasroficzny błąd. Mi tez sie do tego meczu wydawało że to najlepszy trener, strteg i taktyk na świecie.

myliłem się.

Zamiast dobic GRAJACĄ W 10-TKE bARCE bronił dalej wyniku za napastnika wpuśił obrońce.

grając przeciwko takiej druzynie jak Barca w ciagu dwóch minut nawet najlepsza defesywa jest w stanie stracic dwie bramki.

Hiddink przegrał !!!!

Barca zawaliła pierwszy mecz. Miała strzelic dwie bramki i na Stamford Bridge Chelsea musiałaby zaatakować, jednoczesnie odkrywając się - wówczas Barca spokojnie strzeliła by 2,3 bramki.

Real nie pekał i grał z Barcą otwarty futbol za co im chwała. Wole 100 razy otwarta gre Realu niz murowanie bramki przez Chelsea.

rada dla Hiddinka - niech zatrudni murarza i zamuruje cała bramke cegłami wtedy nikt im bramki nie strzeli !!!!!

Ciesze sie że zwyciężył artyzm i piekno gry !!!!!!!!!

Niestety w finale nie zagra najlepsza druzyna angielska - Liverpool

szkoda - to im sie najbardziej należało. Szkoda!

0

ranil

Nie rozumiesz fubolu. ja nie chce oglądać bezmadziejnej gry Chealsy i murowania bramki. Hiddink z Abramowiczem powininn i zatrudnoic murarza najlepije zamurować bramke cegłami wtedy Barca na pewno bramki nie strzeli.

Po prostu Chelsea i Hiddink są frajerami, zamiast strzelic druga lub nawet trzecią bramke osłabionej Barcelonie dalej sie bronili.

Do wszystkich którzy plota bzdury kto był lepszy - kto gra w finale Barca czy Chelsea?

0

1. wielka radość - BARCA w finale

2. Hiddink - zawsze uważałem go za najlepszego trenera na świecie - do tego meczu - grając w przewadze zamiast dobić Barce bawił sie w taktyczne kombinowanie i bronił wyniku ( wprowadzenie obrońcy za napastnika); przed meczem twierdził że nie bedzie defensywy - nie było - była ultradefesywa - tak na CampNou i stamford Bridge

3. Liga angielska jest najsilniejsza na świecie - ale to Barca jako jedyna drużyna jest w stanie przeciwstawić się niewiarygodnej sile fizycznej i przygotowaniu atletycznemu

4. Dobrze że Barca zagra w finale bo ogladać znowy szachy w wykonaniu MANu i chelsea jak w tamtym roku byłoby makrabyczne i najgorszą reklamą piłki

5. Mecz z Chelsea - gdyba Barca strzeliła pierwsz bramke na Stamford Bridge mecz wyglądałby zupełnie inaczej; Chelsea nie zasłuzyła na awans - jak grała w obu meczach, szczególnie na Camp Nou - żenada!!

6. Co do podyktowania karnych - to faktycznie powinien być 1 za ręke Pique w polu karnym, aczkolwiek Chelsea wczoraj i tak by go nie strzeliła :)

7. Mam nadzieje że Barca odbuduje sie fizycznie - na finał i najbliższe mecze

8. I jescze jedno Barca grając w 10-tke cały czas atakowała i szukała szansy, Chelsea nie potrafiła tego zmienić grając z przewagą jednego zawodnika -

0

Witajcie

Niestety jest żle. Nawet bardzo. Po wczorajszym meczu jestem przekonany, że Barcelona nie zdobędzie tytułu mistrza Hiszpanii, a w LM odpadnie z Lyonem lub jesli wywalczy remis bezbramkowy odpadnie w następnej fazie.

Widać że Barce dopadł wielki kryzys fizyczny i obawiam się że bedzie trwał do konca sezonu - nie ma kiedy odbudować drużyny motorycznie - to samo co w poprzednim sezonie.

Laporta i władze klubu muszą zrozumieć, że w dzisiejszej piłce trzeba mieć 22 równorzędnych zawodników a Barca ma ledwo 8-9.

W obronie Barca gra jak zespół z III ligi polskiej i bez kilku wzmocnień w defensywie nie ma co liczyc na tytułu.

Co do Valdesa to jest niesłychane że tak kiepski bramkarz gra w takim zespole jak Barca. Władze klubu i trener moga go bronić ale jest kiepskim bramkarzem.

I jeszcze jedno. Jedyna nadzieja że wróci Iniesta - bezwatpienia geniusz futbolu i najlepszy rozgrywający na swiecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?