6

Komentarz usunięty

8

- Ukraińcy biorą socjal? Źle, bo nieroby.
- Ukraińcy pracują na etacie? Źle, bo robią i zabierają miejsca pracy.
- Ukraińcy rejestrują swoje działalności? Źle, bo tworzą konkurencję.

Widzę, że przygłupom nigdy nie dogodzisz, co byś nie robił.


0

@Michu94 ale będziemy "ogrywać" starych dziadów, którzy pewnego pułapu już nie przeskoczą, bo TOP4 to priorytet.

0

@Azi zostane zjechany, ale złote pokolenie (które było w szkółce jeszcze przed nim) + fart z Pepem (że na niego postawił). Laporta nic więcej nie zrobił, a robi się z niego niewiadomo kogo. Teraz nie ma jednego i drugiego i widać jak na dłoni jakby sobie poradził, gdyby "ślepej kurze nie trafiło się ziarno".

0

@Pawci023x dziwnie zadane pytanie. Nie ma "jednego pingu", a na wartość pomiędzy dwoma punktami sieci składa się szereg czynników na które nawet możesz nie mieć wpływu.

1

Najgorsze w ogłoszeniu Xaviego jest wysłanie wiadomości w świat o instytucjonalnym szambie w klubie. Nie wiem jaki szanujący się trener by tu teraz przyszedł. Na ten moment nie będzie żadnego hydraulika, tylko jakiś zdesperowany szambonurek...

0

@MESSIah16 ilu z piłkarzy Barcy załapałoby się do 11 Vilarreal?

0

Manita - out xavi dość!!!

1

Aj słabo ten Negreira opłacony...

0

Tryb eco... karwasz twoja...

0

Lewandowski - kariera Nikosia Dyzmy

5

Komentatorzy w 3 minuty od "Oriol powinien grać dalej", do "ta akcja kończy jego występ". Beka...

0

@HypeR a Oriol miał być tymczasowo, bo mieliśmy zaraz znaleźć właściwego zastępcę Busiego...

1

Komentatorzy: Oriol powinien grać dalej. Hala Madrid!

0

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate. Dziękuję, do widzenia.

1

@Kessie przestań pić ten denaturat...

5

Będzie transfer (jeśli dojdzie do skutku) w stylu Oriola "nie chcę odchodzić z Barcelony" Romeu. Róbcie screeny

0

@Emhyr To nie pistolet, tylko walizki z sałatą.

1

@don'T.R.I.P.e pytanie czy kurs "tak", uwzględnia zaliczenie bramki, bo jak tak - toż to promocja.

0

Jest styczeń, jest krojenie na kasę pod tytułem podatek od nieruchomości. Z ciekawości znalazłem za poprzedni rok wyliczenia i w Warszawie dla nieruchomości-budynku z metra podrożało o 15%, a dla nieruchomości-gruntu 10%.

0

Liczba kontuzji pokazuje, że sztab to partyzantko-amatorka. Tutaj nawet Haland z Mbappe i KdB nic by nie dali, bo by co kilka meczy wylatywali.

0

@szkudi7 ledwo otworzył te zapijaczone oczy i już klika w ten kąkuter.

0

@LM10GOAT nie. Znaki znaki...

0

@Garga Niemiecki ordnung przy tej zapaści fizycznej to będzie wprowadzany z 5 lat. Nikt mu tu nie da tyle czasu, bo go po 1 sezonie będą zwalniać.

3

@Kidd czarny piątek.

0

@Tom0VeB Typ był chory psychicznie, więc nie wiem czy mu to dużą róznicę robiło. Z tego co się orientuję, że oskarżał studio o plagiat i to był jeden z motywów (anime w japonii to nie przelewki xp), a sam odniósł poważne oparzenia i ledwo go odratowali.

0

@bari_94 ja to się zastanawiam, czy Guardiola zrobiłby tu wyniki ponad stan. W pierwszej kadencji Laporty było złote pokolenie, transfery też raczej jakąś topką nie były (np. utopiona kasa w Zlatana).

4

@bartekvisca w klubie panuje optymizm

1

Przypominam, że Real Madryt nie rozmawia o sędziach... bo robi to ich telewizja, cyk pora na CS-a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?