7

Czy gole będą zasługą pani Lewandowskiej? xP

0

@negreanu a to akurat możliwe - nie twierdzę że nie, tylko stwierdzanie, że każda to przesada, tu właśnie bardziej charakter niż płeć będzie decydować.

0

@vangoor no tak, trzeba byłoby pewnie czekać do 2026.

0

@Stoiczkow widzę że kolejne ciekawe tezy bez pokrycia w badaniach, dobrze się tam bawicie xD

1

Maradona też był przekotem większym piłkarsko niż Xavi, a trenerem jeszcze marniejszym - tak więc nie widzę zależności.

0

@vangoor Z tego co niby czytałem coś około połowy, więc ciężko w to uwierzyć, ale jeśli tak, to przy naszej sytuacji za tyle to powinniśmy się zgodzić grać choćby w workach po kartoflach.

0

@marcin62 nie, odważną, tylko głupią. W sumie ciekawe jakby rozejście się nastąpiło, bo zdradził ją z facetem. Lepiej żeby dziecko było w rodzinie dwojga ojców, czy trsnsującej go matki. Opinie prawicy?

6

@MessiForeverTheBest Bosak powiela narrację PiS? Tego totalnie nikt się nie spodziewał. Byli w totalnym szoku.

7

@Barti_Blaugrana @Esteban_ To wy mieliście w domu wodę?

1

@Jarema2000 tzn. nie wiem co to za "kariera przez pół litra na głowę", spotkałem się wyłącznie z symbolicznym kieliszkiem wina do biznesowego obiadu/kolacji. Brzmi to źle.

3

@AlwaysBlaugrana ze wszystkich języków musiałeś wybrać język faktów.

10

@Jarema2000 Porada to wrócić do niepicia, bo to była dobra decyzja.

2

@barcanawieki cytując klasyka:
- po co ci głowa?
- jem niom.

0

@Melek4515 Dodałbym jeszcze fakt mitu niewidzialnej ręki rynku, był okres, gdy zboże staniało o 25%, a ceny chleba nie drgnęły. Branża w tym czasie zaliczyła największe marże od b. długiego czasu. Tak więc tak xD

5

Czyli karma wróciła i mamy teraz swoje "Benitez zostań"?

4

Dziś 12 stycznia, a więc został tydzień do polskiej premiery nowego (i prawdopodobnie ostatniego) filmu Hayao Miyazakiego - Chłopiec i Czapla. Bilet do kina już zarezerwowany.

Z jednej strony, słyszałem, od wielu osób z zagranicy, że "to raczej słabszy film studia Ghibli", z drugiej zaś wygrał on Złoty Glob 2023 w kategorii Najlepszy Film Animowany, pokonując taką konkurencję jak: Między nami żywiołami, Spider-Man: Poprzez multiwersum, Super Mario Bros., Suzume, Życzenie.

Oczekiwania duże, ale trzeba się przekonać czy jutubowi krytycy mają rację.

0

Komentatorzy eleven zawiedzeni Osasuną, a ja komentarzem komentatorów eleven, i tak to się toczy na tej wsi.

2

@Jakchcesz może jeszcze uda się przez baraże do finału?

0

Brak działań przy wygasającym kontrakcie, to w tym przypadku dobre działanie. Dzięki Sergi za wszystkie te lata, remontadę z PSG, łatanie dziur na słabo obsadzonych pozycjach, ale trzeba ruszyć do przodu.

1

Przy podpisywaniu umowy zapewnienia o dobrym stylu, teraz optowanie byle by przepchnąć 1:0, po krwawiących oczach.

14

To też wymowne, że PiS organizuje protest/manifestację w środku tygodnia, a PO zrobiła to w weekend. Koniec końców wyborcy Tuska w przeciwieństwie do wyborców Kaczyńskiego chodzą w tygodniu do pracy.

0

@against_modern_football no i gdzie premier? Przecież mówiłem, że to pomysł 3D.

I nadal podtrzymuje, kto się nabrał jest naiwny jak z Ferrari. Trzeba skądś wziąć pieniądze na bieżące emerytury. Kropka.

1

@tomek8756 Parafrazując TVP, "Nasz człowiek w pałacu"...

1

@NeroTFP1 Jak można głosić takie kocopoły, skoro nawet zakładając że łaska powinna być w mocy prawnej, to zostali skazani, tylko kara ma się nie odbyć xD

0

@koksik2700 przecież to 3 drogą to obiecała, a nie premier. Ale potwierdzam, że niektórzy są do bólu naiwni, wierząc politykom różnych opcji.

0

@Kinginiesta komu sypał śnieg do przedziału ten wie...

0

@AbelKabel akurat to słaby argument, bo może nawet @hayek by tak chciał. Tylko tu się nie bierze jednego pod uwagę. Najgłośniej krzyczą o wersję państwa Konfederacji Ci, którym się udało i firmę już X lat mają (ew. dzieciaki, gdzie może co 1000 odniesie jakiś sukces, a 999 podkuli ogon). To nie będzie równy start dla wszystkich, gdzie masz kogoś z trzema firmami i kogoś na najniższej i im powiesz, żeby od teraz "sobie radzili".

0

@koksik2700 Jeśli mam być szczery to tak. Jeżeli ktoś Ci obiecuje, że u każdego Polaka na podjeździe stanie nowe Ferrari, to są dwie opcje:

1. Doczytaj kruczki, bo pewnie chodzi o resoraka
2. Jeśli nie ma kruczków to nie wierz w takie bzdety, odfiltruj z góry niemożliwe rzeczy, i wtedy podejmij decyzję na kogo głosować

PS jeśli mówli o dobrowolnym ZUS, a nie sprecyzowali ile, to w sumie 1msc wpada w punkt 1.

2

@tomek8756 jaki kraj, taki Prison Break.

0

@Sulimo kierowca wstał i zaczął klaskać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?