1

@kaamil1910 no i git, po coś te opcje są ;)
A ja pozdrawiam serdecznie

1

@koziar teraz tych nikt nie ustawia, tamci też lecieli
@wojopancer skoro mi się wyświetla na tablicy, to chyba mnie dotyczy
Czy ja napisałem, że nie mogą tego robić? Problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy co?

8

Flagi Ukrainy na profilu na FB? Dla mnie super opcja. Można zrobic szybką selekcję wśród znajomych i się ich pozbyć

Mem pasujący idealnie
https://zapodaj.net/c86db34e33f74.jpg.html

0

@Mati90fcb używaj interpunkcji byku ;)

No masz inne patrzenie na tą sprawę, pewnie i po części masz rację, ale nic nie daje prawa Rosji atakować innego kraju

@koksik2700 no to swoją drogą, jednak w porównaniu do nich, to jednak będziemy bezpieczni. Ale no po dupie dostaniemy ostro niestety

6

Wiecie co jest najgorsze? Bezradność. Bezradność tych ludzi, którzy w popłochu muszą uciekać, zostawiać swoje dobytki, miejsca w których się urodzili, żyli, pracowali, próbowali do czegoś dojść. Teoretycznie mają wybór. Mogą albo pójść walczyć i prawdopodobnie zginąć, albo uciekać, ale co to za wybór. Znajdujesz się w obcym państwie, bez niczego, z dziećmi i co dalej? To jest tragedia. Zaczynać wszystko od nowa i to z bardzo trudnego położenia.
Tak samo jak działania wielkiej Uni i postępowego zachodu. Pięknie wydymali Ukrainę i zostawili ja na pastwę losu, a raczej Putina. Poraz kolejny historia pokazuje ile warte są te wszystkie traktaty, układy. Jak jesteś malutki, to nikt nawet palcem nie kiwnie. Zasrany pieniądz

0

@GeneralXavi a nie 4.6?

8

@Naturopata ale.jak jeden morderca, zabije 100 morderców, to już liczba nie będzie taka sama

7

Ale jak to jest? Miał wejść tylko na te republiki w celu zaprowadzenia pokoju, a sobie całą Ukrainę ostrzeliwuje

Moim takim może głupim marzeniem, było zawsze uratować komuś życie, nie ważne jak, ale chciałbym to zrobić. A co trzeba mieć w bani, jakim trzeba być wypranym z uczuć, empatii sukinsynem, żeby mordować niewinnych ludzi, wysyłać ich na śmierć żeby zaspokoić swoje chore ambicje?

0

@pt9 bo to trzeba usiąść na spokojnie

11

@Wilczeq ale kiedyś faktycznie mogłeś isc walczyć na front, dostałeś broń i naprzód
Teraz to tak nie wygląda
Nic nie jesteś w stanie zrobić wobec myśliwców, rakiet itp.

0

@kulek22 akurat od naszej armii być lepszym to nie jest wielki wyczyn ;)

7

@koksik2700 zobacz sobie na Białoruś i masz odpowiedź

0

@Kleps0n no tak
Nie bez przyczyny się mówi/mówiło że wojsko ratuje życie
Idziesz tam bez szkoły, bez większych umiejętności, a bierzesz ładna kasę za nic nie robię je praktycznie

0

@lioners18 ale to nie ich wina, tylko patologi tego kraju i tego co się dzieje w wojsku
Poprostu to wykorzystywali

3

@kaamil1910 przy sytuacji na granicy z Białorusią już to było widać, wielkie oburzenie, że muszą tam jeździć i pracować
Sam mam brata, który jest w wojsku, nie przepracowuje się, a jak pojechał tam płot robić, to tragedia

10

@MSN30 ale już żona z przyczajki od tyłu może zobaczyć, że na lafiryndy wchodzisz

0

@matek998 odinstalowałem apke, pobrałem jeszcze raz ze sklepu Play i narazie działa.
Dzięki

0

Pomóżcie

Opaska mi band 5
Połączona z tydzień czasu i wszystko ok, nagle przestały przychodzić powiadomienia (Huawei p30 lite). Jak ktoś dzwoni to pokazuje, ale Messenger, Whatsapp już nie
Połączyłem z innym telefonem (Xiaomi poco x3) i działa normalnie.
Miał ktoś podobnie?
Ogólnie sporo osób niby ma problem z powiadomieniami, ale restart pomagał. Restartowalem wszystko i nic

2

@ranger3120 no na weekend, żeby ktoś to przyszedł oglądać
I czas dla drużyn, żeby się lepiej przygotować na rywala

0

Nikogo nie obrażając, bo to przecież nie jego wina, ale Mingueza w Barcelonie to jest coś w stylu 'jak oni się tam znaleźli". No poprostu nie ten poziom

0

@arasz1819 no powiem Ci, że nie spodziewałem się takiej odpowiedzi :)

0

@arasz1819 hahahaha,nie, ktoś wyżej dodał post o budziku, a nie wiem czemu odpowiedziałem Tobie a nie jemu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@escarabajo to prawda, Arturowi też wyszło :D
fajnie, że to wszystko tak kulturalnie, ostatnio sporo w social mediach właśnie takich przepychanek śmiesznych było ze strony polskich klubów :)

0

Jagiellonia trolluje Artura Boruca po meczu z Wartą :D

https://www.youtube.com/watch?reload=9&time_continue=46&v=CeuK81iUf4k&feature=emb_logo

1

@GeneralXavi pozostaje blokować, tylko że to mozolne, bo tam jest po kilkanaście/kilkadziesiąt osób i każda z innym numerem telefonu ;)

1

@GeneralXavi nic z tym nie zrobisz
Ja pracowałem miesiąc w windykacji i tam była taka zasada, że dzwoniłeś 3 razy pod jakiś numer, do osoby, która mogła znać dłużnika. Dopiero jak 3 razy osoba powiedziała, że nie, to można było usunąć numer.
Ale jeżeli Twój numer widnieje jako dłużnika, bo ktoś taki podał, to zapomnij że go skasują.
Załóżmy, że to numer faktycznie dłużnika, odbierasz, mówisz że pomyłka i co, oni mają uwierzyć ot tak na słowo? Nie odpuszcza bo to hieny. A numer mają podany od zleceniodawcy

6

@Kgorecki2500 potwierdzam, ojciec opowiadał jak służył w wojsku na Helu, mówił, że zamarznięte morze to jeden z piękniejszych widoków jakie widział

1

@Sau_Ron Counter-Strike 1.6
Do dziś gram :)
A sentyment mam jeszcze do GTA SA, DSJ, 18 Wheels of Steel: Across America

2

@amanter brakuje jeszcze Najmana i jego "ludzie, tu nikogo nie ma". Obowiązkowo w niebieskiej kurtce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?