mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 fak, znowu zapomniałem ;/
3
@Sensible a co Ty taki szowinista? Panie też tu są i też mogą pomóc nakręcić pandemię :)
0
@DaPidejpi i jeszcze Ballack
1
@macio_944 pamiętam, ja też z tego "pokolenia" ;)
1
@TheNekro94 a niby nie sra się do własnego gniazda ;)
P.S ładnie z zielonymi tam stoisz
0
@Hosh miałem kiedyś global elite jak grałem, wiec zgłaszam swoją kandydaturę
5
@Alanooo oprócz wyżej wymienionych wkurza mnie brak takiego ogarnięcia, wyrozumiałości dla drugiego kierowcy i egoizm. Chodzi mi o to, że np. puszczasz kogoś, to zanim ta osoba zajarzy, to już by 5 aut przejechało. Ruszanie ze świateł, gdyby każdy był skupiony żeby dynamicznie ruszyć to zamiast 10 aut, przejechało by 14.
Zdarza się, że ktoś się zamota i stoi na złym pasie i chce go zmienić, to zaraz presją kierowców z tyłu, klaksony itp.
Ogólnie brak kultury na drodze jest mega irytujący
1
@Tomo1989 no fizyczna, bardziej wybiegania piłkarze. Na tym filmiku widać ten zabójczy "pressing" United.
@EsteBlanco bo Chelsea gryzła trawę, nie zostawiała miejsca, to sobie mogli klepać po obwodzie, a tutaj United pozwalało na bardzo dużo
7
@BART97 ale czy ja napisałem, że nie można go krytykować? Nie. Można, ale za głosowanie? To tak jakby ktoś Ciebie krytykował za oddany głos w wyborach samorządowych/prezydenckich itp.
Jak co ma jedno do drugiego? Przecież cały czas mowa o głosowaniu.
Lewy dodał post w mediach wyśmiewający wyniki plebiscytu, pokazali jak sam głosował, trochę go ludzie pocisneli i od tamtej pory dziwnym trafem głosuję już normalnie. Czyli można by rzec, że pod publikę to robi ;)
8
@BART97 z tym, że Leo chyba nigdy nie płakał w mediach społecznościowych nad wynikami jakiegoś plebiscytu, a Lewy owszem
La cabaret :)
20
@BART97 ale chyba jest różnica w zachowaniu, gdy przykładowo Ronaldo uderzył innego zawodnika z premedytacją, popchnął sędziego itp. a zagłosowanie na kolegę z drużyny
Ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale przypierdzielać się do subiektywnych głosów to już jest lekka przeginka. Cały czas się trąbi o wolnościach, niech każdy robi co chce, będzie kim chce itp. a tu sobie gość zagłosował według swojego widzi mi się i nagonka jakby komuś matkę krzywdził :)
0
@clyde zgadza się, ale jestem ciekaw ile było takich dzieciaków ;)
Nie dyskutujemy o zasadności tego narzędzia, bo nie ma nad czym :)
0
@clyde no dobra, tylko czy ktoś ma statystykę ile było takich telefonów?
Racja, czasem o wiele łatwiej wygadać się obcemu, tylko czy dzieciaki w ogóle wiedza o istnieniu takiego źródła pomocy
1
@Przemek2323 mocno zawiąże i wsadź głęboko do buta
0
@BulaKG tam gdzie Ty trzymasz
8
@dniel ale to od stóp do głów by musieli chodzić tak samo ubrani
Nam w gimbazie na rok wprowadzili, kawałek szmaty za 50 ziko, która i tak zakładałeś na swoje ubrania, taka kamizelka to była
Wiec dalej było widać różnicę w ubiorze, bo spodnie, buty, bluzy miałeś swoje.
1
@Emhyr no widać, że jest postęp, według niektórych olbrzymi i to tylko potwierdza, w jak głębokiej i czarnej dupie znalazła się Barcelona. Ciężko żeby od razu przyszły wyniki, skoro cały czas jest problem z kontuzjami kluczowych piłkarzy. Ja w tym sezonie już na nic nie liczę, może PK przy odrobinie szczęścia, ale nie nastawiam się. Natomiast uważam, że dobry okres przygotowawczy i w przyszłym sezonie o ligę powalczymy bardzo mocno (w zależności kto przyjdzie do Realu) a nawet ja wygramy.
Na pewno cieszy fakt, że są kumate osoby w klubie. Wiec można patrzeć z optymizmem na przyszłość
2
@Hubsao czyli koksogrubaski, moi ulubieni ;)
Kiedyś na studiach mieliśmy jakieś zajęcia i trzeba było coś o sobie powiedzieć, no i wyszedł taki Łukasz, mówi że w wojsku robi i interesuje się kulturystyką, "jak widać". Mało się nie oplułem. Typ niski, ulany, w za małej koszulce i wielki kulturysta. A jak mieliśmy jakieś okienko, to jechał do galerii po suplementy/odżywki. Pozdrawiam Cię Łukasz :)
0
@Mroziu najbliższy mecz 30.01.2022 z Betisem
1
@Hubsao podlane tłuszczem? Tak zwane koksogrubaski? Czy rzeźba legancka tego?
@Przemek2323 nie patrz przez pryzmat wyglądu bo się można przejechać :)
Sam mam kolegę boksera, na pierwszy rzut oka? Gość najarany się wydaje bo jak się uśmiecha to oczu nie widać, ogólnie mega pozytywny i spokojny. No ale kilka lat treningu robi swoje ;)
0
@wajcha typowy Jugol
2
@Nhyz czytać w myślach :)
7
@Gaz albo mi coś umknęło, albo Puyol i Valdes nie mieli znaczących stanowisk w klubie. Valdes był trenerem jakiejś młodzieżówki, a Puyol? On w ogóle miał jakąś rolę?
4
@Kinginiesta no i ogólnie ciężko porównywać sporty indywidualne do zespołowych, więc te plebiscyty naprawdę są bezsensowne. No i najważniejsze, to był plebiscyt, w którym głosowali kibice, wiec liczy się popularność.
2
@Kurkmen w szerszym kontekście chodziło mu o to, że w tamtym roku były IO i uważa że to najważniejsza impreza sportowa, o największej randze, przez co każdy kto zdobył medal powinien być wyżej niż Lewy.
Moim zdaniem też trochę odleciał, ale Ty wrzuciłeś tylko część wypowiedzi z której wynika że to dzban.
0
@tomek8756 wtrafił, poszłem, lekramówka, kordła, spoczywaj w spokoju, pizzernia
1
@Lokoo ja mam brata w wojsku. Co mogę powiedzieć? Kasa spoko, bardzo dużo wolnego ma. Nie przemęcza się. Z minusów? Wyjazdy na poligony, granicę, służby, jedzenie na tych wyjazdach no i wiadomo, przełożeni itp.
Ogólnie wojsko wielu ludziom "życie ratuje", jak praca w transporcie międzynarodowym np. ale stwierdził, że drugi raz by nie poszedł do wojska.
0
@MesQueUnClub08 łańcuszek, bransoletka, kolczyki, ogólnie coś z bizuteri
2
@VamosRakieta albo zapłacą komuś, żeby go uciszyć
3
@Emhyr to żeś odkrył Amerykę :)