7

@MysticCat to niech się spieszy, bo może nie zdążyć jak z tyloma osobami idzie na wojnr

0

@Ghotti panie Ferdku, afera jeee

2

@Ghotti przecież co drugi post jest o tym samym

0

Jeśli to prawda, co ten gość wypisuje, a zapowiada, że w marcu/kwietniu będzie jeszcze mocniej, to nie wiem czy tego czasu doczeka
Niestety ale jak ktoś za dużo wie i zaczyna o tym gadać, to nagle w niewyjaśnionych okolicznościach znika

0

@SteuerFreiMoney a po tej 11;45 pewnie jedziesz zatankować, na zakupy i coś zjeść do restauracji, ale nie ma Cię kto obsłużyć, bo o tej porze już nikt nie pracuje
Uwielbiam, jak ktoś, kto ma na jakiejś płaszczyźnie lepiej od innych się w taki sposób tym chwali

1

@AmigoBlancos ja kiedyś oglądałem każdy mecz Barcelony
Teraz oglądam prawie każdy mecz żużlowy, a Barcelona zeszła na dalszy plan, pewnie przez wyniki. Ogólnie dużo mniej oglądam piłki, wolę w csa pograć, albo się spotkać ze znajomymi.

2

@Bobo25 ruskie, posypane szczypiorkiem, skwareczki mocno przysmażone i polane górowską śmietaną firmy Demi, najlepsza śmietaną na świecie, polecam każdemu!

3

@EldoradoHaze to dawaj jakoś cykl czy coś, w którym napiszesz trochę tych historii, bo to są najlepsze posty na jakie tutaj można trafić.

0

@Cadafaz dawaj przykłady :)

2

@EldoradoHaze a taki milutki był, dzień dobry każdemu w metrze mówił jak jechał

3

@marcin62 popatrz na to pozytywnie, we śnie byłeś już po piątku, a tak to piątek przed Tobą, a wiadomo, że listeczek to jeden z lepszych dni :)

Trzeba szukać wszędzie pozytywów :)

2

@paweldunajecfcb a to ja trochę pofilozofuje :)
To zależy, czy przeliczać ratę kredytu, czynsz, paliwo na jeden dzień czy nie :)

Ogólnie są dni, że się wydaje sporo, a są dni, że nic, niestety tych drugich jest znacznie mniej ;)

0

@PenaldinhoGaucho a w drugą stronę jak to działa? Ja też wolę brunetki

1

@Thomson29716 mam odpowiedź
3

1

@PatrykBarca no i pewnie ten walkower będzie
Przepis jest przepis

0

Poleci ktoś jakąś maść, krem, tabletki na zadarte skórki? Teraz okres zimowy, dłonie suche i znów się zaczyna

0

@Azi a skąd ma wiedzieć kogo to?
@deyna2018 normalnie u jubilera możesz

Jak pracowałem na myjni, to co jakiś czas po odkurzaniu czyściliśmy odkurzacze, no i raz się trafiła obrączka. Z 3 miesiące czekaliśmy, nikt się nie zgłosił, to sprzedaliśmy znajomej klientce, co miała swój zakład jubilerski. Obrączka ważyła 4g dala.nam 60 zł za gram.

4

Sergio "Pudzian" Busquets
https://zapodaj.net/cda55a89b275a.jpg.html

Trochę przerażający widok, jak by był chory
A jeszcze biorąc pod uwagę, że dzisiaj piłka jest tak fizyczna, to że gość nadal utrzymuje się na tym poziomie to jest fenomen

7

Ale by sobie taką Barcelonę Xaviego z Espanyolem obejrzał człowiek

16

@mikiiki trochę samozaoranie ;)

1

@betonito mam dziwne przeczucie, że Alves z miejsca stanie się ważną postacią i być może nawet będzie grał w wyjściowej jedenastce.

0

@MysticCat @Objectivo jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Tak było, jest i będzie. Oboje macie racje.
Ale to wszystko zależy od mentalności. Zobacz na stadiony, gdzie grają drużyny delikatnie mówiąc, nie pałające do siebie sympatią. A w Hiszpanii? Gra Real z Barceloną, ale kibic z Madrytu spokojnie sobie usiądzie na trybunie z kibicami Barcelony.

0

@Omoziu ogólnie to źle odebrałem przesłanie, myślałem że ona ma jakiś ból dupy o to, że wszystko pozamykane w święto, a to chodzi o coś innego :)
Jak ktoś chce to się spotka, przed marszem np. albo w innym miejscu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@BorzyKrzys niech otworzy kawiarnie i w święto stanie za ladą, w czym ma problem? :)

1

@Ronmes jedyne czego się obawiam, to to, że piłkarze zaczną grać na zwolnienie trenera, bo może być za ciężko itp.
Ale myślę, że jest na to mniej niż 5% szansy, to nie ekstraklasa, że takie rzeczy mają miejsce

0

@Grabarz1750 już ogarnąłem, zainstalowałem jakieś stare sterowniki i narazie działa
Dziękuję za pomoc wszystkim
Tak w gwoli ścisłości, 60 Hz, bo to laptop

0

@kaamil1910 nie żartuj tak sobie ze mnie nawet :D
ja nie gram w to pierwszy raz, znam komendy itp. problem jest głębszy, coś blokuje ale nie wiem co

po formacie było 100 fps, zrobilem restart kompa i juz 60
w oknie jest 100

0

@Limaker @kuz dzięki, ale nic nie pomogło
dodam tylko, że w oknie jest 100 fps, a w trybie pełnoekranowym 60

0

Zrobiłem format, odpaliłem cs 1.6 miałem 100 fps, restart komputera i już jest 60
jakieś rady? dziwne, bo restartowałem tylko po wgarniu asus smart gesture, żeby wyłączyć tuochpad po podpięciu myszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?