0

@clyde to ja chętny, zwłaszcza na chińczyka, mam 1919 pkt, do dziś nie wiem jak ja to wbiłem :)

Oprócz tego chętnie w tysiąca mogę zagrać, 3-5-8 się fajnie gra, w kości
A z innych to jedynie w CS 1.6

0

Xiaomi Redmi Note 9 4+128 GB za 999 zł
Polecacie? Czy jest coś lepszego za te pieniądze? Z 2-3 stówy mogę dorzucić

1

@cubesnoop no to akurat jest opinia :)

15

@Katalonbar w przedszkolu :)
Potrm cała podstawówka, gimnazjum i liceum w jednej klasie :)
Ale dopiero w 2 LO coś zaiskrzyło i tak już ponad 10 lat razem, a w małżeństwie prawie 3 :)

4

Wybrałem się dzisiaj na rower z kumplem, przejeżdżamy koło Olimpijskiego (Wrocław) i słyszę, że trening ma Sparta, podjechaliśmy i udało się fotki cyknąć :)
Z Liszka, Bewleyem, Czugunovem i na deser z trzykrotnym mistrzem świata Taiem Woffindenem :)
Niestety nie było na treningu Artema Laguty i Maćka Janowskiego, ale jutro niby też trenują to chyba podjadę i spróbuję szczęścia :)

1

@skubi99 oj mylisz się, jak ktoś ma dłuższą przerwę to przede wszystkim czucie piłki traci. Piłka odskakuje, bo za daleko sobie wypuści, podania są albo zbyt mocne, albo za krótkie
Ja to widzę po sobie, to jest mój największy problem gdy wrócę po dłuższej przerwie

1

@Janek_7 jest pewnie wiele par, które są już że sobą z przyzwyczajenia, z wygody, bo dzieci, bo kredyt itp.
Dopadła ich rutyna, ale wszystko można zawsze rozbudzić
Trzeba tylko znaleźć wspólna pasję, przede wszystkim czas znaleźć i chęci
Dużo rozmawiać, zabierać na randki itp.
No i z sexem też mozna się jeszcze cieszyć w starszym wieku

0

Jaki serial na netflixie polecacie?
Coś podobnego do szkoła dla elity, albo sex education? Jakoś mi te młodzieżowe podchodzą, chociaż wiem, że nie jest to górna półka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sysia11 chciał oddać ale Messi nie chcial
I to po raz kolejny pokazuje jego skromność moim zdaniem

5

Szkoda że Messi nie wyszedł w koszulce z napisem REMONTADA :)

A numer na koszulce mógł wziąć 61 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę, ale mega przykre jest to, że mając kasę, możesz wszystko tak naprawdę. Możesz kupić już nie tyle co chcesz, ale kogo chcesz. Masz układy, znajomości więc wszystko załatwisz, każdego przekupisz. Szkoda, że tak jest, że jakiekolwiek wartości, których coraz mniej można tak łatwo kupić.

8

@Abominacja nie ma szans, że ktoś na Leo będzie gwizdał

3

@escarabajo dlatego napisałem

0

@Pilka_jest_okragla ale to jest w sumie z jednej strony żenujące, bo pewnie miesiąc temu by go wyzywali, a teraz jak Boga traktują

6

Od 15 minut kibicuje PSG, a już mnie ta Marsylia wku****

2

Są dwie opcje, albo to PSG będzie niczym walec, który przejeżdża wszystkich i miażdży, albo zlepkiem gwiazd z tak wybujałym ego, że co chwilę będą spiny, konflikty, a przez to nie będzie wyników.

Na papierze to chyba najlepsza kadra na świecie. Wzmocniona każda pozycja. Jeśli wszyscy będą zdrowi, no to naprawdę mega paka. Z drugiej strony, tyle gwiazd, tyle bonusów zapisanych w kontraktach, każdy będzie chciał strzelać karne, wolne. Ciekawe jak to rozegrają.

No i zastanawia mnie najbardziej jedno, bo do tej pory w PSG każdy zasuwał w presingu, a jak to będzie z "człapiącym" po boisku Messim? Czy inne gwiazdki się nie oburzą?

0

@Encore 1-2 Dinamo

1

@masq nie ma problemu :)

2

@masq byłem, polecam :)
Wchodziłem w spodenkach na Szrenicę
Wcześniej morsowałem kilka razy

Edit: przepraszam, spodenki, czapka, rękawiczki no i buty

0

Może i z przodu to będzie fajnie wyglądało, ale z tą obrona to my nic nie zwojujemy

1

@VamosRakieta ale i tak będzie UEFALONA

5

Messi nie pasuje do tej całej ekipy PSG. On normalny, rodzinny chłop, a tam prawie same rozpieszczone gwiazdy, które żyją w złotej klatce, w bańce mydlanej. Imprezy, jakieś świty żeby tylko gwiazdorzy się dobrze czuli. Po prostu mentalnie tam nie pasuje. Nie wydaje mi się, żeby się z Neymarem jakoś mega przyjaźnił jak w Barcelonie. Chyba, że Brazylijczyk nie będzie sobą i się zmieni, aby się przypodobać Leo. Ale takiej przyjaźni jak Suarez i Messi to na pewno nie będzie. Dwóch rodzinnych gości, którzy o wiele wyżej cenią bliskich niż imprezy.

Ramos tyle razy rywalizował z Messim, żeby się nie zapomniał i mu na treningu sanek nie zrobił jak będzie miał flashbacki.
No i ciekawe co teraz będzie mówił o Leo. Bo jak grał z Ronaldo to wiadomo kto był lepszy. Później jak już CR7 odszedł to niektórzy zawodnicy Realu wyżej cenili Messiego.

0

@foczkyyyhg będzie coś z tego?

0

Do kogo teraz Alba będzie wycofywał piłeczkę na 14-16 metr?

0

@david89 złota piłka fcbarca.com chyba padły?

1

@Bykunn nie na naprawę tylko na nowe auto hahaha :D
Kuźwa, padł akumulator (koszt nowego kilkaset złotych), a oni nowe auto i to jeszcze jakie

2

Ciekawe czy ludzie umiejszajacy Messiemu, tylko przez fakt, że nie lubią Barcelony, w końcu docenia jego kunszt, gdy zmieni barwy.
Jedni pewnie trochę przejrzą na oczy, a drudzy i tak pewnie będą swoje mądrości pisać, że słaba liga, że z taką ekipą każdy by błyszczal itp.

0

@sendesara ciekaw jestem czy jakby miał 3 dzieci i rodzinę na utrzymaniu, to faktycznie grałby za darmo, czy jednak poszedł do pracy
Chyba wiadomo, co by zrobił. Takie pieprzenie o scenariuszach, które nigdy się nie wydarzą

2

@Commando z kimś na pewno :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?