mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://zapodaj.net/39395d6744138.jpg.html
Jeden z ważniejszych fragów Paszy w życiu
2
@IronSanHybrid jak dodawałem to sobie rozwinąłem, **** tych co nie wiedzą, to byłem blisko ;)
Dzięki
0
https://zapodaj.net/eefe5f6cbfcf8.jpg.html
Pewniaczek z wywiadem Paszy po kursie 1.60 jak w masło :)
3
Na początku strasznie mi się zacinało, ale na szczęście walkę wieczoru, udało się bez zacięcia ani jednego obejrzeć. Oprócz tego dowiedziałem się że:
- Daria, 0.6 km ode mnie szuka chłopaka do igraszek
- żylaki można usunąć bez operacji
- 17 gorących lasek w mojej okolicy pilnie potrzebuje mężczyzny,
- cukrzycę można cofnąć w tydzień
0
@IronSanHybrid rozwiniesz skrót?
1
Jarek Pasza, walka nasza! :)))
0
@KacperVEB i co?
0
@KacperVEB przecież dopiero 25 minuta...
Nie czaje ludzi co tak przeżywają, jeszcze się mecz nie skończył, a już lament
0
@ranger3120 tak, dlatego kurs niski ;)
0
@Foro imo Pasza i Denis wygrają, a Denis to nawet pewniak. Dużą przewagą masy, widać było na tych konferencjach że ten Alan cały jakby miał w gaciach przed tą walką.
Co do Paszy, kondycyjnie go rozjedzie. Jest mega silny i mega mocny kondycyjnie, zaliczył spory spadek masy mięśniowej.
65-35 na Pasze
80-20 na Denisa
8
https://zapodaj.net/eefe5f6cbfcf8.jpg.html
To fajne zakłady na fortunie ;D
5
@FCBMati10Janne Ahonen? Na następnych zawodach Cię pokonam
0
@Mns21 Deluxe Ski Jump 2
0
@gumaz mam swoją grupkę, która ostatnio się rozrasta, ale samymi pozytywnymi modelami, wiec spoko ;)
I. Ile przypominam sobie żebym się na kimś zawiódł, choć pewnie były takie sytuacje, ale skoro nie pamiętam, to znaczy, że nie były to jakieś mega istotne wydarzenia
0
@Nozyk u mnie było trochę podobnie
Wspomniana La Cintura, ale wersję daliśmy na pendrive, bo była skrócona do pierwszego tańca, a oni puścili oryginał, wiec końcówkę improwizowałem. Chociaż gdybym nie spanikował, to łatwo można było z tego wybrnąć ;)
7
Co za dużo, to i świnia nie zeżre ;)
0
@gumaz Alvaro Soler - La Cintura
0
Jest ktoś chętny na współdzielenie konta na netflixie? Mam 2 sloty
0
@DIPENNN czół? ;d
0
@DamianBarcaCule do Paryża haha
1
Czy pracodawca za błąd w pracy/źle wykonane zdanie może cofnąć urlop?
0
@Ghotti no to będziesz miał promocje i będziesz miał tamtych dwóch, a tego nie :)
0
@Ghotti od Torresa, czy Moraty?
0
@AlexDark00 ciężko wyłapać żart, gdy ktoś go pisze i w dodatku jest nieśmieszny :)
Ale nie powiem nikomu, spokojnie, to będzie nasza słodka tajemnica :*
1
@escarabajo żart powinien być śmieszny, z zachowaniem jakiejś logiki ;)
6
@AlexDark00 no i standardowo, że skrajności w skrajność ;)
A może takie 18-20 stopni? Powinno być ok ;)
3
@LeoMesjasz mam/miałem okazję mieszkać wszędzie i w sumie mi to bez różnicy. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
1
@joloskyy pewnie jakieś 23% ;D
1
@Klimach fan Real to miał zawsze kozaków w tym aspekcie. Ostatnie lata to Ozil, Di Maria, Kroos, Modric, zwłaszcza Angel miał kozackie dośrodkowania i mega groźne
4
Zawsze jak robię coś związanego z tenisem, to przypominają mi się słowa mojego ojca (branża budownicza wówczas)
"Ja to lubię jak się któryś wkurzy i wali paletką o posadzkę"
:DDDD
Tak wie, że to kort i rakieta, ale pewnie odruchowo po robocie mu zostało :)