4

https://zapodaj.net/39395d6744138.jpg.html
Jeden z ważniejszych fragów Paszy w życiu

2

@IronSanHybrid jak dodawałem to sobie rozwinąłem, **** tych co nie wiedzą, to byłem blisko ;)
Dzięki

0

https://zapodaj.net/eefe5f6cbfcf8.jpg.html
Pewniaczek z wywiadem Paszy po kursie 1.60 jak w masło :)

3

Na początku strasznie mi się zacinało, ale na szczęście walkę wieczoru, udało się bez zacięcia ani jednego obejrzeć. Oprócz tego dowiedziałem się że:
- Daria, 0.6 km ode mnie szuka chłopaka do igraszek
- żylaki można usunąć bez operacji
- 17 gorących lasek w mojej okolicy pilnie potrzebuje mężczyzny,
- cukrzycę można cofnąć w tydzień

0

@IronSanHybrid rozwiniesz skrót?

1

Jarek Pasza, walka nasza! :)))

0

@KacperVEB i co?

0

@KacperVEB przecież dopiero 25 minuta...
Nie czaje ludzi co tak przeżywają, jeszcze się mecz nie skończył, a już lament

0

@ranger3120 tak, dlatego kurs niski ;)

0

@Foro imo Pasza i Denis wygrają, a Denis to nawet pewniak. Dużą przewagą masy, widać było na tych konferencjach że ten Alan cały jakby miał w gaciach przed tą walką.

Co do Paszy, kondycyjnie go rozjedzie. Jest mega silny i mega mocny kondycyjnie, zaliczył spory spadek masy mięśniowej.
65-35 na Pasze
80-20 na Denisa

8

https://zapodaj.net/eefe5f6cbfcf8.jpg.html
To fajne zakłady na fortunie ;D

5

@FCBMati10Janne Ahonen? Na następnych zawodach Cię pokonam

0

@Mns21 Deluxe Ski Jump 2

0

@gumaz mam swoją grupkę, która ostatnio się rozrasta, ale samymi pozytywnymi modelami, wiec spoko ;)

I. Ile przypominam sobie żebym się na kimś zawiódł, choć pewnie były takie sytuacje, ale skoro nie pamiętam, to znaczy, że nie były to jakieś mega istotne wydarzenia

0

@Nozyk u mnie było trochę podobnie
Wspomniana La Cintura, ale wersję daliśmy na pendrive, bo była skrócona do pierwszego tańca, a oni puścili oryginał, wiec końcówkę improwizowałem. Chociaż gdybym nie spanikował, to łatwo można było z tego wybrnąć ;)

7

Co za dużo, to i świnia nie zeżre ;)

0

@gumaz Alvaro Soler - La Cintura

0

Jest ktoś chętny na współdzielenie konta na netflixie? Mam 2 sloty

0

@DIPENNN czół? ;d

0

@DamianBarcaCule do Paryża haha

1

Czy pracodawca za błąd w pracy/źle wykonane zdanie może cofnąć urlop?

0

@Ghotti no to będziesz miał promocje i będziesz miał tamtych dwóch, a tego nie :)

0

@Ghotti od Torresa, czy Moraty?

0

@AlexDark00 ciężko wyłapać żart, gdy ktoś go pisze i w dodatku jest nieśmieszny :)
Ale nie powiem nikomu, spokojnie, to będzie nasza słodka tajemnica :*

1

@escarabajo żart powinien być śmieszny, z zachowaniem jakiejś logiki ;)

6

@AlexDark00 no i standardowo, że skrajności w skrajność ;)
A może takie 18-20 stopni? Powinno być ok ;)

3

@LeoMesjasz mam/miałem okazję mieszkać wszędzie i w sumie mi to bez różnicy. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

1

@joloskyy pewnie jakieś 23% ;D

1

@Klimach fan Real to miał zawsze kozaków w tym aspekcie. Ostatnie lata to Ozil, Di Maria, Kroos, Modric, zwłaszcza Angel miał kozackie dośrodkowania i mega groźne

4

Zawsze jak robię coś związanego z tenisem, to przypominają mi się słowa mojego ojca (branża budownicza wówczas)
"Ja to lubię jak się któryś wkurzy i wali paletką o posadzkę"
:DDDD
Tak wie, że to kort i rakieta, ale pewnie odruchowo po robocie mu zostało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?