mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo mnie trochę śmieszy i przeraża fakt, że cały czas jedna kamera kręci tylko Messiego
Nie ważne, że akcja jest z drugiej strony boiska i pada gol, jedna kamera cały czas na Leo :)
0
@barcelonaLM no i dlatego odpadła.
Odprawić z kwitkiem to jest według mnie takie przekonywujące zwycięstwo.
1
@barcelonaLM Lipsk sobie sam dwie bramki strzelił u siebie. Na tym poziomie takie błędy są niewybaczalne.
0
@Cwaniak4 nie przypominam sobie, żeby nas Real w ostatnich latach wyrzucił z LM
6
@szkutnik91 ten z PSG to nawet podobny do Kimpembe :D
0
@chudymc i znowu to samo, pisze post, dwa entery i wszystko się kasuje...
Nie zmienie zdania, bo uważam to za bezsens, może w innych krajach są specjaliści, ale jak patrzę na naszych ministrów zdrowia, co gadają, no i najważniejsze, jak wygląda służba zdrowia to śmiem wątpić w ich kompetencje. Robią i mówią co im się karze i tyle.
Nie chce mi się kontynuować tej dyskusji i się denerwować, nie na Ciebie, tylko na sytuację w tym naszym pięknym państwie. Jest piątek, dajmy sobie na luz.
0
@Cobra303 o dwumeczu z Bayernem (0-7 )
4
@mkord serio Ci to tłumaczyć?
Potrafią się spiąć na poszczególne mecze jak nikt inny, a to właśnie według mnie charakteryzuje taki typ drużyny. Cały sezon grają jak grają, ale na te kilka najważniejszych meczów potrafią się spiąć i rozstrzygnąć je na swoją korzyść.
0
@TR3YWAY dobrze że napisałeś, że patrząc na dyspozycję jednych i drugich, bo może ktoś by patrzył na dyspozycję Ajaxu Amsterdam, żeby stwierdzić czy Real ma jakieś szanse :)
A tak na serio, oczywiście że ma, to w końcu Real, drużyna turniejowa. Słabszy dzień Liverpoolu i po zawodach. Oczywiście w drugą stronę też to działa. Szanse wyrównane, bo Liverpool bez obrony a i Alisson ostatnio babole robi.
0
@chudymc osoba, która ma coś wspólnego ze zdrowiem/medycyną. Nie wiem, jakiś profesor, który siedzi w tym szmat czasu i wie co trzeba poprawić, albo chociaż starać się to robić, a nie kolejna osoba z kręgu wzajemnej adoracji, która tylko powie co mu się karze.
6
@tobiasson92 nie każda władza, a praktycznie każdy z nas. Ty jakbyś miał firmę, to nie chciał byś w niej zatrudnić swoich dzieci/żony/rodziców itp.? Pewnie byś chciał, tylko różnicą jest taka, że to Twoja firma, a te @KURWYJEBANE sobie z państwowych spółek robią właśnie rodzinne biznesy.
25
@Quavosk jak można być ministrem zdrowia, po szkole handlowej? Przecież to jest tak niedorzeczne, a w Polsce coś takiego jest na porządku dziennym
0
@Ojciec5tkidzieci to?
1
@paweldunajecfcb ooo, trzeba iść po popcorn ;)
Jeszcze tylko niech ktoś krzesła przyniesie i zaczynamy zabawę
25
@LucasW123 Vermalen? No chłop chyba z konia spadł
3
@Pietraszko
Jak Cię to tak nie obchodzi
Scrolluj dalej, co Ci szkodzi
Po co też to komentować
I autora denerwować
Nie chcesz to nie czytaj, proste
A tak pisze tą ripostę
Nowe konto założyłeś
I już nam się naraziłeś
Na sam koniec dam Ci radę
Nie cwaniakuj, bądź przykładem
0
@M_Kos jeszcze jak Lewy nie zagra to już w ogóle wybór meczu im się uda :)
44
Atalanta nic nie musi
Za to Real niech się trudzi
I gdy bramka szybko padnie
Madryt może skończyć na dnie
Dziś La Rambla za Włochami
Bo nie lubi się z "mierdami"
Proszę za to nie banować
Gdyż musiałem coś zrymować
Niechaj piękny Gasperini
Na ten wieczór coś wykmini
I niech sędzia nie drukuje
Żadnych wałków nie przyjmuje
Real dziś bez Casemiro
Bo nabroił, że aż miło
Za to Muriel dziś z hat-trickiem
I najlepszym zawodnikiem
Na sam koniec dodam jeszcze
Ze to nie są żadne leszcze
Jeśli nawet nie wygrają
To w Bergamo ich kochają
0
@vebmroku ez hat-trick
Jedna z przewrotki, drugą wkręci z różnego raboną i trzecia skorpionem z własnej połowy
0
@clyde tu akurat czy się znamy na piłce czy nie, moim zdaniem nie ma znaczenia. Gość poprostu nagle wystrzelił. Tak samo kiedyś było z Sergi Roberto, nic nie pokazywał specjalnego, a teraz jest solidnym zawodnikiem, który zagra na kilku pozycjach.
12
@BorzyKrzys ale w czym problem? Przecież przyszedł po coś do dezynfekcji
41
Wiesz co się liczy? Szacunek ludzi z Piątnicy. Z Piątnicy, no bo skąd?
5
Ciekawostka:
Pod wodzą Diego Simeone, Atletico Madryt rozegrało 20 spotkań z drużyną Getafe. We wszystkich tych spotkaniach Atletico zachowało czyste konto.
To jest naprawdę imponujące.
Ciekawostka 2:
Rafał Gikiewicz najlepszym zawodnikiem 25. kolejki Bundesligi! Co więcej, Polak przeskoczył Manuela Neuera i według not "Kickera" jest najlepszym golkiperem w niemieckiej ekstraklasie!
Źródło: Fangol
1
@horang szkoda tylko, że Lille gubi punkty ostatnio. Jakby PSG nie zdobyło mistrzów Francji to by były jaja :)
0
@jakub1906 no to tak też grałem, ale aż tylu kibiców na mecze nie przychodziło
Duże miasto?
0
@tadzik447 idealnie napisane. W punkt! :)
0
@jakub1906 no przesadził i to zdecydowanie, ale ja tam się próbuje go zrozumieć i aż tak ostro nie osądzać.
To musiałeś grać już w wyższej klasie, 3 liga?
0
@tadzik447 może dlatego że miał rodzinę i chciał jej zapewnić utrzymanie? :)
W niektórych firmach doceniają takich ludzi, ale niestety nie w tej
Juz nie pracuje tutaj
1
@jakub1906 no kolega wyżej nawet napisał ;)
Grałeś gdzieś w piłkę? Niestety do takich konwersacji dochodzi bardzo często, potem dochodzi też do rękoczynów.
0
@busquets5 niestety taka prawda, wiadomo nie wszyscy, ale znaczna większość mam wrażenie. Teraz w dobie internetu i tych wszystkich portali młodzi są uzależnieni, co chwila muszą mieć telefon w łapie. No i od razu by chcieli zarabiać nie wiadomo ile, a najlepiej to się jeszcze nie narobić