0

@maatiixx dogadał się z Kubą Błaszczykowskim, że bez względu na wszystko, podpisze kolejny kontrakt, chyba na 4 lata (ale nie jestem pewien), ale jednak teraz poinformował że nie podpisze i odejdzie po sezonie za darmo

0

@Krystian_mix najpierw zaległy, potem z tego roku

0

@pt9 to pochwal się co Ty słuchasz
Można lubić czy nie, ale chyba trochę odleciales z komentarzem odnośnie jej tekstów

0

@Tomek54321 to że dali sobie wcisnąć, nie znaczy że nie grali do końca :)

0

@kaamil1910 no o tym też pomyślałem, że o to Ci chodziło, ale nie można do końca tego porównać. Bo jest różnica, Barcelona ostatnio regularnie punktuje, natomiast Liverpool dużo częściej gubi punkty, więc naturalne, że większe szanse na odrobienie strat daje się Barcelonie.

Mamy ciężki kalendarz, 4 wyjazdy pod rząd trudne, RSSS, Real, Villareal, Valencia
W międzyczasie Sevilla, Atletico
Mogą dojść ciężkie mecze w 1/2 PK, w LM
Nie mamy ławki żeby to zrobić, lepiej się skupić na PK i LM niż na 3 frontach i wszędzie polec

0

@Kapitan_SW piłkarsko kozak, ale liczy się też zaangażowanie, postawa poza boiskiem, a tutaj już nie jest tak kolorowo

1

@kaamil1910 wydaje mi się że zrozumiałem
Barcelona nie wyprzedzi Atletico, prędzej wygra LM niż LL, co też jest mało prawdopodobne

Tak samo Liverpool, już mają po lidze

1

@kaamil1910 prędzej wygramy LM niż LL

1

@Tomek54321 uwaga, ciekawostka:

Inne drużyny też walczą do końca :)

4

@max1982 jutro
Półfinały 10 luty i 3 marca
Finał 17 kwietnia

2

@Zoker ok, masz rację, graliśmy że średniakami, ale wspomniane przez Ciebie drużyny, ostatnio z takimi właśnie średniakami przegrywają.
Liverpool dwie porażki u siebie 0-1 z Brighton i Burnley
PSG porażka z drużyną że strefy spadkowej 3-2

4

@Qlewer 1 zasada LR
Nie czyta się komentarzy w trakcie meczu :)

5

Ja tam jestem prosty chłopak, widzę posty bum szakalaka, nie wchodzę ;)

3

@Azi tak, zwłaszcza to otwieranie się nowych kart

1

@kamilop akurat tu słabe porównanie, bo na to samo wychodzi :)

0

Chyba lepiej przegrać jeden mecz 9-0, niż 9 po 1-0. Tak samo, lepiej strzelić samobója, zrobić karnego i wylecieć z boiska w jednym meczu, który i tak był przegrany, niż rozłożyć to na kilka spotkań, przez co można stracić o wiele więcej punktów. Najważniejsze, to żeby się tylko chłop nie załamał, szybko wyrzucić z pamięci i grać dalej swoje.

0

@Janiama powiedział na zajęciach, że zajmują 2 strategiczne punkty i nas nie ma ;)

1

@Janiama były Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, z którym miałem zajęcia (Piatąs) jakieś 3-4 lata temu, powiedział, że taka Rosja zajęła by Polskę w godzinę(!). Wydaje mi się, że wie co mówił, bo na tym stanowisku raczej wiedzę miał. Więc nie wiem skąd oni wzięli te 5 dni :)

0

@Danchos jak już masz wybierać z tego co podałeś, to druga opcja
Ale zobacz jeszcze ofertę na kartę, teraz są chyba dużo korzystniejsze niż abonament

6

Typowa kolejka w Ekstraklasie:

???? ZAGŁĘBIE - WISŁA PŁOCK
Crnomarković chce dostać 4. żółtą kartkę w sezonie, więc łamie noge Piotrowi Pyrdołowi.
???? GÓRNIK - LECH POZNAŃ
Sędzia dyktuje i anuluje 3 rzuty karne.
???? WARTA - CRACOVIA
Probierz podaje się po meczu do dymisji, ale w niedzielę okazuje się, że jednak nadal będzie pracował.
???? LECHIA - JAGIELLONIA
Jagiellonia wygrywa w Gdańsku pierwszy raz od ośmiu lat, Kałuziński dostaje dwie żółte kartki w minutę.
???? WISŁA KRAKÓW - PIAST GLIWICE
Krakowianie prowadzą 3:0, przegrywają 3:4. Do nieudolności gospodarzy należy dodać nieudolność arbitrów.
???? PODBESKIDZIE - LEGIA
"Górale" wygrywają po golu powszechnie wyśmiewanego przez kibiców Ekstraklasy Rafała Janickiego.

Źródło FB polska myśl szkoleniowa

5

@FC1899Barca no tak to już jest, na bukmacherce naprawdę ciężko zarabiać

Ale umówmy się, nie przegrałeś 1150 zł, tylko ich nie wygrałeś, a to różnica

5

@Bruttal ten nick to nie przypadek, co?

0

@Muszynianka ja nawet z bananem na twarzy samochód odśnieżam :)
Pewnie dlatego, że sporadycznie

1

@Witekk10 najlepszego, złotej piłki w przyszłym roku :)

52

Mówcie co chcecie, ale widok ośnieżonych wysokich drzew iglastych, to jeden z piękniejszych zimowych widoków ♥️

0

@DonMatteo901 a czemu nie mógłby zagrać z Lechem? Skoro nie pauza za kartki i nie kontuzja, to co?

8

https://zapodaj.net/d14335e3195ac.jpg.html

Tylko po kolei, żeby nikt dwa razy @#$_&@#$_& nie dostał

2

@Szpenser



Ale skąd tego dziadostwa się tyle bierze

1

@BarcaSupporter mi się jeszcze podoba muzyczka po strzeleniu bramki i migające światła na Alianz Arenie, też robi robotę

0

@BeziteX dzięki, jednak myślę, że nawet jak zaniesie to policja to oleje, bo takich jak ja było sporo, jedyny sposób żeby nie stać dalej w korku przez następne kilka godzin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?