mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@elmayakos do kredytu, no i ewentualnie jak ją będą chcieli zwolnić, to ma 3 miesiące na znalezienie nowej pracy, a nie tydzień , dwa, czy miesiąc
5
@FilipeX wyjazdowa, czarna kozacka
2
@barcamember 21.01.2021 21:00
1
@IronSanHybrid ja wczoraj byłem w sklepie i w kolejce za mną stała "madka" z Dżejsiką, a za nią jeszcze starsza Pani, tak koło 50. No i ta starsza Pani, chciała położyć koszyk z zakupami w wyznaczonym do tego miejscu jeszcze przed taśmą, ale musiała gdzieś chyba trącić "madke", bo wyskoczyła do niej z pretensjami, że ma czekać na swoją kolej, a nie się pcha. A chciała tylko położyć pewnie ciężki dla niej koszyk. Nikomu się przecież krzywda nie działała, tak jej nawet powiedziała, a ta dalej, że ja to nie obchodzi, ona tu stoi a tamta ma czekać.
A wcześniej Dżejsika włączyła alarm na bramkach bo chciała wyjść "pod prąd". No to przecież nic się nie stało, a chwilę później aferę robi, bo starsza kobieta sobie chciała koszyk odłożyć. Masakra, skąd w ludziach tyle agresji i jadu w tak błahych sprawach.
0
@NeroTFP Ty to widzę człowiek wielu talentów. Myślałem, że udzielasz korepetycji z polskiego. A tu jeszcze hakerskie sprawy :)
4
@MarcelNJ11 jeden meczyk byku
0
@Kris_1993 robiąc odpowiednie ćwiczenia na drążku na brzuch jest szansa, że schudniesz, a jeśli nie, to wzmocnisz tę partię mięśni
2
@ranger3120 w domu też się można fajnie poruszać :)
Drążek, pompki, kółko, hantle, sztanga
1
@Zip dumni po porażce, wierni po zwycięstwie :D
2
@MesQueUnClub96
A klasa, 12 miejsce na 14 drużyn
12 meczów, 3 zwycięstwa i 9 porażek
http://www.90minut.pl/liga/1/liga11590.html
1
@Bykunn no właśnie ją na początku też nie zrozumiałem tego mema, już pisałem komentarz o co kaman i nagle mnie olśniło
2
@Bykunn pewnie chodzi o hipokryzję. Masa osób została oznaczona w jakimś challengu na FB czy innym portalu i żeby nie wejść na "cipkę" to wykonuje zadania. Przy czym, wchodzi do wody na kilkanaście sekund, żeby tylko zrobić zdjęcie i się tym pochwalić. Z tego co mi wiadomo, żeby to morsowanie miało jakiś sens, to chociaż z 2-3 minuty trzeba być w wodzie. Więc wchodząc na te kilka sekund, to bardziej sobie szkodzą chyba. Ostatnio morsowalem to jeden as normalnie sobie pływał, nurkował, a potem chory. No ale popisać się trzeba :)
No i to ich wejście do wody jest jednorazowe więc o morsowaniu tu chyba nie ma mowy.
0
@koksik2700 to czemu od 5 lat nie możemy wygrać? Nadal jesteśmy dobra ekipay (jak Argentyna) i mamy najlepszego piłkarza na świecie
0
@Yosemite ja nie umiejszam, napisałem już to wyżej
Dla mnie on był najlepszym piłkarzem Francji na mundialu
Ale też się dużo łatwiej gra w dobrej drużynie i to jest fakt a nie opinia
2
@tadzik447 tych od @lucas/catalan :)
1
@koksik2700 bo miał lepsza drużynę, ale oczywiście nie ujmuje mu zasług, bo były i to nie małe
Ale Francja ma taką glebie składu, że mogli by z 3 jedenastki wystawić na mundialu
@Vandal to tylko pokazuje jakim jest kozakiem razem z Ronaldo. Przez tyle lat na topie
0
@Yosemite Ty go nie porównujesz, ale masa osób to robi. Jego najlepszy rok, to właśnie ten 2018. Potem spuścił z tonu, nie wiem czy przez kontuzję,czy przez tryb życia ( może znajomość z Neymarem)
Statystyki kozackie, ale w 2018 po super mundialu zajął 4 miejsce w plebiscycie ZP, wszyscy myśleli, że za rok, dwa to już wygra, a tu regres
1
@joloskyy ewidentnie potrzebuje wrócić do szkoły, z prawdą się nie minął :)
1
@Yosemite Messi w jego wieku, zdobył swoją pierwszą złotą piłkę. Umówmy się, Mbappe nie był nawet blisko jej zdobycia tak naprawdę.
To tak apropo porównań z Argentyńczykiem
0
@Aaron10 a nie możesz założyć PayPal i przewalutować sobie?
6
@BarcaInfo i ten uśmieszek z dziewiczym wąsikiem po spartolonej setce ❤️
3
@tadzik447 ale na innych portalach masz ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@MesQueUnClub96 przecież ja nikogo nie wymieniam :)
Tak tylko podałem statystykę, bo jest dość imponująca
0
@JohnA ja wiem, że to tylko liczby, ale jednak robi to wrażenie, stracić 3 bramki w 15 meczach
3
@MesQueUnClub_87 jak grałem w CS to tylko na myszce za 30 złotych i to bez podkładki, a i tak się biło leszczy co na gejmingowych grali ;)
1
@HueHueszki teraz już nie :)
6
Bayern po 15 kolejkach Bundesligi ma 24 gole stracone.
W drugim sezonie Guardioli w Bayernie, jego zespół po 15 kolejkach stracił... 3 (!) bramki.
1
@Yosemite ale grając z przewagą zawodnika, żeby rywal się tak długo utrzymywał przy piłce, bez jakiegokolwiek nacisku ze strony piłkarza Juve i to jeszcze na 40 metrze od bramki, dramat.
To wygląda tak, jakby Juventus grał w osłabieniu
1
@VenoM boję się spytać :)
5
Czujecie?
Śmierdzi karnym dla Juventusu