2

Tak a propo tych wszystkich odejść użytkowników ze strony, to mi się scenka z kabaretu Paranienormalnych przypomniała (skecz Biedronka airlines)
- halo, Krysia? Szybko mów bo w pracy jestem! Co się dzieje? Co mówisz? Co mówisz, że gdzieś idziesz tak? To tylko po to do mnie dzwonisz, że Ty gdzieś idziesz? Wielkie halo, świat zatrzymać, Krysia idzie!
Ahaa...dobra...teraz dotarło...że odchodzisz
No wiesz Krysia, co ja Ci mogę powiedzieć po 20 latach małżeństwa? Co tak późno?

Igor w kabarecie jak był, to byli mega

0

@sebqPL tak jak kolega wyżej napisał, pewnie mokre dywaniki od śniegu. Jedyna rada to trzepać buty przed wejściem, żeby jak najmniej śniegu się znalazło w aucie.

0

@kulson1947 Polska - Hiszpania

0

@Katalonbar przecież dopiero półmetek
Są tak samo blisko spadku jak i utrzymania :)

A nawet jak spadną, to pewnie będą transfery

2

@sawyer00 wystarczyła Soplica śliwkowa :)
@TheNekro94 nie wiem o co kaman :)

https://zapodaj.net/dbdd057bcbc8c.jpg.html

3

Szrenica bez koszulki zdobyta :)

Ale mega sprawa

1

@clyde ostatnio moja szanowna małżonka zrobiła takie burgery, kupiła tylko bułki specjalne, a do środka pierś z kurczaka, sałata, pomidorek, ogóreczek, ser i sos
Lepsze niż z maca :)

3

@clyde o tak, kromka chleba, do środka mielony i ogórek kiszony do łapy ❤️

0

@Katalonik97 Estadio La Cartuja

21

@NaFazieHitman
-Co Pan woli? Sex czy święta?
- Sex, zdecydowanie sex, ale święta są częściej

21

https://zapodaj.net/c1c821a64e4b5.jpg.html

Zidane to jednak dobry taktyk, IQ 200

1

@Dzemix111 czasami jest spoko, czasami ujowo,
Ale najgorsze to jest wstawanie. Ja tam robić mogę, wiem że trzeba inie mam z tym problemu, ale wstawanie o 5:30 to katorga

5

@AllBundy a to już koniec meczu?

1

@kiper09 w Sevilli, ale nie na stadionie Sevilli :)

@Elnuum Estadio La Cartuja

2

@kuba1794 jak minimum 3?
Na fortunie można 1
Na sts też z pewnością

Może mówisz o AKO?

1

@VeB 1899 odbierz i wysłuchaj co Ci zaproponują
Potem powiedz, że masz inną, lepszą ofertę i że jak chcą Cię zatrzymać, to niech się postarają
Za kilka dni powinieneś dostać kolejny telefon z lepszą ofertą
Wtedy już sam podejmiesz decyzję, czy będzie to oferta zadawalajaca

Kuzyn tak robił właśnie z tym dostawcą i ma taki sam pakiet jak moi rodzice, a płaci znacznie mniej

0

Przyznam, że mi się wczoraj przysnęło na dogrywce, więc odpaliłem sobie teraz skrót. No i powiem jedno, Ter Stegen to jest taki kocur, że głowa mała. Co gość nam tyłek ratuje i to w taki sposób, że można tylko przecierać oczy ze zdumienia. W dodatku bardzo sympatyczny i normalny facet.

2

@Batys i w tydzień poprawił technikę hahaha, to są dopiero asy :)

0

W półfinale Superpucharu Hiszpanii Kobiet, nasze piłkarki po rzutach karnych przegrały z Atletico Madryt. W meczu remis 1-1. W rzutach karnych 3-1 dla Atletico. Nasze Panie strzeliły tylko jednego karnego na 4 próby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AssisMoreira za wcześnie, przecież tu w każdej chwili może być jakaś aferka :)
Trzeba czekać do 20-21

0

@messi564 może i przyjdzie, ale nie w tym roku moim zdaniem

0

@pele1282 ooo, to kółko wzajemnej adoracji dzisiaj baluje
Oby im Barcelona święta nie zepsuła :)

0

@Tomek54321 no właśnie napisałem osobny post już, że coś się popsuło, bo przy edycji komentarza, poprzednia wersja znika całkowicie, wyświetlają się jacyś inni użytkownicy

Przez przypadek, wybacz

2

Też macie problem, że kasuje Wam treść posta?
Np. przed chwilą chciałem coś edytować, to poprzednia wersja postu zniknęła

I często też jest problem, gdy chce zrobić przerwę między wersami, kliknę z dwa razy "enter" to też znika wcześniejszy tekst, albo wyświetlają się użytkownicy

0

@Tomek54321 niby jedna fiołka starczy na 6 dawek, więc więcej osób się zaszczepi

0

@tomek8756 pisałem już o tym dzisiaj, pozwolę sobie wkleić jeszcze raz

Masa osób została oznaczona w jakimś challengu na FB czy innym portalu i żeby nie wejść na "cipkę" to wykonuje zadania. Przy czym, wchodzi do wody na kilkanaście sekund, żeby tylko zrobić zdjęcie i się tym pochwalić. Z tego co mi wiadomo, żeby to morsowanie miało jakiś sens, to chociaż z 2-3 minuty trzeba być w wodzie. Więc wchodząc na te kilka sekund, to bardziej sobie szkodzą chyba. Ostatnio morsowalem to jeden as normalnie sobie pływał, nurkował, a potem chory. No ale popisać się trzeba :)

No i to ich wejście do wody jest jednorazowe więc o morsowaniu tu chyba nie ma mowy.


2

@Fawrf jak jest jeszcze slot, to proszę o oznaczenie :)

0

@NeroTFP mnie jeszcze irytuje, jak wychodzą i nie zamykają drzwi, to takie nieodpowiedzialne

3

Uwielbiam jak w filmach/serialach aktorki budzą się w pełnym makijażu, domownicy chodzą w butach i kładą je na łóżko. To takie prawdziwe i realne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?