mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@kacperek2005letsgo i oczywiście masz do tego prawo. Ale skoro masz o nim takie zdanie a nie inne, to nikt Cię na poważnie nie będzie brał w dyskusji na temat piłki na pewno ;)
0
@Joe_Pesci ale już dzień później mocny spadek temperatury i możliwe opady śniegu :)
4
@kacperek2005letsgo AdrianGajewski2005 czy to Ty? :)
4
@Messinio82 liczba występów w LMu Messiego się nie zgadza, chyba 1 z przodu brakuje :)
0
@koziar ujowo, ale stabilnie
Czekamy na nowy sezon żużlowy, będzie się działo ;)
10
Taka fajna atmosfera była przed gala, a po ogłoszeniu wyników standardowo wylewy i wysrywy.
To, że Wam się nie podoba co robi, nie znaczy, że wszystkim
Wrzucanie przez @IronSanHybrid linków z jbzd też się nie wszystkim podoba, a jednak nikt go za to nie krytykuje dzisiaj.
Po co ten jad?
Gratulacje dla zwycięzców
2
Ciekawe czy wywali stronę po wynikach :)
3
@APRA zdecydowanie Ania Mucha
0
@IronSanHybrid ciekawe czy ktoś o zdrowiu piłkarzy myśli
Będą grać co 3 dni na bardzo wysokim poziomie, bo jednak też więcej sił będzie kosztowało Barcelonę ogranie np Chelsea a nie Dynama Kijów
Wiadomo też, że mecze będą ciekawsze, oglądalność większa, no bo chyba więcej osób obejrzy mecz jakikolwiek z tej ligi, niż Dynamo z Ferencvaros (?) Ale też co za dużo to nie zdrowo. Teraz się czeka na jakiś szlagier w LM a za chwilę to może być normalność
1
@Janiama ale jakiego kombinowania? Bo ja tego nie rozumiem. Co tam można kombinować? Każdy widział jak skoczył a później są jeszcze dwie powtórki, przecież że skoku na 18 pkt nikt nic już nie zmieni, żeby dać 15 albo 20
1
@michal26 dokładnie, jak oglądałem skoki i skakał Ammann, to co chwilę mówili, że nabiera sędziów na telemark i noty zawyżone.
A takich pewnie jest więcej
I też często było, że przykładowo Polak i Niemiec walczyli o zwycięstwo i sędziowie z tych krajów próbowali notami "pomóc". Żenada
1
@Janiama kto kombinował?
4
A w czym był by problem gdyby sędziowie oceniali skok po obejrzeniu powtórek?
0
@ksobi Neymar... Uwaga Alexis Sanchez...dobrze to narazie zrobił... SANCHEEEEEEZ... 2-0! ... Jeśli on zrobił coś dobrze na początku, to co powiedzieć o tym lobie?
1
@IronSanHybrid defenzywa - ofenzywa - zwycięztwo
2
Poniedziałek, 6 rano, niezbyt optymistyczne okoliczności, na szczęście pewne 3 damy zadbały o to, by choć trochę poprawić humor i na naszych twarzach zagościł uśmiech
3
@bleble123 tutaj pasuje tylko jeden komentarz
Wstawaj, ze***łeś się :)
0
@Pogba a mógłbyś napisać co wyprawia? Bo nie chce mi się ubierać i jechać do Torunia, a już któraś osoba pisze o nim w podobnym tonie.
0
@IronSanHybrid to skoro masz tyle odśnieżania, to latem/wiosną/jesienią masz też dużo zamiatania/grabienia
Z tych czynności odśnieżanie jest najlepsze dla mnie :)
5
Ciekawe kiedy linie na boisku zaczną malować na czarno, bo teraz są tak białe, że szok.
32
Messi jako jedyny coś próbuje, cofa się na własną połowę po piłkę, ale dla niektórych najsłabszy na boisku. W dupach wam się poprzewracało. Byście chcieli, żeby minął 5 i do pustaka strzelił pewnie
0
@sokot będziesz mógł słownik poczytać :)
0
Zobaczcie w powtórce,co robi Pjanic :)
Ten co narzekał,że nie wie czemu gra tak mało
2
@IronSanHybrid a potem w CV w zakładce osiągnięcia:
- demotywator na głównej,
- ranga global elite w CS:GO,
- 13 razy w gorących dyskusjach na La Ramblii
2
@BulaKG nienawidzę
W dodatku ten smród
2
@cinero1996 to możemy rozkręcić dyskusję
Jakiś fajny temat, hmmmm
O, mam
Wpływ faz księżyca na rozwój kolarstwa górskiego w Chinach
0
@Rudi35 coś za coś :)
0
@katalonczyk987 a dziękuję, pewnie będzie
W pracy zleci a potem sportowo
Sevilla-Real, Lipsk-Bayern, Barca
Może jeszcze jakiś zimowy sport wleci ;)
@Rudi35 jutro wolne na szczęście
Ale to jak jutro pracujesz, to masz w tygodniu jakiś dzień wolny chyba, co?
1
@eckov ja godzinkę krócej :)
LR obowiązek :D
11
Kto rano wstaje te.....n idzie do roboty