mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam swój pierwszy plakat Aston Villa nad łóżkiem, nie zapomnę go nigdy!
0
@LionelM95 na pełnej szybkości, czyli około 90 km/h postawiło w poprzek motor Iversena, który upadł, a dosłownie po nim przejechał Woffinden, który z tą prędkością i całym impetem wpadł w bandę, na szczęście dmuchaną.
Iversen - ma stłuczenie żeber
Woffinden - złamany nadgarstek prawdopodobnie
0
@Napoleon_I nie wyglądało to źle, pierwszy bieg przegrany 4-2
Drugi jechali na 3-3 ale Gleb się wywalił i było 5-1
3 już wygrali 4-2
Była by chociaż jakaś walka, emocje, a tak już wiadomo, że nie ma na co liczyć
Nie liczyłem na awans, ale szkoda, że w takim stylu
0
Nieszczęścia lubią chodzić parami. Nie dość, że Sparta straciła szansę na awans do finału, po tym jak jeden z zawodników źle się czuje bo ma jakieś problemy z sercem, to jeszcze wywaliło transmisję na nSport i teraz pokazują jakieś bramki Realu Madryt sprzed x lat
Potrafią dobić
Niech tylko Barcelona nie dobija i wygra jakieś 5-0
1
@bixmix nie ma powodu, dla którego miałby ten mecz zostać przełożony. Walkower to jedyna słuszna decyzja
0
@bixmix dla tych co postawili na Juve to spoko, bo niby wygrany
A jak ktoś dał na Napoli, albo btts? Powinni po kursie 1.0 rozliczyć
0
@Globus1902 zdarzają się w futbolu takie sezony jak właśnie zwycięstwo Porto w LM
Z Interem zrobił tryplet, ok, ale z Barceloną nieźle sędziowie pomogli
@Mario96w pewnie tak, on potrafi się fajnie zachować i coś powiedzieć, że można zmienić do niego nastawienie, jednak ja wciąż pamiętam jak prowadził Real i grał przeciwko Barcelonie. Tak chamskich meczów nie pamiętam.
@Yoshi94 po części się zgadzam. Ostatnio pisałem, że on za dużo kombinuje ze składem i to go często gubi
5
@Encore a dla mnie mocno przereklamowany
Na pewno kontrowersyjna postać. Jego można albo lubić, albo delikatnie mówiąc, nie przepadać za nim. Osobiście zaliczam się do drugiej grupy
0
@PatrychoO jak nie napisałeś, jak napisałeś i to kilka razy..
0
@PatrychoO ale kto uważa, że żużel rozsławia Polskę na cały świat?
Przez dwa dni, gdzie był żużel, nikt czegoś takiego nie napisał. Ktoś, kto się tym interesuje, zdaje sobie sprawę, że nie jest to najbardziej popularny sport na świecie i tego nic nie zmieni.
A to, że Zmarzlik został Mistrzem Świata, to fakt, co miał zostać mistrzem 5 państw, w których ten sport jest popularny?
1
@Przemek2323 myślę, że majstra w Hiszpanii zrobimy, a gdzie znajdziemy w LM to zależy od losowań i formuły rozgrywania
0
@rasta212 to jest jak w formule 1, są rundy, za które dostajesz punkty
On w 7 wcześniejszych rundach uzbierał wystarczającą ilość
1
@NeroTFP cięły, wiosenny dzień na wsi - to jest dopiero klimat.
Po całym tygodniu we Wrocławiu, gdzie każdy za czymś goni, fajnie pojechać do teściów/rodziców i trochę poobcować z naturą.
Aktualnie wykopki ziemniaków :)
1
Ale Sparta dzisiaj pozamiatała :)
WTS! :)
0
@Janiama no nie jest fajne, ale co, ma stać puste? I płacić za dwa?
0
@tobiasson92 dlatego dałem widełki 20-30
Bo niektórzy mają taki kapitał, a niektórzy nie, dlatego spłacają 30 a nawet 35 lat
0
@mekston wystarczy że jutro Bartek nie wjedzie do półfinału, a jak pokazał dzisiejszy turniej to nie jest niemożliwe
Odrabia 6 w finale i jest tylko przewaga 4 pkt
Zobaczymy
7
@Janiama wtedy wynajmujesz swoje mieszkanie i kredyt spłacają wynajmujący
3
@kkbarca no ma sens, ale wzięcie takiego kredytu, to obciążenie na 20-30 lat, a niektórzy się boją podjąć takie ryzyko
0
@mekston liczę, na detronizację Unii w końcu :)
0
@mekston przecież Tai jeszcze się może włączyć
0
@mekston wiem,nawet się nie łudzę, tak sobie smieszkuje
0
@mekston niech Bartek w niedzielę "odda" zawodnikom Sparty to co dla niego teraz zrobili :)
0
@badej60 wiem, ale żart powtarzany kilka razy przestaje śmieszyć :)
No i pewnie gdyby to napisał jakiś inny randomowy użytkownik, to by nawet tego nikt nie skomentował :)
0
@barcelonaLM niech sobie każdy ogląda co chce, tylko nie wiem po co te uszczypliwości w kierunku jednych i drugich
1
@BarcaInfo @wroclawianin89
Chciałeś rozpiskę
0
@Janiama kibice żużla wybaczają :)
0
@mekston e tam, niech wchodzą do finału i tam między sobą rozstrzygają
Niech będą jeszcze jakieś emocje jutro :)
0
@Janiama Maciek dzisiaj mu wyświadczy przysługę i to wygra :)
3
@RomanHoffer też, ale można wiele wymieniać :)
Jazda na zderzaku, nie włączanie kierunkowskazu przy zjeździe z ronda, wyprzedzanie tira przez tira, który jedzie o 2 km/h szybciej i przez 2 minuty blokuje lewy pas, zamulanie na światłach, bo trzeba w telefonie pogrzebać, a zwłaszcza to jest irytujące jak cykl jest krótki i przez takiego delikwenta zamiast 5 aut, przejeżdżają 2-3