2

@Nihas to bardzo mało
Doliczając do tego rozgrzewkę z jakimś rozciąganiem, która trwa z 10-15 minut, potem dziadek, to tego treningu było tak naprawdę 30 minut, a często na filmikach były gierki na małym placu gry, sieć co i kiedy oni trenowali?

Jeżeli to prawda, że trwały tylko godzinę

1

@mekston może nie jak w masło,ale weszło :)

3

@IronSanHybrid bramkarz lotny?

1

@IronSanHybrid co nasza piła... Prawo Pascala...

No i klasyk
Na stare czy na nowe gramy?

0

@mekston jak już to taktyczną będzie bral Grudziądz a nie Motor
Takie moje zdanie :)

1

@emeu możesz stawiać śmiało

1

@Jakchcesz jak każdy

PDW!

0

@DonMatteo901 poczekajmy z tymi niewypałami, miał kontuzję, trochę się zapuścił, ale przypomnij sobie co było z Modriciem, też po roku ogłoszony klapą transferową, a potem jak odpalił to zgarnął złotą piłkę. Czy słusznie, to już sprawa drugorzędna.

1

Nie oglądam spotkań Liverpoolu, ale serio ten Wijnaldum jest taki drewniany i słaby jak tu niektórzy piszą?

Jakby nie było, gra w drużynie, która zaczęła wygrywać trofea, z Barceloną strzelił dwie bramki w półfinale LM.
Wiem, że to zazwyczaj pomocą wygrywa się mecze
To nie jest czasem lekka przesada z jego oceną? Dalej niektórych boli porażka z The Reds czy co?

1

@IronSanHybrid obejrzałem pierwszy raz w życiu to, wcześniej oglądałem to Love island, no to takiego pajaca jeszcze nie widziałem :)

A i laski lepsze też w tym Love island, nie mówię że są mega, ale lepsze niż tu

3

@puyol_presidend5 pewnie chodzi o reklamy
Ale spoko, można skoczyć do lodówki po piwko...na stację...do sąsiedniego województwa :)

1

@damianex10 ja kiedyś że starszym bratem, wkręciliśmy młodszego w dniu rozdania świadectw, że nie zdał do następnej klasy. Niby nic takiego, ale sraczki dostał :D

0

@pt9 do takich wniosków dojdzie, ale za parę lat :)

0

@messi564 sam sobie zaprzeczasz, są zbyt słabi, ale ich sprzedadzą do europejskich klubów, które w tych pucharach grają zapewne

Oglądałem ostatnio mecz Lecha w el. LE i np. taki Moder, to już widać że jest kozakiem i ma szanse coś osiągnąć

1

@NeroTFP no ten komentarz dzisiaj mu wyszedł ładnie

Tak jak o Zmarzliku kiedyś powiedział, że drodzy państwo, nie sprzątamy, dzisiaj Zmarzlik pozamiatał :)

0

@Lincolm Stock Prestige

Do GP we Wrocławiu wejdzie jak w masło ;)

1

@Mat_Cat co?
Przecież pierwsza połowa bardzo fajna, duża przewaga
Teraz już gol

5

@NeroTFP ale ten przecinek po Legię razi, prawda Panie polonisto? :)

0

@Tomo1989 grają dużo ciekawsza piłkę niż Barcelona
Przede wszystkim różnica taka, że chce im się biegać
Młodzi latają po boisku aż miło


0

Co za czasy, że lepiej odpalić Lecha Poznań niż Barcelonę :ooo

1

@MichalZZZja tylko scrolluje do postów BarcyInfo, czytam i wychodzę :)

0

Jest ktoś w posiadaniu statystyki o przebiegniętych kilometrach w ćwierćfinałach LM?

1

Nie wiem w czym właściciele strony mają problem, żeby zrobić jakąś zrzutkę na lepsze serwery. Jak nie zrzutkę to jakaś miesięczną subskrypcję, albo to wielokrotnie wspomniane konto premium. Na pewno wieku użytkowników by się dorzuciło.

0



Messi i Bartomeu

Koloryzowane

1

@YoNoEntiendoNada albo inaczej przetłumaczone..

0

@Danny Gaucho w Twojej wersji nic złego nie ma
W tej co ja widziałem, już by się można doczepić

0

@Danny Gaucho widziałem wersję w której odpowiedział że to było nawet zabawne, a nie że dobrze się bawił

Dziennikarze co chwilę zadają jakieś głupie pytania, próbują wymusić jakaś kontrowersyjną odpowiedź, tutaj wychodzi klasa zawodnika jak się zachowa i co powie

0

@Bykunn ale ja takiego zachowania piłkarzy Barcelony także nie popieram

Druga sprawa, przed meczem jeszcze idzie zrozumieć jakieś tam szileczki, gra nerwów, prowokacji itp. ale po meczu, wypadałoby pogratulować, okazać szacunek, jak np zrobił to Alaba

0

@PrinceDamon piszesz co ma narodowość, po czym piszesz o Polakach
Czyli coś ma
Niemcy są pewni siebie, zapatrzeni w siebie, wywyższają się, uważają za lepszych

A Polacy no to tak jak napisałeś

1

@YoNoEntiendoNada Vidal odpowiadał komuś z Bayernu jeśli się nie mylę

@SiSenior to trochę inna sytuacja, bo Real i Barcą od lat rywalizują i sobie dogryzaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?