1

@NeroTFP może żart byłby lepszy, jakbyś zrobił jakieś błędy ortograficzne np. :)

1

@NeroTFP możesz mieć mega słaby tydzień
Dziś porażka że Stalą
W środę z Unią, a w niedzielę ze Spartą (może tak być, ale nie musi)

Wybieram się znów, bo po wczorajszym meczu i emocjach na olimpijskim liczę na powtórkę, tym razem na wyrwanie bonusu w ostatnim biegu, a nie zwycięstwa
Chociaż z tym bonusem będzie mega ciężko, ale nie jest to niemożliwe

W tamtym roku byłem jak jechali z Toruniem i wtedy Doyle chyba 17 pkt zrobił, oby w niedzielę tego nie powtórzył :)

1

@NeroTFP teraz gleba, myślę że jakby bardzo chciał, to by utrzymał się na motocyklu

0

@NeroTFP spokojnie, przyjedzie w środę Leszno, to wróci do swojej dyspozycji na domowym torze :)

1

@SonBarcaGoku plus jest taki, że w większości przypadków tacy robotnicy całkiem dobrze zarabiają, chociaż tyle za pracę w takich warunkach

Budowlanka przerabana, latem gorąco, zimą zimno, jesienią mokro, ale tak jak mówię, rekompensatą są w miarę dobre pieniądze

7

@AllBundy jutro urodziny Ani

Ani moje, ani Twoje

123

Też tak macie, że widzicie jakiś post, który Was w jakiś sposób zaintrygował/zainteresował/dotyczy, piszecie komentarz, niejednokrotnie dość długi, już macie klikać "dodaj" i stwierdzacie "aaa, nie warto" i kasujecie i przewijacie dalej?

0

@Danny Gaucho bo jak się czegoś nie wie, to lepiej siedzieć cicho, tak jak oni

A Hajto nie wie, ale myśli że wie i potem wychodza takie kwiatki ;)

2

@barcafan9512 nie stać Cię na wynajem mieszkania? To wynajmijcie razem :)

Skoro ładna, dobrze się dogadujecie, warto spróbować ;)
I koszty na pół się rozłożą

0

@Bykunn nie, napisałeś "nie mają prawa, które mieć powinni"

1

@Bykunn no właśnie Ty uważasz że powinni, a on uważa że nie powinni, dlatego dyskutuje. Nie wiem czemu uważasz że Twoja racja jest słuszna i tak powinno być, a jego już nie.

0

@Pogba cooooo, hahahaha ani jednej mijanki hahaha

1

@mekston pozdrawiam z trybun ;)

2

@IronSanHybrid oczywiście że tak, mówimy cały czas o Barcelonie, ale wszyscy wiedzą jak wygląda gra, jak Bayern sobie radzi, dlatego nie ma co się podniecać

Trzeba wierzyć, kibicować, ale zachować chłodna głowę ;)
Na pewno by bolało, jakbyśmy grali jak równy z równym i odpadli po jakiejś kontrowersji

0

@IronSanHybrid ja tam już na spokojnie do tego podchodzę

Że Napoli przejdziemy byłem pewien, graliśmy na Camp Nou, dobry wynik z pierwszego meczu, nie mogło się nie udać

Z Bayernem będzie mega ciężko, ale może być fajny mecz, my możemy wygrać 3-0, ale i oni też, wszystko się może zdarzyć

Ale nawet jak przejdziemy Bayernem, to potem teoretycznie City, no to też ciężko piekielnie
Dlatego ja się na nic nie nastawiam, co ma być to będzie, jak przegrają to płakać nie będę, jak wygrają? Super, ale do całkowitego sukcesu jeszcze mega daleko

1

@horang ale chyba masz większe szanse, nadzieję i inaczej grasz jak w 90 minucie brakuje ci jednego gola, a nie 3

1

@eckov @Karzel Immobile w tym sezonie zagrał w 37 meczach w serie A, Robert w 31

Pozdrawiam

0

@lucca87 oczywiście, że przesadzone
Na ekstraklasę kupisz taniej

10

@Unikatowy to jeżeli twierdzisz, że ja zabolało, to aż strach pomyśleć co dla Ciebie szykuje

Trzymaj się stary :)

0

@Esio oni tam 90 km/h aż mieli?

4

@MichalZZZ jednoosobowa działalność gospodarcza ^^

3

@SHIBA wszyscy węże, pająki, ja dodam od siebie szczury...

1

@Striker no to wiadomo, w sumie się dziwię właśnie że się o to pyta, bo nawet nie zdąży dobrze gry włączyć, a już trzeba będzie podłączać zasilacz ;)

0

@BlaseR9 w dolnym prawym rogu powinieneś mieć ikonkę baterii, prawy przycisk myszy i tam powinieneś mieć opcje, czy większą jakość, czy wydajność
Albo oszczędzanie baterii, coś w tym stylu

0

@Hosh co Ty chcesz dokumentować? Chodzi o jakieś zachowanie prywatności, poszanowania, nie wiadomo w jakim stanie ta osoba się tam znajduję, a później mogą krążyć zdjęcia gdzieś po necie

Chciałbyś tak?

Edit: na kamizelce napisane: ekipa techniczna, więc chyba nie jest upoważniony do fotografowania

0

@dawo17 a typ w pomarańczowej kamizelce albo robi zdjęcie, albo nagrywa

Boże, co za czasy

6

@NeroTFP a Ross Pierre Dolevas już nie gra? :)

0

@SHIBA a strzelę sobie 28

5

@IronSanHybrid nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka, co może dać Ci dzisiaj, Twa bliska, sąsiadka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?