mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop nie chciałbym żeby Xavi przyszedł do Barcelony prosto z Al-Sadd
Za duży skok
Mógłby jeszcze z dwa lata potrenować jakaś europejską ekipę
1
@ricardo0705 ja 2 tygodnie jeszcze i 3 tygodnia urlopu. Niestety większość bezpłatny, bo przez tego wirusa mieliśmy zakład zamknięty i z urlopu szło.
Więc niby urlop, ale jakaś robotę trzeba będzie ogarnąć
22
Chińska mądrość ludowa na dziś:
Praca zrobiła z małpy człowieka, a socjal? Na odwrót.
6
@LuisSalvano białe czy kolory?
0
@MaTi61415 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8724934
Dzisiaj jest
1
@Kusco15 moze imponuje im, że gość myśli to co mówi
Pewnie też wiele razy chciałbyś komuś coś powiedzieć ale albo nie wypada, albo mogą być tego nieprzyjemne konsekwencje
A on się nie pitoli
1
@ksobi być może, ale jak mu ktoś nadepnie na odcisk to się nie gryzie w język, a nawet na murawie potrafi kogoś kopnąć, wyśmiać itp. a to już jest aroganckie ;)
1
@ksobi może zły przykład, ale wiele osób tutaj się jara Zlatanem, son jest mega arogancki i często obraża
Mi się takie zachowanie nie podoba, ale innym "imponuje"
0
@badej60 pytałem kiedyś ;)
4
@tigerekxd bo często sobie z kogoś beke robią na początku ;)
3
@tigerekxd 90 zł za dwóch, to standardowa cena. Śmiało możecie iść, Socha jest kocur.
Tylko nie siadaj w pierwszym rzędzie ;)
I odpal sobie jego program na YT "zróbmy coś szalonego"
7
Wczoraj w Familiadzie Karol chyba pierwszy raz jak oglądam, opowiedział anegdotkę, która była naprawdę śmieszna. Nie był to typowy suchar. Mianowicie, mówi mąż do żony:
- Nie musiałaś przy moich kumplach mówić, że nic nie potrafię zrobić, że jestem życiową ofermą, której nic nie wychodzi.
Na to żona:
- Stachu, ja Cię przepraszam, ale nie wiedziałam, że ukrywasz to w tajemnicy
Ogólnie Karol to jest taki trochę "łapserdak". Zauważyłem, że lubi się trochę ponabijać z uczestników, skomentuje wygląd, albo podpuszcza, żeby powiedzieli coś głupiego, żeby potem byli na YT :)
1
@tigerekxd widzę 90 zł, Lotek czy Paczes?
Ogólnie 90 zł to dość dużo, ale imo warto. Na pewno lepsze niż kabarety, tylko trzeba mieć podobne poczucie humoru
7
@macio_944 aż mnie telepie jak widzę coś takiego w miejscach publicznych. Kto to widział, żeby takie rzeczy robić. To się w pale nie mieści. Co trzeba mieć w głowie? No jak można dawać spacje przed znakami interpunkcyjnymi?
1
@MarioVeB! Możliwe, nie będę się kłócił
Ale on takie młode dzieciaki uczyc, 1-3 chyba klasy, bo się chwalił kiedyś laurkami, a starsze dzieciaki raczej tego nie robią
0
@Bykunn jest jeszcze priv ;)
A jeżeli mnie pamięć nie myli, to uczy angielskiego
0
@Bykunn ja Ci powiem czego uczy,a Ty mi powiesz co, z kim, o co, dlaczego, ok?:)
Swoją drogą dziwne, że nie wiecie, tyle razy to pisał ;)
121
Jak mnie wkurzają ludzie, którzy nie włączają kierunkowskazu przy zjeździe z ronda... Stoisz jak widły w gnoju, dawno byś pojechał, ale nie, bo księżniczce czy jaśnie panu się nie chce palcem pstryknąć.
A tfuuu, nie pozdrawiam.
2
@klaudiusz_blau jakby byli słabi, to by nie grali w Legii
Synowie Messiego też nie będą grać w Barcelonie, jeśli nie będą mieć umiejętności
Bez sensu takie gadanie
Pewnie w jakimś stopniu im pomogli, może załatwili miejsce w akademii itp. ale to źle? Tobie rodzice nigdy nie pomogli czegos załatwić?
Typowe polskie cebulactwo
0
@Mario96w koledzy wyżej twierdzą podobnie jak ja
0
@Adam34622 skoro umorzyli, to nie byłeś karany, więc chyba możesz
Ja to tak rozumiem, ale mogę się mylić
2
@NeroTFP zupełnie inaczej się wstaje o tej porze do pracy a nad morze co? :)
1
@MesQueUnClub22 @okiemtypera_lucaxx95
0
Ktoś się orientuje co z użytkownikiem @KamQiX ?
Bana nie ma, kalendarzy nie ma.
5
Fajnie widzieć taką zmianę pokoleniową w piłce. Chodzi mi, że piłkarze, których oglądałem za dzieciaka no i w trochę starszym wieku, teraz zostają trenerami. Wiem jak grali, gdzie, co osiągnęli i nam własną opinię na ich temat. Dotychczasowi trenerzy no to grali w latach 80/90, więc ich kojarzyłem tylko z opowieści, głównie komentatorów.
Dzisiaj widząc na ławce Gattuso, Lamparda, OGS, Gerarda, czy nawet Xaviego no to przypomina sobie człowiek ich w akcji. Można sobie porównać, czy ich drużyny grają zgodnie z ich stylem gry.
4
@betonito Ty tak serio?
Porownujesz 31 letniego piłkarza do 19-sto latka i się dziwisz, że więcej wygrał?
26
@LuisSalvano to post Zielińskiego na FB sprzed kilku dobrych lat :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 z ciekawości, jak że skutecznością?
0
@mekston fajny ciekawy sezon się zapowiada
Sparta, Falubaz, Włókniarz, Motor, Unia
Ktoś odpadnie, kogo stawiasz?
Tylko ta Unia mocna cały czas :/
1
@Barcelismo i właśnie dlatego nie głosowałem w drugiej turze, bo jedni i drudzy to jest ......
A niektórzy to by się za nich pociąć dali
Jak tak patrzyłem jak niektórzy tu murem stoją za Dudą albo Trzaskowskim, to aż mnie skręcało