0

@kamilop nie chciałbym żeby Xavi przyszedł do Barcelony prosto z Al-Sadd
Za duży skok
Mógłby jeszcze z dwa lata potrenować jakaś europejską ekipę

1

@ricardo0705 ja 2 tygodnie jeszcze i 3 tygodnia urlopu. Niestety większość bezpłatny, bo przez tego wirusa mieliśmy zakład zamknięty i z urlopu szło.

Więc niby urlop, ale jakaś robotę trzeba będzie ogarnąć

22

Chińska mądrość ludowa na dziś:

Praca zrobiła z małpy człowieka, a socjal? Na odwrót.

6

@LuisSalvano białe czy kolory?

1

@Kusco15 moze imponuje im, że gość myśli to co mówi
Pewnie też wiele razy chciałbyś komuś coś powiedzieć ale albo nie wypada, albo mogą być tego nieprzyjemne konsekwencje

A on się nie pitoli

1

@ksobi być może, ale jak mu ktoś nadepnie na odcisk to się nie gryzie w język, a nawet na murawie potrafi kogoś kopnąć, wyśmiać itp. a to już jest aroganckie ;)

1

@ksobi może zły przykład, ale wiele osób tutaj się jara Zlatanem, son jest mega arogancki i często obraża
Mi się takie zachowanie nie podoba, ale innym "imponuje"

0

@badej60 pytałem kiedyś ;)

4

@tigerekxd bo często sobie z kogoś beke robią na początku ;)

3

@tigerekxd 90 zł za dwóch, to standardowa cena. Śmiało możecie iść, Socha jest kocur.

Tylko nie siadaj w pierwszym rzędzie ;)
I odpal sobie jego program na YT "zróbmy coś szalonego"

7

Wczoraj w Familiadzie Karol chyba pierwszy raz jak oglądam, opowiedział anegdotkę, która była naprawdę śmieszna. Nie był to typowy suchar. Mianowicie, mówi mąż do żony:
- Nie musiałaś przy moich kumplach mówić, że nic nie potrafię zrobić, że jestem życiową ofermą, której nic nie wychodzi.
Na to żona:
- Stachu, ja Cię przepraszam, ale nie wiedziałam, że ukrywasz to w tajemnicy

Ogólnie Karol to jest taki trochę "łapserdak". Zauważyłem, że lubi się trochę ponabijać z uczestników, skomentuje wygląd, albo podpuszcza, żeby powiedzieli coś głupiego, żeby potem byli na YT :)

1

@tigerekxd widzę 90 zł, Lotek czy Paczes?

Ogólnie 90 zł to dość dużo, ale imo warto. Na pewno lepsze niż kabarety, tylko trzeba mieć podobne poczucie humoru

7

@macio_944 aż mnie telepie jak widzę coś takiego w miejscach publicznych. Kto to widział, żeby takie rzeczy robić. To się w pale nie mieści. Co trzeba mieć w głowie? No jak można dawać spacje przed znakami interpunkcyjnymi?

1

@MarioVeB! Możliwe, nie będę się kłócił
Ale on takie młode dzieciaki uczyc, 1-3 chyba klasy, bo się chwalił kiedyś laurkami, a starsze dzieciaki raczej tego nie robią

0

@Bykunn jest jeszcze priv ;)

A jeżeli mnie pamięć nie myli, to uczy angielskiego

0

@Bykunn ja Ci powiem czego uczy,a Ty mi powiesz co, z kim, o co, dlaczego, ok?:)

Swoją drogą dziwne, że nie wiecie, tyle razy to pisał ;)

121

Jak mnie wkurzają ludzie, którzy nie włączają kierunkowskazu przy zjeździe z ronda... Stoisz jak widły w gnoju, dawno byś pojechał, ale nie, bo księżniczce czy jaśnie panu się nie chce palcem pstryknąć.

A tfuuu, nie pozdrawiam.

2

@klaudiusz_blau jakby byli słabi, to by nie grali w Legii

Synowie Messiego też nie będą grać w Barcelonie, jeśli nie będą mieć umiejętności
Bez sensu takie gadanie
Pewnie w jakimś stopniu im pomogli, może załatwili miejsce w akademii itp. ale to źle? Tobie rodzice nigdy nie pomogli czegos załatwić?

Typowe polskie cebulactwo

0

@Mario96w koledzy wyżej twierdzą podobnie jak ja

0

@Adam34622 skoro umorzyli, to nie byłeś karany, więc chyba możesz

Ja to tak rozumiem, ale mogę się mylić

2

@NeroTFP zupełnie inaczej się wstaje o tej porze do pracy a nad morze co? :)

1

0

Ktoś się orientuje co z użytkownikiem @KamQiX ?
Bana nie ma, kalendarzy nie ma.

5

Fajnie widzieć taką zmianę pokoleniową w piłce. Chodzi mi, że piłkarze, których oglądałem za dzieciaka no i w trochę starszym wieku, teraz zostają trenerami. Wiem jak grali, gdzie, co osiągnęli i nam własną opinię na ich temat. Dotychczasowi trenerzy no to grali w latach 80/90, więc ich kojarzyłem tylko z opowieści, głównie komentatorów.

Dzisiaj widząc na ławce Gattuso, Lamparda, OGS, Gerarda, czy nawet Xaviego no to przypomina sobie człowiek ich w akcji. Można sobie porównać, czy ich drużyny grają zgodnie z ich stylem gry.

4

@betonito Ty tak serio?
Porownujesz 31 letniego piłkarza do 19-sto latka i się dziwisz, że więcej wygrał?

26

@LuisSalvano to post Zielińskiego na FB sprzed kilku dobrych lat :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 z ciekawości, jak że skutecznością?

0

@mekston fajny ciekawy sezon się zapowiada
Sparta, Falubaz, Włókniarz, Motor, Unia
Ktoś odpadnie, kogo stawiasz?

Tylko ta Unia mocna cały czas :/

1

@Barcelismo i właśnie dlatego nie głosowałem w drugiej turze, bo jedni i drudzy to jest ......

A niektórzy to by się za nich pociąć dali
Jak tak patrzyłem jak niektórzy tu murem stoją za Dudą albo Trzaskowskim, to aż mnie skręcało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?